Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Стълбите пред училището - Page 2 Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Стълбите пред училището - Page 2 EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Стълбите пред училището - Page 2 EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Стълбите пред училището - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Стълбите пред училището - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Стълбите пред училището - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Стълбите пред училището - Page 2 EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Стълбите пред училището - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Стълбите пред училището - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Стълбите пред училището - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Стълбите пред училището - Page 2 Vote_lcap1Стълбите пред училището - Page 2 Voting_bar1Стълбите пред училището - Page 2 Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Стълбите пред училището - Page 2 Vote_lcap1Стълбите пред училището - Page 2 Voting_bar1Стълбите пред училището - Page 2 Vote_rcap1 
Изабела
Стълбите пред училището - Page 2 Vote_lcap1Стълбите пред училището - Page 2 Voting_bar1Стълбите пред училището - Page 2 Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Стълбите пред училището - Page 2 Vote_lcap1Стълбите пред училището - Page 2 Voting_bar1Стълбите пред училището - Page 2 Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Стълбите пред училището - Page 2 Vote_lcap1Стълбите пред училището - Page 2 Voting_bar1Стълбите пред училището - Page 2 Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Стълбите пред училището - Page 2 Vote_lcap1Стълбите пред училището - Page 2 Voting_bar1Стълбите пред училището - Page 2 Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Стълбите пред училището - Page 2 Vote_lcap1Стълбите пред училището - Page 2 Voting_bar1Стълбите пред училището - Page 2 Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Стълбите пред училището - Page 2 Vote_lcap1Стълбите пред училището - Page 2 Voting_bar1Стълбите пред училището - Page 2 Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Стълбите пред училището - Page 2 Vote_lcap1Стълбите пред училището - Page 2 Voting_bar1Стълбите пред училището - Page 2 Vote_rcap1 
Selena Sparks
Стълбите пред училището - Page 2 Vote_lcap1Стълбите пред училището - Page 2 Voting_bar1Стълбите пред училището - Page 2 Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Стълбите пред училището

Go down 
+9
Сарафина Дюшан
Brooke Davis
Катрин Пиърс
Дан Хъмпфри
Aliya Rockford
Jenny Humphrey
Блеър Уолдорф
Serena Van Der Woodsen
Джесика Стоун
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyЧет Окт 14, 2010 2:40 am

Направих място на катрин и тя седна до мен.
- Защо съм саичка ли?.. Може би защото Ис се е запиляла някъде..вероятно с някой..- казах го малко несвързано, но тя ме разбра.
Както си говорехме изведнъж зад нас се чу силен трясък и като се обърнахме видяхме някакво момиче, а всичките му неща бяха на земята. Тя се извини и попита как сме?
- Не се притеснявай.. - отвърнах след малко. Днес не бях в настроение да се заяждам за това се изправих и помогнах на момичето да си събере нещата. - Седи пти нас?.. - предложих и й направихме място.
- Е, как се казваш? - добавих след малко и двете с Кат зачакахме отговорът й..
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Upper East Siders
Катрин Пиърс


Posts : 116
Join date : 01.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyЧет Окт 14, 2010 2:47 am

Двете с Джес си говорихме и едно момиче истърва всичките си неща .
с Джеси станахме и и помогнахме
Добре ли сте -попита ни тя..
- Ние сме добре а ти как си - попитах я аз.
Джес и предложи да седне при нас а тя прие.
- Как се казваш - попита я Джеси ..
Двете зачакахме отговорът и ..
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Upper East Siders
Brooke Davis


Posts : 60
Join date : 09.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyЧет Окт 14, 2010 2:49 am

Предложиха ми да седна при тях. Съгласих се.
- Добре съм. - кимнах.
- Казвам се Брук... Брук Дейвис.
Беше ми чудно дали И те са чували за мен. Усмихнах се.
- Ами вие как се казвате?


П.П. Не мога да пиша повече. Утре ще продължим, ако искате. Smile
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyЧет Окт 14, 2010 3:00 am

- Май съм чувала за теб.. - казах, но спомените ми бяха много смътни и не бях сигурна.
- Аз съм джесика Стоун, а това е Катрин.. - Кат също се представи и след краткият разговор с обикновенните неща за които просто сме принудени да говорим при всяко запознанство аз казах:
- Хайде да видим какво пише в "Клюкарката" и след като свърши глупавият час да отидем някъде да се забавляваме... Брук сега се сетих ии знам, че имаш фълшиви лични карти няма начин да не ни пуснат в някой клуб... - засмях се и ги погледнах предизвикателно чакаща отговор...
- Какво имате сега? - попитах след малко. - Аз имам физика..
Върнете се в началото Go down
Дан Хъмпфри
Brooklyn
Дан Хъмпфри


Posts : 36
Join date : 09.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyПет Окт 15, 2010 1:55 am

Дара Лау написа:
- Ами .. не съм те карала да ми го казваш - засмях се и се зачудих дали звучи като заяждане.
Той ме изгледа на криво, дразнеше се от това което казвам. Е, не бе първият.
- Дария. За приятелите съм Дара. - казах миг преди да захапя от сандвича си.
- Какво имаш 1-вия час? - измърмори, забил поглед в програмата си.
- Ъъъ не знам - признах и повдигнах вежда. Отново бръкнах в предният джоб на чантата си и измъкнах намачканият списък. - Английски, мисля.


-Е ако това не се казва съвпадение.Аз също имам английски...искаш ли да ходим? - попитах и видях очуда изписана на лицето и.Сетих се как може да и е прозвучала последната ми реплика.
-Така де..имах в предвид да ходим заедно за час.. по английски? - стана ми много конфузно и отклоних погледа си от нея.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Upper East Siders
Brooke Davis


Posts : 60
Join date : 09.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyПет Окт 15, 2010 2:47 am

Джесика Стоун написа:
- Май съм чувала за теб.. - казах, но спомените ми бяха много смътни и не бях сигурна.
- Аз съм джесика Стоун, а това е Катрин.. - Кат също се представи и след краткият разговор с обикновенните неща за които просто сме принудени да говорим при всяко запознанство аз казах:
- Хайде да видим какво пише в "Клюкарката" и след като свърши глупавият час да отидем някъде да се забавляваме... Брук сега се сетих ии знам, че имаш фълшиви лични карти няма начин да не ни пуснат в някой клуб... - засмях се и ги погледнах предизвикателно чакаща отговор...
- Какво имате сега? - попитах след малко. - Аз имам физика..

- Приятно ми е. - усмихнах се.
- Хаха, картите са най-малкото, с което разполагам. - засмях се.
- От скоро се върнах, а когато живеех тук, нямаше "Клюкарка". Ще ме светне ли някой какво точно прави тази "Клюкарка". И... май ще сме заедно този час. Мисля, че също имам физика.
Започнах да търся програмата си.
- Ами... дам, така е.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyПет Окт 15, 2010 3:02 am

- Ами.. 'Клюкарката" ее.. ами тя изкарва всичките ни тайни на показ, постоянно пише за нас и ни разваля забавата.. общо взето е това.. - казах набързо. - От една страна е забавно и хубаво да пише за нас, но от друга е някак си досадно. - добавих след малко.
- Ясно.. - едва промълви тя все още опитваща се да асимилира всичко казано до сега.
Докато леко се смеех на тази картинка предупредителният звънец би.
- Да му се невиди. - изтърсих и се изправих. Тамън ми беше станало интересно.
- Катрин.. ти какъв час имаш? - попитах взимайки всичките си неща и прибирайки телефонът си на достъпно място в чантата.
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyПет Окт 15, 2010 3:05 am

Дан Хъмпфри написа:
Дара Лау написа:
- Ами .. не съм те карала да ми го казваш - засмях се и се зачудих дали звучи като заяждане.
Той ме изгледа на криво, дразнеше се от това което казвам. Е, не бе първият.
- Дария. За приятелите съм Дара. - казах миг преди да захапя от сандвича си.
- Какво имаш 1-вия час? - измърмори, забил поглед в програмата си.
- Ъъъ не знам - признах и повдигнах вежда. Отново бръкнах в предният джоб на чантата си и измъкнах намачканият списък. - Английски, мисля.


-Е ако това не се казва съвпадение.Аз също имам английски...искаш ли да ходим? - попитах и видях очуда изписана на лицето и.Сетих се как може да и е прозвучала последната ми реплика.
-Така де..имах в предвид да ходим заедно за час.. по английски? - стана ми много конфузно и отклоних погледа си от нея.

- Ъм - почесах слепоочието си, навик който ненавиждах - доообре. - кимнах и набутах вече намачканият лист в предният джоб на чантата си. Метнах я през рамо и се изправих. Краката ми бяха тотално изтръпнали от толкова седене.
- Нова съм тук. Случайно да знаеш къде е класната стая - повдигнах вежда и зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Дан Хъмпфри
Brooklyn
Дан Хъмпфри


Posts : 36
Join date : 09.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 9:06 pm

Вървяхме заедно по коридорите до стаята където щяхме да имаме английски.Е вървяхме не е правилния глагол,по-скоро си пропрявахме път през тълпата.
-Спокойно,ще свикнеш! - прошепвах и всеки път когато видех отчаяната и физиономия.Скоро стигнахме до класната стая,но нямаше свободни 2 места едно до друго и трябваше да седнем по отделно.Разбира се,часа беше доста скучен и сякаш секундите бяха месеци.Но когато най-после звънеца би всички изхвърчаха от класната стая.Озърнах се за Дара,но тя беше прекалено далеч и и направих знак да ме чака отново пред стълбите.След около 5 минути пак бях на същото място-седнал на стълбите,но този път бях извадил проекта си за следващия час и го четях докато я чаках.
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 9:55 pm

Това беше най-тъпият час през живота ми.Никога, ама никога не бях стигала до това ниво на скука. Може би се дължеше на това че не познавах никого. Е, добре де, познавах Дан но и двамата сядахме в различни краища на стаята, така че комуникацията бе почти невъзможна.
Когато най сетне звънеца би (нещо което сякаш бях чакала векове) се изстрелях моменталически, като траекторията ми бе право напред. И като се замисля, май прекалявам с физиката. Кой използва "траектория" в сегашните времена?!
Из голямата навалица в коридора едва мярнах Дан да ръкомаха ожесточено, в опит да ми каже нещо. Накрая се отказа и само посочи изхода, което бе достатъчно да разбера че става въпрос за стълбите.
Щом излязох навън, той си седеше най спокойно и четеше нещо ...
- Земята вика Дан
Върнете се в началото Go down
Дан Хъмпфри
Brooklyn
Дан Хъмпфри


Posts : 36
Join date : 09.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 10:58 pm

Наистина не усетих кога е дошла Дара,явно се бях отвеял нанякъде.
-Земята вика Дан - каза тя и се засмя
-Май за мен земята е доста далеч! - казах и прибрах папката с листовете.За днес нямах повече часове и можех да се прибирам.
-Май за днес свършихме.. Ти къде живееш? - попитах,като вече се досещах за отговора-The Upper east side
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 11:20 pm

- Май свършихме за днес .. Ти къде живееш? - попита с любопитство.
- Бруклин - казах простичко и вдигнах рамене.
- Сериозно? - изгледа ме невярващо - Как така?
- Ам .. така - отвърнах и станах горе - Ъъ ти ще ходиш ли на онова парти..
- Кое парти? - сбръчи вежди.
- Kiss on the .. нещо си - заръкомахах
Върнете се в началото Go down
Дан Хъмпфри
Brooklyn
Дан Хъмпфри


Posts : 36
Join date : 09.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 12:00 am

Бях забравил,че днес има парти,но не смятах да го пропускам.А и това е един вид шанс да се слея с богатите.
-Май беше Kiss on the lips ии да мисля да отида! - казах и погледнах часовника си.
Времето бе изтекло много бързо и аз вече закъснявах.
-Аз трябва да тръгвам,ще се видим там! - продължих като не изчаках отговора и,а вече тичах към метростанцията.
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Upper East Siders
Сарафина Дюшан


Posts : 71
Join date : 19.10.2010
Age : 27
Location : Голямата Ябълка

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 10:39 pm

Сарафина приглади нервно плисираните си поли и се завъртя леко на ляво и надясно, гледайки отражението си. Дългите и бели пръсти се плъзнаха по бродираната на елечото емблема. Констънс Билард. Не беше точно сигурна дали това място и липсва. Е, скоро щеше да разбере...

***
Сара тръшна вратата на автомобила малко по-силно от колкото беше наложително и дълго време не помръдна от тротоара, загледана във входа на училището. Щом излезе от топлото познато кубе на лимузината, светът около нея сякаш се завъртя с шеметна скорост. Тя за последен път се обърна към шофьорското място. Бътлър и помаха окуражително, после пусна затъмнените стъкла и лимузината се плъзна елегантно по улицата и се скри зад ъгъла. Сарафина потръпна.
"Край. Това е. Вече съм си сам-самичка. Приближаваща се към своята гибел" и тя тръгна напред, като отчетливо потракваше със токчетата си на всяка своя стъпка. Тя обичаше драматизмите, но лошата истина беше, че ако днес не си изиграеше картите добре, това наистина можеше да бъде нейната гибел.
В първия момент никой не я позна, нито забеляза. Във втория също. Сарафина си отдъхна, вирна брадичка по-високо и с едва доловима усмивка на уста се заизкачва по стъблите към входа. Всичко щеше да мине добре. Щеше да си влезе в часа, да се преструва най-обикновено и невинно ново момиче и никой, абсолютно никой нямаше да я познае, освен ако не обърнеше внимание на името и. Което си беше малко вероятно, въпреки чи Сарафина не беше често срещано име...
- Сара? - провикна се висок момичешки глас на метри от нея. - Сара? Наистина ли си ти? Не мога да повярвам!
Като чу името си Сарафина заби токчетата си в земята толкова силно, че нищо чудно да я беше пробила. Завъртя се, за да се озове лице в лице със старата си приятелка. Лепна си щестлива и приятно изненадана усмивка на лицето.
- Здравей, Ванеса!
Върнете се в началото Go down
Моника Лаброс
Upper East Siders
Моника Лаброс


Posts : 36
Join date : 26.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyПет Окт 29, 2010 5:54 pm

Мон се бе събудила рано, излезе бързо, по пътя си взе кафе.Искаше да разгледа още града.Мина покрай бъдещото си училище.
*Какво пък..и без това се изморих*
Каза си момичето.Странно.По принцип не ходеше в сградата на училището просто така, само когато се налагаше..ходеше там покрай ваканциите.
*Никой няма да ме види*
Каза си и зави, седна на някакви стълби и отпи от кафето си.
Върнете се в началото Go down
Иван Гибсън
Upper East Siders
Иван Гибсън


Posts : 56
Join date : 11.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyПет Окт 29, 2010 7:22 pm

Гибсън реши да мине из местното училище . Той никога не бе ходил в дова училище.Иван тръгна пеша и си мислише някакви лудории.Той престигна до училището ''Е ето го това училище нищо по особено от другите ". Гибсън се загледа в едно момиче беше му позната от някаде от реши да отиде при нея.Сякаш тове беше Мон , Моника Лаброс :
- Здравей Мон от кога си тук ? - каза той като се надяваше да е тя .
Върнете се в началото Go down
Моника Лаброс
Upper East Siders
Моника Лаброс


Posts : 36
Join date : 26.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyПет Окт 29, 2010 7:39 pm

Мон пиеше кафето си когато някакъв непознат, по-голям от нея се доближи.
*Добре..това е проблем..какво съм направила..нова съм в града*
Каза си, когато непознатият направи нещо много изненадващо.
- Здравей Мон от кога си тук ? - Изгледа го адски странно.
-Ъм..извинете..познаваме ли се?И от къде знаете името ми?
Върнете се в началото Go down
Иван Гибсън
Upper East Siders
Иван Гибсън


Posts : 56
Join date : 11.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 8:29 pm

- Не ме ли помниш аз съм Гибсън , Иван Гибсън. - каза той отчаяно да го познае те не се бяа виждали от когато той избяга от семейството си .
- Не се ли сещаш бяхме си приятели преди да избягм от наще.Вече пораснах не сме
толкова малки както преди
Върнете се в началото Go down
Моника Лаброс
Upper East Siders
Моника Лаброс


Posts : 36
Join date : 26.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 10:04 pm


–Аааа!-Възкликна Мон и се засмя.
-Да, спомням си!-Тя наистина се зарадва, но какво правеше той тук.Светът наистина беше малък.
-Какво правиш тук?-Най-накрая попита Моника, продължавайки да се смее.
Върнете се в началото Go down
Иван Гибсън
Upper East Siders
Иван Гибсън


Posts : 56
Join date : 11.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 12:12 am

- Какво правя тук ли ми търса малко оживление партита ,гаджета и сякакви други неща .
- От кога си тук ? - каза Гибсън и я загледа очудено.
- Е нека да ходим някаде например в моята къща .- Каза Иван след като се засмя
- Не че намеквам нешо .
Върнете се в началото Go down
Моника Лаброс
Upper East Siders
Моника Лаброс


Posts : 36
Join date : 26.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 12:21 am

Мон се засмя.
-Хмм..Тук съм от вчера..А инъче за предложението ти..-Моника се замисли.Дали беше добра идея?Но те се познаваха отдавна така че..Поклати глава.
-Съгласна съм.-Усмихна се и се изправи.Изтупа дупето си,бе стояла дълго на мръсния цимент.
-Ти водиш..-Двамата тръгнаха към къщата му.Монс се чудеше дали той има животинче..
Върнете се в началото Go down
Иван Гибсън
Upper East Siders
Иван Гибсън


Posts : 56
Join date : 11.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 2:34 am

Гибсън и Мон тръгнаха но преди да тръгнат Моника си издупа дупето той я загледа там .
-Е щом казваш .- каза Гибсън и тръгнаха към неговата къща . Те тръгнаха пеша .
- Е ако и колата беше тук щяхме да стигнем по бързо ,ноо не е тук. - те вече бяха стигнали Гибсън отвори двете врати и те влязоха вътре .
Върнете се в началото Go down
Ванеса Абрамс
Upper East Siders
Ванеса Абрамс


Posts : 122
Join date : 03.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyНед Ное 07, 2010 6:09 pm

Беше неделя и се мотах из училището,в което утре щях да постъпя за първи път.Седнах на стълбите и се загледах в една точка.Мислих си за толкова много неща,едното бе дали ще успея да се впиша,не винаги успявах,докато бях в Бруклин ми бе доста трудно,но сега е различно.Мислих си и за прожекцията,която ми предстои да снимам,като изпит дали ще ме приемат.Изведнъж някой застана пред мен и се сепнах.Вдигнах погледът си нагоре и видях момчето от плажа.Подсмихнах се и заговорих..
-Виж ти!Точно теб не очаквах да видя тук!
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyНед Ное 07, 2010 6:14 pm

Нацупих се и я погледнах с присвити очи.
- Това какво трябваше да значи? - попитах я опитвайки се да включа грубост в гласа си, но след като на плажа това момиче бе успяло да вдигне стената пред мен и да се промуши зад нея, сега просто не можех да се дръжа особено грубо.
- Че не съм за тук, защото съм нещо по-малко от всички момченца от Горен Ийст Сайд? Или не съм достоен да уча в Констанс Билърд, понеже съм от Бруклин и живея в мизерно апартаментче? - продължих с въпросите клатейки енергично глава и размахвайки ръце на всички страни за да си придам повече драматизъм.
Отстрани сигурно бях страшна картинка.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Абрамс
Upper East Siders
Ванеса Абрамс


Posts : 122
Join date : 03.10.2010

Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 EmptyНед Ное 07, 2010 6:17 pm

-Хей..спокойно!Нямах това предвид.Просто..ами на плажа ми се стори по-затворен и честно да ти кажа леко необщителен!..-след което добавих
-Чудесно,значи ще се виждаме всеки ден!-усмихнах се чаровно.Този май въобще не ме харесваше..винаги се държеше грубо,дори не знаех и защо..
-И съжелявам,ако съм накарнила достойнството ви,господине!-добавих малък сърказъм,добре де,не бе малко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стълбите пред училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред училището   Стълбите пред училището - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стълбите пред училището
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Сградата на училището

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Manhattan :: Constance Billard Preparatory School-
Идете на: