Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.

Gossip Girl

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Latest topics
» Да станем приятели!
Сря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Чет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Вто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Вто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Вто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Пон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Съб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Съб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Съб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford

Джесика Стоун

Изабела

Рикард Блекуел

Georgina Sparks

Serena Van Der Woodsen

Блеър Уолдорф

Ванеса Абрамс

Катрин Пиърс

Selena Sparks

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Съб Дек 16, 2017 1:53 am

Share | 

Оксана.

Go down 
АвторСъобщение
Оксана.
Brooklyn

ПисанеЗаглавие: Оксана.   Съб Авг 06, 2011 5:31 am

Mila Kunis

Име: Оксана Адлър
Възраст: 21
Местоживеене: Бруклин

Външен вид:
За мен тя беше перфектна, но Оксана бе неуверена и като цяло убедена, че е много под категорията на красавиците. Отне й време да добие някакво самочувствие, но дори тогава то бе нестабилно, но добре замаскирано от актьорските й умения.
Нали знаете какво казват? Винаги ходи изправена и с гордо вдигната брадичка. Е, да, но е доста трудно, когато парцаливите ти дрехи висят по тялото ти, защото родителите ти не могат да си позволят да ти купят нови и ти износваш техните. Пък и какво е красотата всъщност? Всеки човек е красив посвоему, знам. Проблемът е, че макар хората да го повтарят постоянно, адски малко от тях го вярват наистина. Така че трябваше да положа доста усилия, за да се харесам на обществото. Може да ви звучи повърхностно, но това беше най-сигурния начин да изплувам.
Нямах проблеми с теглото, заради недоимъка в къщи, но това като цяло се отразяваше неблагоприятно върху имунната ми система и до края на юношеството си имах твърде болнав и изстрадал вид. На косата ми й липсваше блясък, на кожата ми - руменина. Тъмносините ми очи оставаха на заден план, защото човек първо забелязваше тъмните кръгове под тях.
Но всичко това се промени, когато започнах да работя и да изкарвам пари за себе си. Вече можех да се храня нормално и да си набавям всички витамини, които ми липсваха. Постепенно добих здрав вид и се стараех да го поддържам.
И сега резултатът е задоволителен.
Дълга коса, която обикновено нося спусната, плътни устни, лек приятен тен... Не съм момичето-мечта, но хвърлих адски усилия, за да хващам окото и трябва да вярвам, че съм успяла. Иначе всичко ще изгуби смисъл.

Характер:
Тя беше... тя беше... ами Оксана. Декстър винаги се затрудняваше да я опише, макар че се познаха от деца. Малко самовглъбена, малко непредсказуема, тя винаги търсеше това, което живота не й бе предложил като рожденно право.
Аз съм... бъркотия.
Знаете ли кое му е лошото да си беден? Като начало си гладен почти постоянно, но не това се опитвам да кажа. Развиваш тази... тази склонност да мечтаеш, а мечтите ти коя от коя по-грандиозни. Опитваш се да надскочиш себе си. Аз също се опитвам да надскоча себе си. Полагам неимоверни усилия за външия си вид не от суетност, а от желание да прикрия произхода си и понеже знам, че в днешно време красотата се цени повече от ума. Така че не можете да ме упрекнете, нали? Мечтая да намеря мястото си в по-висшите социални послойки и знам, че един ден ще го направя, независимо как. Целта оправдава средствата, нали така? Не се страхувам да играя подло. Агресивна съм. Старая се да изглеждам уверена, дори когато примирам от страх. Разбирате ли, в този свят е важно да не показваш слабост. Иначе те изритват от сцената, преди да си се усетил.
Играя. Вживявам се в ролята на фаталната жена или на наивната романтичка. Имам почти патологична нужда да лъжа, за да правя живота си по-вълнуващ. Меня настроенията си мълниеносно.
Себична съм. Кой не е? Обичам да ме провокират, защото се отегчавам твърде лесно. Не живея в миналото, по-скоро в настоящето, но винаги с мисъл за бъдещето.

История:
Тя не обичаше да говори за миналото си. Сякаш спомените й имаха срок на годност и веднага щом изтечеше, тя ги захвърляше на боклука. Или ги пазеше, но винаги само за себе си. Декстър се чудеше дали тя някога ще намери човека, готов да поеме бремето й, защото тя очевидно нямаше силата да го направи.
Предпочитам да изфуча през живота си, отколкото да изпадам в сълзливи откровения с километрична дължина...
Родена съм в Бруклин. С баща, претрепващ се от работа и майка-алкохоличка. Не точно такова детство трябва да имат малките момиченца. Бях вечно гладна и доста кльощава, затова и танцувах балет известно време. Разбира се, това не продължи дълго, защото учителките ми, отначало толерантни към бедността ни, предложиха да танцувам безплатно, но скоро разбрах, че човешката щедрост не трае дълго - дори да бях талантлива, не им бях никаква, че да си позволяват подобно нещо. Вместо това дъщерите им се сдобиха с поредната колекция кукли Барби плюс аксесоарите. Това беше първото ми голямо разочарование.
От тогава жизнения ми път се устреми надолу и аз ден след ден ставах свидетел на собственото си падение. Нямах приятели, с изключение на Декстър, но той не споделяше копнежите ми и понякога ми бе трудно да съм край него. Той беше толкова земен, толкова... примирен. А аз не можех да тая негодуванието в себе си. Изключиха ме от три обществени гимназии, заради неприлично поведение, в четвъртата успях да се задържа, докато завърша. Нямах пари да плащам обучението си нататък, затова се залових здраво на работа и едва сега успях да се запиша в университет. Английска литература. Смятам да стана писател някой ден. Но... е, това е поредната ми мечта, а аз съм дяволски добра в искането на нещо. Междувременно продължавам да търся начин да надскоча себе си. Сещате ли се, висшето общество? Този ми стремеж далеч не ми пречи да се забавлявам, така че не виждам нищо лошо в него. Скъсах с всички предишни връзки - родители, приятели... Не ми остана никого, но така е по-добре. Всичко, което е минало, трябва да си остане там.

Допълнително:
→ Пуша като комин.
→ Сменям работата си през няколко месеца, защото работодателите ми не могат да си позволят да търпят задълго своенравията ми. И цапнатата ми уста.
→ Имам змия на име Опал. Не че камъкът има нещо общо с нея, но името ми се стори подходящо като за студенокръвно.
→ Живея в пълна бъркотия, но така ми харесва.

Последната промяна е направена от Оксана. на Съб Авг 06, 2011 2:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Aliya Rockford
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Оксана.   Съб Авг 06, 2011 6:05 am

Одобрена си, страхотен герой! ;]

Фотошопе, О, ти козо неверна! Нима не можа да разбереш че ти си едно жалко нищожество на фона на Пейнт Велики?! Лестор да те опрости... Грешките ти са много, но всяка една душа заслужава да получи прошка! Макар ти да си бежнадежден случай!
О, Бруте, фотошопе, предателю, развали пикелите си и се преклони пред Боята без Амоняк! И може би, тогава ще намериш мир.... АМИН!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Оксана.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Начало или как да навляза в елита :: Направи си герой-
Идете на: