Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Имението Стоун  - Page 2 Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Имението Стоун  - Page 2 EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Имението Стоун  - Page 2 EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Имението Стоун  - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Имението Стоун  - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Имението Стоун  - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Имението Стоун  - Page 2 EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Имението Стоун  - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Имението Стоун  - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Имението Стоун  - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Имението Стоун  - Page 2 Vote_lcap1Имението Стоун  - Page 2 Voting_bar1Имението Стоун  - Page 2 Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Имението Стоун  - Page 2 Vote_lcap1Имението Стоун  - Page 2 Voting_bar1Имението Стоун  - Page 2 Vote_rcap1 
Изабела
Имението Стоун  - Page 2 Vote_lcap1Имението Стоун  - Page 2 Voting_bar1Имението Стоун  - Page 2 Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Имението Стоун  - Page 2 Vote_lcap1Имението Стоун  - Page 2 Voting_bar1Имението Стоун  - Page 2 Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Имението Стоун  - Page 2 Vote_lcap1Имението Стоун  - Page 2 Voting_bar1Имението Стоун  - Page 2 Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Имението Стоун  - Page 2 Vote_lcap1Имението Стоун  - Page 2 Voting_bar1Имението Стоун  - Page 2 Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Имението Стоун  - Page 2 Vote_lcap1Имението Стоун  - Page 2 Voting_bar1Имението Стоун  - Page 2 Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Имението Стоун  - Page 2 Vote_lcap1Имението Стоун  - Page 2 Voting_bar1Имението Стоун  - Page 2 Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Имението Стоун  - Page 2 Vote_lcap1Имението Стоун  - Page 2 Voting_bar1Имението Стоун  - Page 2 Vote_rcap1 
Selena Sparks
Имението Стоун  - Page 2 Vote_lcap1Имението Стоун  - Page 2 Voting_bar1Имението Стоун  - Page 2 Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Имението Стоун

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Имението Стоун  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Стоун    Имението Стоун  - Page 2 EmptyНед Окт 24, 2010 2:49 am

Когато тамън реших, че всичко е преминало и че болката ме е отпуснала отново почувствах остро прорязване в корема.
- Добре.. само моля те, не си тръгвай. - казах и отнво поставих глава на гърдите му.
Най - после съм успяла да заспя, но сигурно няма и час след това отново се събудих и се изправих. Отидох в тоалетната и отворих шкафчето над мивката.
Тихо за да не ме чуе бръкнах и изкарах от там една кутийка. Отворих я и изкарах един тест за бременност.
След известно време излязох и затворих тихо вратата след себе си разплакана. Върнах се в леглото, но не се съобразих, че ще го намокря целият и след около минута той се събуди, а тениската която носеше беше цялата в сълзи.
- Какво има? - попита объркано. Хванах крайчеца на роклята си и избърсах сълзите си, като оставих черно петно по дантелата и по целият хастар от гримът си.
- Нищо.. - не мисля, че бях способна да кажа каквото и да е било..
Прегърнах го силно и го целунах по врата.
Бях толкова объркана.. какво щах да правя сега..
- Джес.. кажи ми, моля те! Какво стана? - с всяка дума, той повишаваше тон и ставаше все по загрижен и притеснен.
Трябваше да изплюя камъчето, но ако ме зарежеше какво щах да правя?
- Виж Люк.. - започнах несигурно.. - Първо искам само да знам, дали те е грижа за мен? - погледнах го, а той само кимна и ме целуна отново по челото. - Защото...аз.. не мога, съжелявам. - имах намерение да му кажа, но нямах сила. Не бях готова да го загубя и не знам изобщо дали някога ще съм готова.
- Джес! - вече много притеснено каза изправяйки се до седнало полужение.
Аз също се изправих и се облегнах на таблата на леглото.
- Моля те, само не реагирай така както си мисля, че ще реагираш. - казах и не се сдържах.
Парещи сълзи започнаха да се стичат като фонтани по цялото ми лице и да падат навсякъде по чаршафите по възглавницата и по роклята ми като бисери.
- Аз... аз съм.. бременна! - едва успях да кажа и се свлякох от леглото право на земята..


Последната промяна е направена от Джесика Стоун на Нед Окт 24, 2010 7:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Имението Стоун  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Стоун    Имението Стоун  - Page 2 EmptyНед Окт 24, 2010 3:06 am

Нещо мокро по блузата ми ме събуди.Явно бях задрямал заедно с нея.
- Какво има? - попитах объркано.
- Нищо.. - отвърна тя с плачевен тон.
Прегърна ме силно и ме целуна по врата. Притесних се,тук нещо не беше наред.
- Джес.. кажи ми, моля те! Какво стана?
- Виж Люк.. - започна несигурно.. - Първо искам само да знам, дали те е грижа за мен? - погледна ме.Не исках да губя време,затова само кимнах и я целунах по челото. - Защото...аз.. не мога, съжелявам.
Вече не знаех какво да направя.Страхувах се от най-лошото.Исках да ми каже какво става възможно най-бързо.
- Джес!
- Моля те, само не реагирай така както си мисля, че ще реагираш.
Топли сълзи се застичаха по лицето й.Исках да я утеша,но тя се готвеше да ми каже какво става.
- Аз... аз съм.. бременна! - изтърси накрая.
Очите ми се разшириха.Не я бях чул правилно..
-Ти..ти..преди малко не каза,че си бременна нали?
Лицето й помръкна още повече и разбрах,че съм съм чул абсолютно правилно.Застинах в ужас.Това не можеше да бъде истина.Та аз още ходех на училище!Какво щяхме да правим сега...не можеше и дума да става за бебе..Взех якето си и промърморих:
-Аз..аз не мога повече да остана..трябва просто да се махна.
Излезнах от стаята и се затичах по стълбите надолу.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Имението Стоун  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Стоун    Имението Стоун  - Page 2 EmptyНед Окт 24, 2010 3:18 am

- Аз..аз не мога повече да остана..трябва просто да се махна. - каза изправяйки се и набързо затръшна вратата след себе си..
Очаквах, че ще стане, но една малка частица в мен се надяваше, че ще го е повече грижа за мен и че няма да ме зареже в това състояние...е, явно съм грешала.
Продължих да стоя на кълбо на земята, а роклята ми се беше изпомачкала. Токчетата ми пречеха, но дори нямах сила да ги михна.. и не беше от силната физическа болка, а от другата - физическата. Не можех да повярвам, че това ми се случва.
Скоро бях навършила осемнадесет и дори още ходех на училище. Ако исках да задържа това бебе мечтите ми за колеж и за кариера пропадаха. Но, можех ли да го махана и да го лиша от живот.
Сега обаче това не беше най - важното. Лежах на пода превиваща се от болка и дори не можех да се добера до телефонът си. Нямах сила да извикам и мъката се надигаше все повече и повече в мен, докато накрая не заплаках с цяло гърло.
След доста дълги усилия се изправих и взех от аптечката някакви хапчета. Изпих няколко от тях и след половин час вече се чувствах много по - добре.
Без да се обличам или каквото и да било излязох от имението, все още леко клатушкайки се и се запътих без осока в тъмнината. Минах през сравнително голяма част от града, а всички светлини и целият шум замайваха главата ми все повече...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Стоун  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Стоун    Имението Стоун  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението Стоун
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Имението Блекуел
» Имението Уолдорф
» Имението Силвър
» Джесика Стоун
» Джесика Стоун

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Manhattan :: Квартали :: The Upper east side-
Идете на: