Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.

Gossip Girl

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Latest topics
» Да станем приятели!
Сря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Чет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Вто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Вто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Вто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Пон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Съб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Съб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Съб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford

Джесика Стоун

Изабела

Рикард Блекуел

Georgina Sparks

Serena Van Der Woodsen

Блеър Уолдорф

Ванеса Абрамс

Катрин Пиърс

Selena Sparks

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Съб Дек 16, 2017 1:53 am

Share | 

Стрийптиз клуб Виктрола

Go down 
АвторСъобщение
Изабела
Администратор

ПисанеЗаглавие: Стрийптиз клуб Виктрола   Нед Сеп 26, 2010 1:24 pm

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Изабела
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Стрийптиз клуб Виктрола   Чет Сеп 30, 2010 1:23 am

Бавно пристъпих в клуба и въздъхнах. От доста време не бях влизала в клуб. Приближих се към бара и си поръчах мартини. Плъзнах поглед по танцьорките, замислена. Посегнах да взема питието си, когато една мъжка ръка спря моята. Вдигнах поглед.
-Я, я..Чък Бас.

I'm much better off the way things are..
Чък Бас
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Стрийптиз клуб Виктрола   Чет Сеп 30, 2010 1:29 am

Влязох в клуба и реших да испия по едно.Тъкмо се бях върнал в града.Отидох към бара и видях една хубава русокоска .. Тя тъкмо щеше да вземе мартинито си но аз и попречих и казах на бармана:
- На моята сметка - след което се обърнах към нея.
- Здравей. - казах и се усмихнах. - Аз съм Чък Бас - целунах ръката и и седнах на стола до нея.
Уиските ми бе донесено веднага а аз я гледах втренчено.
- Какво правиш тук сама . - попитах я мило
Изабела
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Стрийптиз клуб Виктрола   Чет Сеп 30, 2010 1:36 am

-От къде знаеш, че съм сама? - попитах го, но той само вдигна елегантно вежда.
-Търся си компания, може би...- погледнах го лукаво. Вдигнах чашата си я доближих до устните си. Хвърлих му поглед над ръба и се насочих към една от масите. Усетих как ме последва.

Guest
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стрийптиз клуб Виктрола   Чет Сеп 30, 2010 2:42 am

Поредна вечер... Скука... Попринцип обичах вечерите... или нощите, можете да го интерпретирате както си пожелаете. Но това бе попринцип. В Манхатън нямах много приятели, с които да се позабавлявам, но... трябваше ли да ми пука? Захвърлих пластмасовият конзол в ъгъла на огромната ми стая и без дори да си направя труда да изключа видео играта, дръпнах щепсела от контакта. Трябваше да изляза, иначе рискувах да заприличам на дядо Кърт. За да придобиете по образна представа какъв е той, препоръчвам ви да гледате женският канал. Там гъмжи от такива като него.
Имах късмет че много близко до така наречената ми "кукетна къщичка", която беше само, и само единствено моя, имаше стриптийз клуб... Е, супер!
Още на входа където дразнещо святкаше неонова табела с надпис "Виктрола", най - как да се изразя, най- нахално и определено адски дразнещо събрах погледите. Е, би трябвало да съм свикнал все пак (засмях се наум) но не ме оглеждаха само момичета, те бяха едва 1-2. Дали бяха друсани? Е, тук със сигурност бе поддържано доста по добре от клубовете които помнех - прозорци, уплътнени със дамски превръзки за да не става течение. Тук си бе къде-къде по наред.
Влязох във тресящата се от музика сграда, отвътре осветявана от най-различни- повечето тъмни нюанси, светлини.
Аз като някой напълно безкруполен пич, не че имах скруполи, не че не бях пич, седнах при едно от сепаретата на мекият диван, който като че ли чакаше само мен. Дори не си направих труда да извърна глава и да видя дали беше заето. Качих краката си на масата и взех едно от вече сервираните питиета. Пояснение: Не знаех какво е, нито на кого е, важно само бе да става за пиене.
Бързо отпих и със скръстени ръце зачаках някое момиче да дойде при чакащият Зандър. Късмета ми, предполагам нямаше да закъснее...
И сега, определено си бях сто пъти по добре, то колкото като бях вкъщи, броейки шарките на тапетите или играейки на смотани видео игри..
Музиката се смени и стана много подходяща за забивки...
Блеър Уолдорф
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Стрийптиз клуб Виктрола   Чет Сеп 30, 2010 3:13 am

''Тази малка извратена кучка не е разбрала ской си има работа'' това бяха единствените мисли които се въртяха в главата ми...не е познала определено си я бива в скандалните неща и трябва да новаксам.Поръчах едно такси по телефона и само след няколко минути се озовах пред един стрептийзклуб.Не знаех как се казва но не ми и пукаше.
Вътре бише доста задимено и полутъмно.Промъкнах се по коридора в дясно и стигнах до малка стоичка,на чиято врата пишеше "Съблекална".Вратата беше отключена и аз влязох.Вътре намерих какви ли не тоалети на стриптизьорките.Облякох един комплект и се потледнах в огледалото.Изглеждах зашеметяващо.
След това се промъкнах на подиума с ветрилов ръка скривайки лицето си.Потанцувах малко и събрах погледитен а всички в бара.Чеваше се шушукане и всички се чудеха коя съм.Махнах ветрилото и се насладих на смаяните им физиономии.Повечето извадиха телефоните си за да ме снимат.Не ми пукаше усмехнах им се и казах:
-Скъпи Нейт това е поздрав за дългогодишната ни връзка която ти съсипа!
Изабела
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Стрийптиз клуб Виктрола   Чет Сеп 30, 2010 12:34 pm

С периферното си зрение видях влизащия мъж. Беше секси. Много секси. Изпих питието си докрай и се насочих към него.
-Може ли? - погледнах мястото до него.
Умихна ми се доволно и ми махнас ръка да сядам.
-Заповядай, красавице.
Подаде ми някакво питие и аз го поех с усмивка. Да...тази вечер щеше да посветена на развратничество.
-Аз съм Ис. - представих се на момчето.
-Зандър.

Guest
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стрийптиз клуб Виктрола   Чет Сеп 30, 2010 6:23 pm

Не мина много време, не беше минала дори една песен, когато късметът почука на вратата ми...
- Може ли - нечий нежен, но може би доста силен и уверен глас, който се опитваше да навдика музиката се изви покрай мен.
Ухилих й се насреща, радвайки се че не се беше наложило да чакам дълго. И определено, момичето бе изключително красиво и не знайно как ми се струваше позната. Но оставих глупавите си, кръжащи мисли и отвърнах с полувинчата усмивка и повдигната вежда:
- Заповядай красавице - с недвусмислен жест й посочих мястото до себе си.
Определено привлече погледът ми. Елегантно се плъзна на кадифеният диван и ми се усмихна тип "уцели джакпота". Подадох й едно от питиетата на масата, мартини предполагам.
- Аз съм Ис - кръстоса предизвикателно крака.
- Зандър - лепнах една леко арогантна-леко уверена физиономия и се покашлях.
- Не си ли прекалено малка да идваш тук - подпрях ръка на брадичката си, с ясното съзнание че тя със сигурност имаше 18. Но до колкото знаех, момичетата се трогваха, ако ги подмладиш с няколко години.
- Не, предполагам - засмя се и отметна коса.
- Да пием по още едно? - забелязах че чашите ни бяха празни.
- Разбира се - изстреля поглед към бармана който веднага се озова до нас.
- Две мартинита - казах без да го поглеждам - На моя сметка - добавих и от отпратих с презрителен жест. - Таа Ис - погледнах я - предполагам краката те болят?
Очуденото й изражение не ме изненада. Всички така реагираха.
- Да ме болят ли? Защо - покашля се и отпи малка глътка, след което бавно хапна коктейлната черешка.
- Ами днес сутринта те видях по улицата и вече цял ден те разхождам в главата си - вдигнах рамене и допрях устни до чашата.
Изабела
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Стрийптиз клуб Виктрола   Чет Сеп 30, 2010 8:44 pm

Ехаа..сваляч от класа.
-Ами..тогава защо не ги разтриеш? -Бавно вдигнах десния си крак нагоре и го поставих върху коленете му. Той събу обувката ми и я остави до себе си. Пръстите му се плъзнаха по глезена ми, към коляното, бедрото и обратно към стъпалото ми. Усмихнах му се предизвикателно и отпих от чашата си, без да го изпускам от поглед.

Guest
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стрийптиз клуб Виктрола   Пет Окт 01, 2010 12:36 am

Ръката ми се увиваше около прасеца й, после проследи коляното, стигайки до бедрото,обходи го цялото, като по пътя си оставяше малки примки по коприненият й чорапогащник.
- Така по добре ли е? - попитах и долепих устни до долната част прасеца й. Вдигнах и другият й крак и с едно минимално движение оставих огромна дупка в материята. И без дори да ми пука от каквото и да било поставих ръцете си на дупето й я придърпах отгоре си.
Изабела
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Стрийптиз клуб Виктрола   Пет Окт 01, 2010 3:00 am

Намести ме в скута си и остави чашата ми на масата. Ръцете му се спуснаха по тялото ми, обхвайки гърдите ми. Усмихнах се дяволито и се отдръпнах. Той се очуди за секунда, но изражението му веднага се промени, когато се отправих към един от пилоните за частни танци. И под звуците на Bitter:Sweet:Get What I Want затанцувах. Погалих с ръка студената повърхност на пилона, и се завъртях. Завъртях се с гръб към Иън и бавно откопчах ципа на роклята. Тя се свлече постепенно, разкривайки тъмно лилавото ми дантелено бельо. Застанах зад пилона и осуках крака около желязото, завъртайки се. Усещах как погледа на Иън шари по цялото ми тяло. Завъртях ханша си в негова посока и бавно се върнах.Обкрачих го и седнах в скута му, веднага усещайки физическата реакция от танца ми. Усмихнах се отново.

Guest
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стрийптиз клуб Виктрола   Пет Окт 01, 2010 3:29 am

Ис долепи устни до врата ми, само за секунда, после се отдели от мен, хвана вратовръзката ми и ме затегли все едно бях уличен пес. Е, не че имах нещо против.
- Да отидем у нас? - предложи дяволито - не обичам да ме зяпат - и без да изчака отговора ми (който беше пределно ясен) тръгна, все така теглейки мен към близкото такси.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стрийптиз клуб Виктрола   

Стрийптиз клуб Виктрола
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1