Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Вътрешният басейн Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Вътрешният басейн EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Вътрешният басейн EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Вътрешният басейн EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Вътрешният басейн EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Вътрешният басейн EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Вътрешният басейн EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Вътрешният басейн EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Вътрешният басейн EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Вътрешният басейн EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Вътрешният басейн Vote_lcap1Вътрешният басейн Voting_bar1Вътрешният басейн Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Вътрешният басейн Vote_lcap1Вътрешният басейн Voting_bar1Вътрешният басейн Vote_rcap1 
Изабела
Вътрешният басейн Vote_lcap1Вътрешният басейн Voting_bar1Вътрешният басейн Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Вътрешният басейн Vote_lcap1Вътрешният басейн Voting_bar1Вътрешният басейн Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Вътрешният басейн Vote_lcap1Вътрешният басейн Voting_bar1Вътрешният басейн Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Вътрешният басейн Vote_lcap1Вътрешният басейн Voting_bar1Вътрешният басейн Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Вътрешният басейн Vote_lcap1Вътрешният басейн Voting_bar1Вътрешният басейн Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Вътрешният басейн Vote_lcap1Вътрешният басейн Voting_bar1Вътрешният басейн Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Вътрешният басейн Vote_lcap1Вътрешният басейн Voting_bar1Вътрешният басейн Vote_rcap1 
Selena Sparks
Вътрешният басейн Vote_lcap1Вътрешният басейн Voting_bar1Вътрешният басейн Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Вътрешният басейн

Go down 
+2
Майкъл Джонсън
Джесика Стоун
6 posters
АвторСъобщение
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyНед Окт 10, 2010 9:37 pm

Тук се провеждаха тренировките по плуване, но често разглезените тийнеджърси се промъкваха и се забавляваха.
Вътрешният басейн 2571369U
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 1:02 am

Застанахме пред задната врата,а аз извадих от дамската си чанта ключа и отключих. Бях в ученическият съвет и двете с Ис имахме ключове. Влязохме тихо и се намъкнахме в огромният басейн. Изкарах телефонът си и написах смс на Исобел. "Ис бързо купон в басейна на Констанс" затворих го и бутнах Кат в басейна смеейки се и се хвърлих след нея.

П.П съжелявам, че е кратко но не ми хрумва нищо.


Последната промяна е направена от Джесика Стоун на Пон Окт 11, 2010 1:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Майкъл Джонсън
Upper East Siders
Майкъл Джонсън


Posts : 24
Join date : 09.10.2010

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 1:10 am

След като оставих Серина у тях, тя заспа и аз излязох. Запалих колата и тръгнах нанякъде. Скоро се озовах пред Констанс и реших като в добрите стари времена да се промъкна. Но се оказа, че не съм само аз. Още две момичета бяха при басейна, от които едната беше вече във водата. -Я да видим кой се е промъкнал - засмях се. -освен мен.. - допълних.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 1:48 am

Веднага щом получих СМС-а от Джесика, грабнах банския и тръгнах към Констанс. Естествено, не ми беше за пръв път да се промъквам в басейна. Съвсем скоро пристигнах, а там бяха Джес, някакво момиче, което не познавах и момче, което не познавах. Very Happy Посрещнаха ме с викове, щом видяха кашона с алкохола, който бях натоварила в колата си. Момчето се зае да ми помогне, аз взех една бутилка водка и отидох при момичетата, събух обувките си и скочих в басейна.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Джонсън
Upper East Siders
Майкъл Джонсън


Posts : 24
Join date : 09.10.2010

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 2:02 am

Дойде някакво непознато момиче, което носеше алкохол... цял кашон. Отидах да й помогна. -Носиш пиене, обичам те! - казах и се засмях. Взех кашона и го оставих до басейна. -Е, няма ли да кажеш кое е тайнственото момиче, едва ли си разносвачка на пици.. така де.. пиене.. - засмях се и й подадох ръка. -Аз съм Майкъл. - представих се.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 2:05 am

Посрещнахме Ис с "бурни оваций" виждайки цялата каса с алкохол. Момчето с което още не се бяхме запознали взе бутилките, а Ис взе само една и дойде при нас с Кат.
- Ти успяя! - почти пропях малко замаяно и се хвърлих на вратът й. Тя ме погледна очудено, но аз не я оставих дори да си поеме въздух. Хванах я за ръката и скочих в най - дълбоката част на басейна.
- Няма ли да се присъединиш към нас? - попитах момчето, което стоеше и ни гледаше от единият ъгъл, а през това врете Катрин се хвърли зад нас и ни измокри целите.
- Аз съм Майкъл... - представи се след малко той. Дойде след малко към нас, а аз и Ис го хванахме за ръцете и го дръпнахме. Той падна и направи огромна вдна бомба.
- Еййй! - извикахме в един глас с Ис на шега и започнахме да се прескъме и да крещим. Всичко едва ли не се тресеше от шумът, който вдигахме, но тотално бяхме изключили за всичко останало освен за забавлението.
- Ейййй! - провикнах се и надигнах една бутилка с уиски. - Хайде да играем на нещо? - запитах, но без да ги оставя да отговорят добавих.. - Хайде нааа... - направих кратка пауза.. - на "Ще се усмелиш ли?" - изхилих се лукаво и зачаках отговорът им, а блестящите ми очи се стрелкаха тук към единият ту другият, ту към третият.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Джонсън
Upper East Siders
Майкъл Джонсън


Posts : 24
Join date : 09.10.2010

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 2:17 am

Както се представих момичетата ме дръпнаха във водата. -Уоу.. леко, това е марково - започнах да се смея. Сетих се за Серина, бях я оставил у тях, а тук сега имаше купон. Излязох от басейна, а момичетата неодобрително погледнаха към мен. Засмях им се. -Само да повикам подкрепление. Взех си телефона и написах СМС до Серина "По-добре ли си? Съжалявам, че те оставих, но заспа, не исках да ти преча. Ако си по-добре, си довлечи малкото секси задниче до Констанс.. до басейна.". След малко получих СМС от нея "Няма проблем, добре направи че ме остави. Вече съм много по-добре, явно просто ми е трябвало сън. Идвам!". Върнах се в басейна при момичетата, които бяха предложили да играем на "Ще се усмелиш ли?" -Е, нека видим коя на какво ще се осмели.. или няма - усмихнах се коварно и ги погледнах.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 2:19 am

-Абсолютно непроменимо твърдо ДА! - изказах съгласието си с предложението на Джес. Другите се засмяха.
-Аз ще предизвиквам! - веднага каза Джес, вдигна се на ръце и седна на ръба на басейна, оставяйки ни във водата -Такааа.а....кой ще е първи?
-Аз! - казахме двамата с Майкъл в един глас.
-Дамите първо - усмихна ми се предизвикателно. Тримата обърнахме поглед към Джес, която си беше сложила замислена физиономия и ме гледаше странно.
-Ще се усмелиш ли...
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 2:25 am

Получих смс-а от Майк и веднага дойдох. Вече не ми беше никак лошо, даже напротив, чувствах се страхотно. Промъкнах се в басейна на Констанс и видях Майкъл заедно с.. онези две кучки от Ино.. Джесика и Исобел. Застанах с ръце на кръста:
-Значи играете без мен! Много подло. - казах и се усмихнах високомерно.
-Здрасти Майк - казах и скочих в басейна, като го прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 2:32 am

Моля! Серина ли? Е, няма що!! Все пак нямах намерение да си развалям насторението, затова предложих учтиво.
- Ей, Серина.. Какво ще кажеш тази вечер да сме най - добри приятелки.. Само за да не си развалям настроението, но все пак започни, че е само за една вечер. натъртих.
- С кучка като теб! - добави Ис крещяйки,а аз я сръгах.
- Май си прекалила с алкохола? - подсмихнах се и след това погледнах въпросително Серина.. - Иии... Така, такааа... Ис, искам даа си съблечеш горнището и да изпееш "Алехандро"!!!- засмях се лукаво на висок глас, а той дори се усилваше при мисълта на глупавата песен, която й казах да изпее
Върнете се в началото Go down
Майкъл Джонсън
Upper East Siders
Майкъл Джонсън


Posts : 24
Join date : 09.10.2010

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 2:39 am

Седях и гледах "милите" отношения мужду Серина и двете момичета. -Уоууу... аз май нещо съм пропуснал - казах и се засмях. -Между другото здравей и на теб - казах на Серина, като я придърпах към себе си и я целунах. После се обърнах и към трите. -Амм.. аз ще ви предложа нещо друго. Защо не вземете изобщо да се помирите, не само днеска - казах философки, а при думите ми и трите ме изгледаха с поглед, който казваше "Да бе да, да не си луд", даже Серина за малко да ме перне, добре че мръднах. -Добре дее.. добре. Забравете че съм го казал.. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 2:43 am

Обърнах се ъм Джесика и Исобел. Не знам откъде им хрумна тази идея, но мисля, че щеше да е добре да не съсипваме купона.
-Хмм, добре, но САМО днес. - казах им и ги изгледах злобно. Тогава на Майк му хрумна гениалната идея дя се помирим завинаги.. пфф, как пък не. Опитах се леко да го плесна, но той мръдна, така че не успях.
-Е, хайде да се предизвикваме и да не разваляме купона - казах накрая.

П.П. Ауууу, Майк, как гадно ме изпреварииии Laughing
Върнете се в началото Go down
Jenny Humphrey
Upper East Siders
Jenny Humphrey


Posts : 28
Join date : 30.09.2010
Age : 32

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 2:54 am

Къде бяха тези проклети ключове? Сигурно ги бях изпуснала покрай стълбите. Вече от пет минути се мотаех около училището, търсейки огромната си връзка с ключове, но без успех. Трябваше да съм ги зарязала някъде из двора. Затова, без много да му мисля влязох вътре и започнах да се оглеждам. В този миг до ушите ми достигнаха смях и гласове идващи от самото училище?!
Какво ставаше тук?
А, да, вярно, че Клюкарката беше писала, че има малко парти в басейна на училището. Искаше ми се да отида, но в същото време знаех, че имам ангажимент с татко. Трябваше да си тръгна. Направих няколко крачки назад, решена да не се въвличам в неприятности, когато една червена лампичка в главата ми прищрака и аз се извърнах отново към басейна. Без да се бавя много извадих телефона си и набрах номера на татко :
- Да, аз съм. Съжалявам, че няма да мога да дойде. По-добре хапнете с Дан. Аз съм с една приятелка от ателието. Ще спя у тях, за да може утре директно да отида. Да, добре съм. Ще се чуем утре. Чао.
Затворих и се усмихнах самодоволно. Още ме биваше в лъжите. Не че щях да лъжа повече. Това щеше да е последния път. Усмихнах се на себе си и тръгнах към басейна. Не ми отне много време и след минути вече бях на вратата. Не знаех как ще реагират другите като ме видят, затова се усмихнах невинно и им помахах :
- ЗДравейте, хора. Приемате ли закъснели гости?
Направих няколко внимателни стъпки напред, за да не се подхлъзна.
Върнете се в началото Go down
Блеър Уолдорф
Upper East Siders
Блеър Уолдорф


Posts : 178
Join date : 26.09.2010

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 3:02 am

Докато спорех с майка ми чух телефона ми да иззвънява.Отворих го и видях на главната страница на ''Клюкарката'',че група ученици са се промъкнали в Констанс и организират купон.
На бегом се качих в стаятя си,взех си червения бански на точиците,хавлията и джапанките и тръгнах надолу.Дорота ми беше векнала такси така,че се качих в него и потеглих към училище.Много хора се бяха насъбрали.Оставих багажа си обух банските в една пуста съблекаля и отидох при басейна.Там естествено беше и Ес,но ми омръзна от безкрайните ни караници,така че не направих физиономия,а се заговорих с едно момиче.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн EmptyПон Окт 11, 2010 4:14 pm

Блеър дойде при мен и ме поздрави, но бях малко по съсредоточена да разбера дали Ис ще изпълни предизвикателството си.
- Здравей.. Присъедини се към нас, страхотно е. Играем на "Ще се усмелиш ли?" - засмях се и отново върнах погледът си към Ис, която се колебаеше дали да го направи. Разказах на Би какво е предизвикателството й и двете с нея започнахме на висок глас.
- Don't call my name... Don't call my name Alejandro!!! -изхилихме се като ненормални и аз скочих в басейна, а тя след мен.
- Ис, чакамеее! - пропях въудошевено, а тя въздъхна леко и тръгна към водата.
- Можеш да се откажеш? - допълних след малко с лукава усмивка, макар че това предизвикателство далеч не беше границата на въображението ми..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вътрешният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният басейн   Вътрешният басейн Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вътрешният басейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Manhattan :: Constance Billard Preparatory School-
Идете на: