Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.

Gossip Girl

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Latest topics
» Да станем приятели!
Сря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Чет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Вто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Вто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Вто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Пон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Съб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Съб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Съб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford

Джесика Стоун

Изабела

Рикард Блекуел

Georgina Sparks

Serena Van Der Woodsen

Блеър Уолдорф

Ванеса Абрамс

Катрин Пиърс

Selena Sparks

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Съб Дек 16, 2017 1:53 am

Share | 

Апартамента на Оксана

Go down 
АвторСъобщение
Оксана.
Brooklyn

ПисанеЗаглавие: Апартамента на Оксана   Съб Авг 06, 2011 1:54 pm

Да, знам. Пълна бъркотия. Но няма да лъжа за начина, по който живея? Поне не себе си. Още не съм срещнала човека, на когото ще разкрия мястото, на което живея. Отчасти защото ще трябва да се справя с целия хаос, а на мен ми харесва да се вихри наоколо, но най-вече за да не разкрия квартала си. Винаги преспивам в домовете на мъжете, ако въобще се стигне до там, или резервирам стая в хотел. Така е по-лесно и си спестявам срама пред човек, с когото едва ли ще се видя отново.
Но все едно. За момента мястото ме задоволява. Има време за къщи и имения, нали така? Дрехите ми се разхвърляни къде ли не, понякога ги намирам хвърлени над гардероба или закачени зад лампата. Леглото ми никога не е оправено - чаршафите са свлечени, възглавницата е в граката ми; вечер се чудя как да си легна. Има книги навсякъде - на масите, по лавиците, на пода. Това е, защото обичам във всеки момент, независимо от положението, в което се намирам, когато се пресегна, да хвана някое томче и да се зачета в него. Пазя само книгите, които харесвам и намирам за ценни. Останалите давам на познати или просто в библиотеката. Има ли смисъл да пазиш нещо, което не харесваш? А така имат шанс да стигнат до хора, които могат да ги оценят повече от мен. Кухнята е малка и почти неизползвана - мога да готвя, но все не ми остава време да го направя правилно и с истинско желание, затова предпочитам да хапна пица на крак или да претопля някой полуфабрикат в микровълновата печка.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Апартамента на Оксана
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1