Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.

Gossip Girl

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Latest topics
» Да станем приятели!
Сря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Чет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Вто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Вто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Вто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Пон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Съб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Съб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Съб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford

Джесика Стоун

Изабела

Рикард Блекуел

Georgina Sparks

Serena Van Der Woodsen

Блеър Уолдорф

Ванеса Абрамс

Катрин Пиърс

Selena Sparks

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Съб Дек 16, 2017 1:53 am

Share | 

Кой филм гледахте последно?

Go down 
АвторСъобщение
Изабела
Администратор

ПисанеЗаглавие: Кой филм гледахте последно?   Вто Авг 09, 2011 12:40 am

Палавата класна..
Определено не съм очарована от филма..

I'm much better off the way things are..
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Оксана.
Brooklyn

ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм гледахте последно?   Вто Авг 09, 2011 1:00 am

Hanna
Ох, имам чувството, че ще му трябва още едно гледане, за да кажа окончателно дали ще ми влезе в листата с любимите филми или не, но така или иначе е за препоръка. Джо малко е разчупил жанра, попринцип съм свикнала на по-спокойните му и затрогващи филми (Pride and prejudice;; Atonement;; The Soloist), но все пак е успял да вкара толкова красиви кадри в един екшън, което май го отличава от подобните му. Саундтракът също е страхотен. На Сорша малко не й достига да ми стане любимка, ще следя развитието й с интерес, но тук се справя отлично. Кейт Бланшет на моменти стряска в психозата си, поне аз я усетих като истинска, но си е все същата лисичка през останалото време. Ерик Бана ми е неприятен като цяло, но се търпи. Дори имаше няколко кратки Джейсън-момента, които ме стоплиха. <3

И е много хубаво, че когато героите се намират в Германия, говорят на немски, а не се оказва изведнъж, че всички германци предпочитат да говорят английски и т.н. Обичам, когато режисьора и актьорите са си направили труда да погледнат тези подробности. Като в "Копилетата" на Тарантино, но да не се отклонявам много. Всъщност ще се чуят и други езици, макар и за кратко, всички галят ухото. (:

Като цяло, съветвам да го гледате, дори да не сте фенове на екшъна. Всъщност е по-вероятно да се разочаровате, ако сте именно фенове. Но все едно - не смятам, че ще загубите много от времето си.

Jane Eyre
Тазгодишната екранизация. Миа Васиковска ми е напълно неподходяща за ролята на Джейн - да, придава й някаква невзрачност, но и липсва силата на образа. Майкъл е чуден Рочестър, въпреки че е далеч от представите ми. Май просто е хубав за гледане и затова го казвам. Не съм гледала старите версии, макар че съм чела, че в тази от '07 мистър Рочестър е най-добре подбран; може и да гледам, за да съпоставя.
Джуди Денч е гарантиран плюс, нищо ново.
Като цяло - две-три красиви картини, много сивота и мрачност и някаква недостатъчност, че да ми хареса.

Последната промяна е направена от Оксана. на Вто Авг 09, 2011 3:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Aliya Rockford
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм гледахте последно?   Вто Авг 09, 2011 1:01 am

I'm number four xDDD За стотен път хД

Фотошопе, О, ти козо неверна! Нима не можа да разбереш че ти си едно жалко нищожество на фона на Пейнт Велики?! Лестор да те опрости... Грешките ти са много, но всяка една душа заслужава да получи прошка! Макар ти да си бежнадежден случай!
О, Бруте, фотошопе, предателю, развали пикелите си и се преклони пред Боята без Амоняк! И може би, тогава ще намериш мир.... АМИН!
Рикард Блекуел
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм гледахте последно?   Вто Авг 09, 2011 3:43 am

Aliya Rockford написа:
I'm number four xDDD За стотен път хД

Да...ето как една киносбирка бе провелена от инатливия характер на ДВДто ми.и единственото, което тръгна бе ..този наскоропоявил се фентъзи екшън хДД Прозвучах почти като филмов критик..шегата настрана.Филмът не е лош.А когато Али е наблизо и повтаря всяка реплика, добива странен чар хД
Подбора за главна женска роля обаче не е особено добър.Нямам нищо против Диана, просто не ми се връзва с образа и на моменти ми идеше да натисна големия червен бутон хД
Alison DiLaurentis
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм гледахте последно?   Пон Авг 22, 2011 3:57 pm

the usual suspects
Бенямин Линкълн

ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм гледахте последно?   Пон Авг 22, 2011 6:19 pm

Капитан Америка.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм гледахте последно?   

Кой филм гледахте последно?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: In the real world :: Книги, музика и филми-
Идете на: