Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.

Gossip Girl

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Latest topics
» Да станем приятели!
Сря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Чет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Вто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Вто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Вто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Пон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Съб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Съб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Съб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford

Джесика Стоун

Изабела

Рикард Блекуел

Georgina Sparks

Serena Van Der Woodsen

Блеър Уолдорф

Ванеса Абрамс

Катрин Пиърс

Selena Sparks

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Съб Дек 16, 2017 1:53 am

Share | 

Кафенето "Coffeеland"

Go down 
АвторСъобщение
Иван Гибсън
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Кафенето "Coffeеland"   Чет Окт 14, 2010 4:21 am

Издирвам Сервитьорка -
Барманка -
Жена която да подържа кафенето -
Бодигард -
Кафеджия/ка -

Има само едно ословие да работите само тук и да пишете по 1 - 2 РП текст на седмица .

Желаещите на ЛС

Отвън

Бар на кафето

Масите в Кафето

1-

2-

3-

4-

5-

6-

7-

8-

9-

10-

Последната промяна е направена от Иван Гибсън на Пет Окт 15, 2010 6:57 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Иван Гибсън
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Чет Окт 14, 2010 4:23 am

- Е ето не и нас в новото ни кафене. - Казах аз с нагласата да й хареса .
- Е разгледай го и виж тези снимки на кафета който ще го правил . - казах аз и се загледах в нея тя беше толкова красива днес ...
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Чет Окт 14, 2010 4:28 am

Слязох от колата. Как за бога караше така.
-Определено другия път аз ще карам!! - засмях се.
-Може да отнеме маааалко повече време... добре де, мнооого повече време, но поне няма да получа инфаркт или да си мисля, че ще забием в друга кола.. или стълб.. или телефонна кабина.. или сграда.. - поклатих неодобрително глава и се засмях. Седнах на една маса.
-Хубаво е - казах.
Иван Гибсън
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Чет Окт 14, 2010 4:35 am

- Казах ти че аз съм опитен шофюор . Ако исакш изреди сички неща в който можем да се забием искаш ли ? - и се заилих аз.
- Е да пийнем едно кафе и да си ходиме ако искаш разбира се ? - казах аз
- когато си одим в къщи ако си одиме изобщо ще ти кажа какво ще правиме разбира се . - и се усмихнах аз .
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Чет Окт 14, 2010 4:40 am

-Е току що дойдохме. - измрънках и смръщих вежди.
-Искам да поостана малко - казах и се засмях.
Потънах в мисли. Сетих се за Майкъл, трябваше до говоря с него. Дали още пазех пакетчето кокаин.. това беше доказателството, че не е спрял с наркотиците. Проверих в чантата си и беше там.. слава богу. Не можех да приема, че ме е излъгал.. е, освен ако кокаина не е негов и съм се заблудила.
Иван Гибсън
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Чет Окт 14, 2010 4:48 am

- За какво си зе замислиа миличка ? - казах аз
- Е заповядай това кафе е от мене ! - доближих се до нея и я пре гърнах и си говорехме за какви ли не небивалици и се смяхме до скъсване . Гибсън я дръпна и започна да я целува .
- Знаеш , че те обичам нали ?
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Чет Окт 14, 2010 4:52 am

-Ами, мисля си за един, ъъъ.. приятел - казах отнесено, докато още се чудех дали да му звънна, да му пратя смс или да го видя. Това, което щях да му кажа не беше много за по телефона, затова накрая реших, че трябва да е на четири очи. По едно време Иван започна да ме целува и накрая се измъкнах от мислите.
-Не знам - засмях се и отново го целунах.
Иван Гибсън
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пет Окт 15, 2010 7:03 pm

- Е щом казваш . - засмях се аз умислен.Иван започна да я обарва и дя я целува пак .
- Искаш ли да си ходиме и да правим секс ? - усмихнах се Гибсън тайнствено.
Иван имаше твърде много енергия и искаше . Гибсън я загледа и зачака нейният отговор . Макар и малко зачервен от думите си . Иван се зачуди как може да истресе такава простотия но вече бше късно .
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пон Окт 18, 2010 8:50 pm

-Ами - започнах да говоря, когато телефонът ми иззвъня с мелодията за СМС.. беше от Майкъл. Искаше да се видим. Аз трябваше също да го видя. Отворих си чантата, за да проверя дали кокаинът е все още в мен, за да имам доказателство.. беше там. Прибрах си телефона.
-Аз.. ъъъ... трябва да тръгвам, чао - казах на Иван и светкавично си взех чантата от масата. Излязох от кафенето и си взех такси, което да ме откара до мястото, където трябваше да се видим с Майк.
Ванеса Абрамс
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пон Ное 08, 2010 12:05 am

С Джъстин стигнахме едно кафене.. Слязохме от колата и се запътихме вътре.Когато влязохме имаше няколко свободни маси.Настанихме се на едната и сервитьорката дойде и ни попита за поръчката..
-Едно дълго кафе за мен!-за преден път се усмихнах и погледнах към Джъстин,който все още мислеше какво да си поръча.
Guest
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пон Ное 08, 2010 12:12 am

- Черно кафе, чисто. - поръчах си и добавих. - И минерална вода. - насилих се да изкарам някаква си там усмивка уж да бъда любезен, което никак не ми беше в кръвта с непознати.
Е, Ванеса беше уникалното изключение, доста бързо бе успяла да пробие твърдата ми стена и да се намърда зад нея...май го бях споменал вече.
Сервитьорката записа и се отдръпна, а аз се подпрях на масата с лакти и се заиграх с едно пакетче захар от купата с останалите.
- Каза, че ще снимаш някакъв филм или нещо подобно за изпит. Кажи ми повече.
Ванеса Абрамс
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пон Ное 08, 2010 12:17 am

-Да..ами в този..университет и аз имам стипендия.Тей като някои хора мислят,че имам талант, ми възложиха задачата да снимам както казах една малка прожекция и ако се справя добре..така де ако се справя отлично,ще мога да си избера да снимам филм.Наистина възможността е повече от страхотна и мисля да се възползвам от нея,тей като ще се издигна още повече.Наистина се надявам всичко да стане както аз искам.Въпреки че,това се случва доста рядко.До сега съм постигала всичко с голям труд,и когато искам нещо го постигам!-свих устни.
Guest
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пон Ное 08, 2010 12:20 am

- По важно е докато постигаш целите си да се забавляваш. Поне аз виждам нещатата така. Когато снимам се забавлявам, просто въображението ми е огромно и ми дава правото да виждам несъществуващи неща и уникалност и в най-простото нещо. - свих рамене.
- Сигурен съм, че ще се справиш отлично. - казах й укоражително и се усмихнах.
Продължавах да върша нетипични за мен неща. Не бях толкова открит с почти непознати и никога не се държах мило...не ми беше в кръвта.
Какво толкова имаше в това момиче, че ме караше да ставам друг човек около нея?
Ванеса Абрамс
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пон Ное 08, 2010 12:24 am

-Така повече ми харесваш!Имам предвид,че онзи мрачен и вглъбен вид..не ти отива! Излеждаш по-добре когато говориш и ами..когато се усмихваш.И да,можеш да го приемеш като комплимент!-бузите ми пламнаха в червено.Сигурно изглеждах супер тъпо отстрани,но вече бе твърде късно.
Guest
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пон Ное 08, 2010 12:29 am

Засмях се когато се изчерви.
- Ами не знам, по принцип не се отпускам толкова лесно. - свих рамене. - Препочитам да се изолирам сам, по-лесно е. - усмихнах се леко.
- Сладка си като се изчервиш. - добавих преди да успея да спра думите си.
Оооо Боже, сега беше момента да пуснеш един метеорит на земята. Моля те, моля те метеоритче падни на земята и ме фрасни в главата...как можах да го кажа?
Момента бе страшно неудобен и сякаш за да ме спаси в същото време дойде сервиторката с поръчката ни.
- Благдаря. - казах и веднага надигнах кафето си.
Ох, ох, ох...Пареше страшно много, но поне ми държеше устата затворена.
Ванеса Абрамс
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пон Ное 08, 2010 12:38 am

-Ъм,мерси!-тръпчинките ми отново се появиха.ова не го очаквах,но трябва да си призная,че ми стана много приятно,когато го чух.Джъстин отпи от кафето,явно му пареше,защото физиономията,която направи ми подсказваше това.Засмях се силно,но след това и аз надигнах чашата си с кафе и отпих съвсем малко.
-Не знаеш ли,че първо трябва да изчакаш или да пиеш по по-малко!-казах аз леко през смях.
Guest
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пон Ное 08, 2010 1:19 am

Поклатих глава и оставих чашата.
- Ас, го обишам голещо. - измърморих. Езика ми беше подут от горещото кафе и едва ли нещо от изречението ми се е разбрало.
Ама аз нали бях кретен, сега поне потвърдих, това че съм огромен кретен. Ухилих се глуповато и отпих от бутилката с минерална вода, която ми дойде доста добре след горещото кафе изгорило езика и гърлото ми, да не говорим, че ми беше станало страшно топло.
- Добре съм. - добавих след като се прокашлях и гласа ми вече не звучеше като 3 годишно, което не може да казва "р" и съска когато казва "с", "ш" и "з".
Ванеса Абрамс
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пон Ное 08, 2010 1:28 am

-Забавен си..не предполагах,че има и такава черта у теб!-отново пръсках лек сърказъм.Погледнах го англелски,за да не ми се разсърди,познавах от ден и няколко часа може би,а вече знаех при какво ще си смени насторението.
-Италия значи?Не съм ходила там,но винаги съм искала да отида,ще има прекрасни неща за снимане!
Guest
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пон Ное 08, 2010 1:48 am

- Хей, не знаеш голяма част от моите страни, ако си изиграеш правилно карите може да ги научиш. - намигнах й и се подсмихнах, а след това отпих от черното си кафе, чията горещина вече не ми правеше впечатление.
- Сигурно. - кимнах съгласен с думите й за Италия. - Но аз никога не съм ходил там, дори не се имам за италианец...живота ми е минал тук, Италия е само малка подробност от него. Майка ми е с италиански акцент, но след толкова години тук почти не се забелязва, само на определени думи.
Ванеса Абрамс
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пон Ное 08, 2010 2:51 am

Интересно..помислих си аз.
-Чувала съм,че италианците били хубави мъже!-засмях се доста оглушително.
-Само гледай да не се изчервиш сега!-предупредих го аз,размахвайки пръст.Имаше нещо странно в него,нещо,което ме караше да искам да знам всичко за него.Щях да бъда наранена отново и го знаех..но сякаш имаше тещо,което ме влечеше все по-навътре.Беше и интересно,а и както знаех и опасно..за мен.
Samantha Jade
Brooklyn

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пет Авг 05, 2011 11:07 pm

Днес нямах снимки,имах почивен ден най-накрая. Беше ми писнало от нагли и непоносими хора,лошото беше че и аз вече бях като тях. Радвах се че имах поне малко добро в себе си. Онзи идиот,или по-точно моя баща вече не ме тормозеше толкова и слава богу,защото наистина съм на границата да убия някого. Седнах в едно кафене,раздразнено си поръчах едно кафе,както и капучино. До мен седна едно момиче,стори ми се познато,заприлича ми на Бритъни,но не се загледах достатъчно.
С нея не се бяхме веждали от около една година,от когато започнах снимките на новия филм.
Brittany
Brooklyn

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пет Авг 05, 2011 11:23 pm

Разходка,разходка,разходка. Най-хубавото нещо като за начало на деня. Влязох в банята и си взех душ, след което изсуших косата си, изправих я с пресата, и набързо спретнах една прическа. Не ми се ходеше на фризьор рано сутринта. Взех ключовете за колата и излязох от вкъщи. Бях облечена с къса черна червена поличка, отгоре имах тънка тениска, върху която бях сложила потник с надпис, и дебели презрамки, за по шик. Влязох в колата и след минути бях пред кафене 'Coffeeland'. Кафе рано сутрин, преди разходка - перфектно. Влязох вътре и дочух няколко подсвирквания, но не си направих труда да погледна откъде са. Бях свикнала с ненаситните кретени в този град. Зад усмивката ми се криеше лошо момиче,така че ще сгрешат ако ме докоснат и с пръст. Седнах до някакво момиче и кръстосах крака, като я погледнах с крайчицата на окото си, но останах изумена. Не можеше да е истина!
- Саманта! - възкликнах.
Вижте профила на потребителя http://www.rpgglee.bulgarianforum.net
Samantha Jade
Brooklyn

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пет Авг 05, 2011 11:34 pm

Когато изрече името ми усмивката на лицето ми се появи. Прегърнах я,бе станала още по-красива.
- Я гледай ти,станала си голяма красавица,ще започна да се притеснявам. - казах с шеговит тон,а след това се разсмях.
-Истинска изненада че те срещам толкова рано! - намигнах й и й поръчах любимото капучино.
- Разказвай,какво правиш,как си? - говорех с малко по-развеселен глас. Тя бе човека с когото се държах най-мило,знаех че при нея бе същото,бяхме неразделни от доста години,въпреки че тя бе на 19,а аз на 23.
Brittany
Brooklyn

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   Пет Авг 05, 2011 11:38 pm

- О и ти не си поплюваш!
Засмях се.
- Виж се колко си хубава. - усмихнах и' се.
Тя поръча от любимото ми капучино и после ме попита какво става с мен.
- Хм..какво да става. - поклатих глава. - Ще издам нов албум..мисля че се получи доста добре, като за втори тази година.. Ами ти? Чух че снимаш нов филм?
Погледнах я.
Вижте профила на потребителя http://www.rpgglee.bulgarianforum.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето "Coffeеland"   

Кафенето "Coffeеland"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Need Help-Nothing to do with the stock market
» Land and Property Sector Report - NDB Stock Brokers.
» COLOMBO INVESTMENT TRUST PLC (CIT) - THE CROWN JEWEL OF CFLB
» First Land Rover rolls out of Indian factory
» Hotel Sector Growth- Tourist Arrivals revised to 800,000

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Наколо.. :: Заведения-
Идете на: