Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Cafe/Winebar Ino Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Cafe/Winebar Ino EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Cafe/Winebar Ino EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Cafe/Winebar Ino EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Cafe/Winebar Ino EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Cafe/Winebar Ino EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Cafe/Winebar Ino EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Cafe/Winebar Ino EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Cafe/Winebar Ino EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Cafe/Winebar Ino EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Cafe/Winebar Ino Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino Voting_bar1Cafe/Winebar Ino Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Cafe/Winebar Ino Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino Voting_bar1Cafe/Winebar Ino Vote_rcap1 
Изабела
Cafe/Winebar Ino Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino Voting_bar1Cafe/Winebar Ino Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Cafe/Winebar Ino Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino Voting_bar1Cafe/Winebar Ino Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Cafe/Winebar Ino Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino Voting_bar1Cafe/Winebar Ino Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Cafe/Winebar Ino Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino Voting_bar1Cafe/Winebar Ino Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Cafe/Winebar Ino Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino Voting_bar1Cafe/Winebar Ino Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Cafe/Winebar Ino Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino Voting_bar1Cafe/Winebar Ino Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Cafe/Winebar Ino Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino Voting_bar1Cafe/Winebar Ino Vote_rcap1 
Selena Sparks
Cafe/Winebar Ino Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino Voting_bar1Cafe/Winebar Ino Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Cafe/Winebar Ino

Go down 
+7
Чък Бас
Натаниъл Арчибалд
Мат Робинсън
Serena Van Der Woodsen
Aliya Rockford
Джесика Стоун
Изабела
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyНед Сеп 26, 2010 1:01 pm

Едно от най-елитните кафенета в Манхатън.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 2:19 am

Облякох една рокля, която напълно подхождаше с времето и едни малко по дълги ботуши. Казах на прислужницата, че излизам и веднага се изнизих без да ме забележи майка, ми която като по чудо си беше в къщи. Тръгнах към близкото кафене. Поръчах си едно двойно капучино и седнах на една от масите, извадих телефонът си и написах на Исобел, че я чакам в кафенето. Тя ми беше една от най- добрите приятелки и правехме почти всичко заедно. Почти препулових чашата, а нея я нямаше. И двете си приличахме закъснявахме с час само за да се приготвим, така че бях свикнала.
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 2:33 am

Поредният скучен ден. Събуждам се, закусвам овесена каша, после обличам униформата си (много странно, не знаех че за да си сервитьорка трябва да носиш специално облекло), след което се изстрелвам на бегом към работното място.
Какво се оплаквам?!? Ха! Трябваше да се радвам че имах работа... Грр и все пак.. ужасно беше...

- Добре дошли в Уайн бар "Ино" - казах с престорен ентусиязъм (не питайте, просто така трябваше) на поредната клиентка - Какво ще желаете - зачаках поръчката.
- Едно капучино. С двойна сметана - момичето каза с презрителен тон и дори не ме погледна.
- Съжалявам, не предлагаме капучино със сметана - промълвих тихо, макар да ми се искаше да крещя. Мразех нахални клиенти (а дали имах право, това си бе друг въпрос)
- Ти отваряш ли ми е? - изсъска заплашително момичето - Плаща ти се за да изпълняваш поръчки. Не да ми боботиш на главата. Искам капучино с двойна сметана. И по-бързо.
- Капучино със двойна сметана. Идва веднага. - изломотих, записвайки си в един тефтер. Завъртях очи.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 2:59 am

Реших да поразходя марковите Прада из манхатънските улици. И ето - пред мен стоеше едно от любимите ми места. Влязох вътре с леко потропване на високите ми токчета и се настаних на една маса. След малко дойде сервитьорката.
-Искам едно лате с щипка канела. И гледай да е топло, ако обичаш - поръчах си.
Извадих телефона от чантата си и посетих блога на Клюкарката разбира се. Хмм... нова манхатънка, при това от Бруклин. Е, беше удостоена с място в най-четения блог в Манхатън, но без името все още си оставаше никоя. Такова беше правилото. Докато Клюкарката не пише за теб, ти си никой. Е, можеше късметът и на новата брукличанка да се усмихне. След малко сервитьорката ми донесе латето.
-Мерси - казах й.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 3:01 am

Шляех се безцелно по магазините, когато получих СМС от Джес. Супер! Тръгнах веднага към любимото ни кафене, но все пак успях да закъснея както винаги.
Влязох вътре, когато някаква сервитьорка й правеше проблеми. С рязък тон я накара да млъкне и да се отдалечи.
Настаних се до Джесика, оставяйки торбите си на земята.
-Еее? Нещо ново?
-Скука - отвърна ми Джес и огледа кафенето.
Изведнъж лицето й светна изведнъж.
-Знаеш ли какво чух! Че Нели Юки е скъсала с Дерек!
-Защоо? - веднага се заслушах във новата клюка.
-Казаха ми, че й изнверил със Кристен! Естесвено, всички знаеха, че си пада по нея.
Но преди да направя коментар цъфна сервитьорката с кафето на Джесика..и тръгна да се изнизва.
-А моята поръчка?
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 3:12 am

Исобел седна до мен и остави торбите на земята. Естествено веднага й казах новата клюка.
- А моята поръчка? - попита тя след като бедната сервитьорка дойде носеща кафето ми.
- Сега идва.. - отвърна тихо.
- Чукочино с шоколадови пръчици! Веднага! - каза с висок тон Исобел и махна с ръка за да побърза. Сервитьорката бързо се изнесе, а аз продължих..
- Нова клюка? - заитах, но в този момент една блондинка седна до нас.
- А, ти си? - попитах..
- Това е Серена от "Клюкарката". - каза Исобел.
- А да вярно. - казах небрежно и й направихме знак да седне.
Не бяхме от безизвестните, така че може би знаеше кои сме..
- Аз съм Джесика Стоун, а това е най- добрата ми приятелка Исобел. - отвърнах и се усмихнах топло.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 3:18 am

Затворих телефона и го прибрах в чантата си. После седнах до двете момичета.
-Чувала съм ви отнякъде. Поне едната от вас. Без коментар коя, да не създаваме нови клюки. - усмихнах се леко.
Взех латето и отпих от него след което го оставих обратно на масата. Къде се губеха всички стари приятели.
-Нали знаете коя е Блеър - защо ли изобщо ги питах.. -Да сте я мяркали някъде, или пък Нейт?
Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 3:32 am

-Блеър не съм я виждала..но Нейт.
-Кога? - веднага изтреля Серина.
-Със сигурност. Беше пред оградата на Констанс, когато минавах..преди около двадесет минути. Защо питаш?
-Хм..ами просто така.
Дойде сервитьорката, носейки чокочиното ми.
-Студено е! - казах й презрително.
-Извинете..
-Смени го!
Тя взе чашата и отиде към бара.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 3:37 am

Погледнах високомерно сервитьорката, после с лека усмивка се обърнах към Исобел.
-Това е некадърност. Добре, че не ни се налага да работим.
Отново погледнах сервитьорката, този път още по-високомерно, направо презрително.
-Погледнете й само униформата - направих погнусена физьономия.
-Така, значи Нейт е още тук - казах накрая..
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 3:42 am

- Да! - изстрелях отговор към Серина.
- Е, нова клюка? - отново се обърнах към Исобел чакайки нещо свежо, но търпението ми се изчерпа и влязох в блога на "Клюкарката" през телефонът си.. - " Нейт Арчибалд седи сам пред Констанс, чакащ Блеър...или може би Серина" - прочетох с лукава усмивка и погледнах към нея. - Ти и Нейт Арчибалд, а? Ами Блеър- най- добрата ти приятелка? - натъртих на последните думи и се усмихнах още веднъж и двете с Исобел я зяпнахме. Направо бях жадна за нова клюка и ето, че май тук се заформяше една, даже цяла интрига. Усмихнах се леко и отново зяпнах към Серина.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 3:50 am

Двете с Джес зяпнахме любопитно Серина. Определено се заформяше интрига. Хм..нямаше да е зле да ускорим нещата. Извадих мобилния си телефон и написах на Клюкарката:

Ес споделя най-тайни тайни
за Нейт в "Ино".
Измислица или истински чувства?

Cafe/Winebar Ino 2539960p

Усмихнах се и прибрах телефона си.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 3:53 am

Засмях се леко.
-Аз и Нейт Арчибалд? Какво?! Беше само една нощ - казах.
-Е, не мога да кажа, че ми е безраличен.., а относно Блеър - най-добрата ми приятелка.. - също натъртих на последните думи, както направи Джесика. - в Манхатън повечето са кучки, тя много добре го знае и най-вероятно бързо ще се съвземе.
И тя самата не беше ангелче, така че едва ли за дълго ще рони сълзи заради това. В момента не ми се мислеше точно за Блеър и нейните драми. Плюс това нашата любима Queen B или по-скоро The drama Queen беше изчезнала от хоризонта.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 4:03 am

От това което виждах явно Ес не е много загрижена за Би, дали вече са най- добри приятлки? Хмм.. ще видим тази работа.
- Занчи си спала с Нейт Арчибал? - престорих се на учудена. Извадих тихо телефонът си. " Серина Ван Дер Уудсен и Нейт Арчибалд заедно или само мит? Явно Queen B е извън играта вече?" опитах се да извъртя леко думите й. И двете с Исобел не бяхме ангелчета, а и Серина сама каза че всички сме кучки. Усмихнах се довлно и продължих да слушам в захлас.
- Не ти е безразличен, а? - попитах отново, но леко се изсмях.
- Може да се каже.. - опита се да прозвучи небрежно, а с Исобел отново се спогледахме.
- Така значи.. - каза дволно най- добрата ми приятелка и се засмя.
Тогава сервитьорката дойде и донесе поръчката на Ис, тя отново не бе доволна и я върна ообратно.
- Некадърна работа! - двете изкрещяхме в един глас зад гърбът й и се изсмяхме.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 4:09 am

Уауу..само Блеър трябваше да научи, че Серина е спала с най-добрия й приятел.
-А къде всъщност е Блеър? Да не сте скарани?
-Не..няма такова нещо - побърза да ни увери Ес.
Сервитьорката отнова се появи и доволно погледнах, че от чашата излизаше дим, а шоколадовите ми пръчици финно са поръсени върху пяната. Най-сетне тая да свърши някаква работа. Само че точно тогава тя се препъна в нещо, чашата литна и опръска и трите ни със горещо чокочино.
-Ти си УВОЛНЕНА! - извиках срещу нея. Беше ми съсипала дрехите!
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 4:22 am

Няколко пръски от напитката на Исобел капнаха и върху мен. Погледнах гневно сервитьорката.
-Махни се от очите ми! ВЕДНАГА! - изкрещях й.
Тогава видях, че Джесика пише смс.. най-вероятно до Клюкарката, а преди това й писа Исобел. Отдавна вече не бях от хората, които пишат на Клюкарката, бях от тези за които пише.
-Значи си спала с Нейт Арчибал? - попита ме Джесика.
-Да - отговорих й.
Знаех, че двете мацки искаха просто информация, а не приятелството ми, макар че второто го бе заслужила само Блеър. Поне истинското.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 4:38 am

Отново отворих телефона си и започнах да пиша до "Клюкарката", но Серина ме видя и ме погледна злобно, а после се умисли.
- Виж не съм искала да ти правя мръсно. - отвърнах и се усмихнах на сила. Бях чела какво ли не в блога за нея и не очаквах да е таква...кучка..
- Не е нужно да ми се мазниш! - отвърна ми на кръв.
- Оо, я стига! - защити ме Исобел.
- Ти да мълчиш! - отвърна надуто тя.
- Внимавай! Кучка, времето ти отмина от момента в който напусна защото си спала с гаджето на най- добрата си приятелка! - изкрещях в лицето й, а сервитьорката ни гледаше с отворена уста.
- какво зяпащ!? - отвърна злобно Исобел и я изгони само със замах на ръка.
Тя бавно тръгна назад, но извади телефонът си и след минута всички получихме СмС от "Клюкарката"..
" Яя, я нова война се заформя между кралиците на Констанс.. Джесика и Исобел срещу Серина.. Кой ли ще излезе победител?!"
Естествено, че беше тази глупава сервитьрка.
- Ще си платите за това! - озкрещя в лицата ни.
- Да не си мафиотка?! - изкрещяхме двете с Ис и се изсмяхме с цяло гърло.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 4:56 am

Засмях се надменно.
-Много бъркаш. Времето ми още не е настъпило с пълна сила, за да отмине. А и да не мислиш, че вече не се е разчуло. Сега гледай - казах и й грабнах телефона от ръцете със самодоволна усмивка.
-Натискаме Send иии.. готово. - изпратих смс-а до Клюкарката. После най-нагло и набутах телефона обратно в ръчичката и станах от масата.
-И нека ти кажа нещо. Може да съм кучка, но поне съм си заслужила да ме наричат така и не ви съветвам да сте срещу мен милички. Остава ви една година до завършването на Констанс, а какво постигнахте? Прочухе ли колкото мен? Колкото Блеър? Дори колкото Нейт, Чък и малката Джени.. не мисля така.
-И на въпроса ти, не, не съм мафиотка. По-лошо е, аз съм си аз! Едва ли някой ще гледа да е с вас срещу мен.
Не исках да се държа като кучка, макар че не показах целия си потенциал, но тези две момичета ме принудиха. Взех си чантата, обърнах се към тях и казах.
-Да скоро... как бяхте... Дженифър и Изабела?! - изсмях се високомерно и с присъщата ми походка напуснах кафенето.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyВто Сеп 28, 2010 6:01 am

Обърнах се към сервитьорката..
- Как се казваш? - попитах мило, леко я дръпнах и тя седна на масата до нас. - Искренно съжеляваме за това което ти наговорихме.. - продължих с мил тон, а Ис клатеше полужително глава и я потупа по рамото.
- Защо да ви вярвам? - попита тя.
- Сега ти си тази с козовете. - каза Исобел и я погледна право в очите.
- Ние ще те направим една от нас, една от популярните, обещавам ти че ще бъдеш нещото за което винаги си мечтала. Ще станеш една от нас..
- Аз...аз..- започна да пелтечи тя. - Добре. - съгласи се след кратка пауза. - Но, аз съм тази с козовете! - заявивече с по- висок тон. Ние само се спогледахме, за да не разваляме ситуацията.
- Това значи война! - заявих надуто и се изправих от стола.
- И ние със сигурност ще спечелим! - допълни Исобел. Хванахме сервитьорката под ръка и тръгнахме към вратата.
- Ама аз съм на работа! - заяви тя.
- Младостта е позлено нещо! Е, избирай унижение или власт? - попитах надуто и отметнах коса.
- Спокойно, баща ми притежава това кафенце! - заяви небрежно Ис и излязохме.
- Отиваме на шопинг! - почти пропях и се изсмях.
- Като ще сме кралици трябва да изглеждаме като такива. - добави най- добрата ми приятелка.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyСря Сеп 29, 2010 8:38 pm

Влязох в кафенето. Треснах си чантата на масат, на която седнах и на момента до мен дотича някаква сервитьорка. Не беше тази от вчера, беше нова.
-Капучино - казах пез да отлепвам поглед от списанието, което четях.
-И ако може по-бързо - добавих след това.
Върнете се в началото Go down
Мат Робинсън
Brooklyn
Мат Робинсън


Posts : 12
Join date : 29.09.2010

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyСря Сеп 29, 2010 8:44 pm

Вдигнах глава, заради шумното появяване на някой си ... Май беше момиче, ако трябваше да съдя по гласа. Проследих с поглед смутената сервитьорка, която се отдалечаваше трескаво от масата на една блондинка.
Ха, нима беше истина?
Затворих тефтера си с драсканици и почти се усмихнах.
Всеизвестната Серена ван дер Уудсън. Една от многото претендентки, ако не и една от малцината, носещи титлата "Кралица" в гимназията. Никога досега не бях имал контакт с тези момичета - струваха ми се доста еднакви. Сега обаче, реших, че може да разнообразя. Интересно ми беше да се запозная с някоя от тях - нека видим дали наистина отговарят на всички неща, които онази ... Клюкарка пишеше за тях в блога си.
Изправих се бавно и небрежно се приближих до бара. Взех поръчаното капучино от сервитьорката, освобождавайки я от видимото притеснение и се приближих към масата на русокоската :
- Знаеш ли, капучиното тук наистина е едно от най-добрите в цял Ню Йорк.
Поставих чашата с ароматната течност пред нея и седнах на отсрещния стол.
- Аз съм Мат. - усмихнах се и подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyСря Сеп 29, 2010 8:51 pm

Сесвитьорката бързо донесе капучиното ми. Благодарих й само с една лека усмивка, но дори това за мен беше много мило. След малко някакво момче се приближи до мен и седна на отсрещния стол.
-Да, наистина е хубаво, точно затова идвам тук - усмихнах се и отново забих поглед в списанието. Реших че е прекалено неучтиво дори и за мен, затова го затворих и го оставих на масата до чашата си. Леко хванах ръката му:
-Предполагам, че би трябвало да кажа, че ми е приятно. Аз съм Серина, ако не знаеш де. - усмихнах се и отпих от топлата напитка.
Върнете се в началото Go down
Мат Робинсън
Brooklyn
Мат Робинсън


Posts : 12
Join date : 29.09.2010

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyСря Сеп 29, 2010 9:02 pm

Предполага? Хубаво. Поне не се държеше като лицемерка - да лъже, че е невероятно щастлива да се запознаем. Повечето момичета от училището се държаха твърде лигаво, за да могат да си кажат дори името нормално. Толкова много интриги, толкова много сплетни - човек трябваше да е нащрек с кого и как разговаря.
- Разбира се. Трябва или да съм сляп, или в Африка, за да не съм чувал това име. - кимнах, - И все пак не е сигурно, че няма да получа някой sms от Клюкарката.
Вдигнах рамене и хвърлих бегъл поглед околко себе си :
- Между другото аз също уча в Констанс, така че може да се каже, че сме съученици.
Вероятно нямаше да повярва, имайки се предвид, че не носех костюм, нито бях елегантно облечен.
Самият аз не го вярвах.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyСря Сеп 29, 2010 9:09 pm

Значи и той учеше в Констанс.. Мисля, че не го бях виждала преди, но не бях сигурна. Толкова хора съм засичала по коридорите и на стълбите...
-Само за информация, учим ли нещо заедно.. английски, история, нещо друго? - попитах го. Сега ако и излезе, че учим нещо заедно, а даже не го познавах, щеше да е доста странно.
-От Горен Ийст Сайд ли си? - погледнах го.
-.. или по-скоро от Бруклин - усмихнах се едва забележимо. С времето доста добре различавах йист сайдъри и брукличани.
Върнете се в началото Go down
Мат Робинсън
Brooklyn
Мат Робинсън


Posts : 12
Join date : 29.09.2010

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyСря Сеп 29, 2010 9:20 pm

Вечният въпрос.
"Къде живееш?!"
Чудех се дали най-накрая да не отговоря така, както другите очакваха. Някои от по-неизвестните момиченца в училището смятаха, че съм мистериозен син на някой крал от Европа, който е дошъл тук под прикритие, за да избегне репортерите и не ме оставяха намира, колкото и да ги уверявах, че съм от Бруклин. Други пък ме смятаха за утрепка, защото живея в този квартал.
Така или иначе, винаги бях прецакан. Защо сега да не се позабавлявам малко?
- Всъщност съм от Горен Ийст Сайд.
Лъжех като за световно, но така или иначе си нямах друга работа. Пък и едва ли щяхме да си говорим отново така с нея - в училище беше изключени, а и щом не беше забелязала досега, че караме заедно история и изобразително изкуство, едва ли сега щеше да го направи.
- Не ми личи, нали? - засмях се, - Обичам живота инкогнито. Така човек може да върши много неща без някой да му държи сметка.
Намеквах за Клюкарката и тя много добре знаеше за какво говоря. Не исках да засягам тази тема - странното внимание, което беше отделено за Серена в блога й, затова и смених темата :
- Изглежда си ядосана ... капучиното наистина е добра терапия. Когато се съчетае и с правилния тип шоколад. Следващия път може да пробваш да го изпиеш като пуснеш вътре едно блокче натурален Cadbury's Wispa - комбинацията е невероятна.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino EmptyСря Сеп 29, 2010 9:29 pm

-Определено не ти личи, че си от Горен Ийст Сайд. - казах и продължително го погледнах. Той наистина ли беше оттам.. започнах да се чудя.
-И все пак ми приличаш на брукличанин - казах и затворих телефона, на някой който ми звънеше. Даже не си направих труда да проверя кой беше. Сигурно беше някоя кучка, която уж ми се пишеше приятелка.
-Мога да пробвам това с шоколада и капучиното някой път като си взема. Но то и така е хубаво.. хммм, пробвай? - казах аз и побутнах леко чашата към него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Cafe/Winebar Ino Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino Empty

Върнете се в началото Go down
 
Cafe/Winebar Ino
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Manhattan :: Шопинг и забавления :: Ресторанти и заведения-
Идете на: