Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.

Gossip Girl

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Latest topics
» Да станем приятели!
Сря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Чет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Вто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Вто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Вто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Пон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Съб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Съб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Съб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford

Джесика Стоун

Изабела

Рикард Блекуел

Georgina Sparks

Serena Van Der Woodsen

Блеър Уолдорф

Ванеса Абрамс

Катрин Пиърс

Selena Sparks

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Съб Дек 16, 2017 1:53 am

Share | 

...Парка...

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Дан Хъмпфри
Brooklyn

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Нед Окт 10, 2010 5:24 pm

-Не може да се каже,ужасно скучна е,но имаме нещо като домашно и трябва да я чета! - отговорих на сестра ми.Надали някой друг щеше да го прави това домашно,затова захвърлих книгата на тревата и се обърнах към момичетата.
-Хмм..Джорджина,ти кога се върна? - любопитството ми не издържа и накрая попитах.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Georgina Sparks
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Нед Окт 10, 2010 6:12 pm

-Преди 2 седмици Дан, но все не можехме да се засечем-отвърнах и погледнах към Джени, която се беше унесла в рисуването.
-Хей Джей почи си за малко. Работата винаги може да почака.
Джени надигна поглед от рисунката, погледна брат си, а той с усмивка и каза
-Даже аз спрях да чета и смятам да не продължавам.... поне за малко
-Това е изненада за мен -отвърна Джорджи
Jenny Humphrey
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Нед Окт 10, 2010 7:05 pm

Оставих скицата и се обърнах към Джорджина :
- Всъщност, не е работа. По-скоро за удоволствие. Мисля наистина да завърша тази колекция. С разрешението на татко, разбира се. Или whatever.
Засмях се, намигайки на брат си. И двамата знаехме какво е отношението му спрямо желанието ми да стана известен моден дизайнер.
Но аз щях да го направя. Вече го бях решила и всичко беше въпрос на време. Обърнах се към Джорджи и се засмях :
- А когато съм готова искаш ли да станеш модел на дрехите ми? Обещавам, че ще са хубави. - намигнах й.
Майкъл Джонсън
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 8:55 pm

Паркирах колата си на една пряка от парка. Слязох и тръгнах натам. Когато пристигнах си погледнах часовника, бях навреме, даже с 2 минути по-късно, но Серина все още я нямаше. Типично за нея, винаги закъсняваше. Седнах на една пейка и зачаках да се появи.
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 8:58 pm

Таксито спря точно до парка и бързо пресякох улицата. Видях Майк да седи на една пейка и се приближ, като извадих пакетчето кокаин от чантата си и го стиснах в ръка. Отидох до него и седнах на пейката.
-Здравий. Съжалявам, че закъснях... но ти си знаеш, че аз навреме не идвам - засмях се леко.
-Е, как си? - попитах го като за начало.
Майкъл Джонсън
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 9:04 pm

Най-накрая Серина се появи. Усмивка се прокрадна на лицето ми. -Вече съм много по-добре - казах и я придърпах към себе си, като я прегърнах с една ръка. Тя леко се дръпна.-Хей, какво става? - попитах я с недоумение.
-Това става - отговори ми тя. и ми подхвърли едно пакетче кокаин. Явно го беше открила, а се чудех къде ли е. И сеа най-вероятно си мислеше, че продължавам да се дрогирам и да доставям дрога на пропаднали наркоманчета. -Виж, мога да ти обясня. - казах и я хванах за ръцето, като я погледнах право в очите.
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 9:08 pm

-Не ти искам обяснението - казах му и се отдръпнах.
-Каза, че вече си спрял, а аз ти повярвах, дадох ти втори шанс, но ти не го оцени. Това беше Майк, всичко свърши, трети шанс няма да имаш. - казах, макар че не исках да става така. Тогава реших, че заслужава поне да го изслушам.
-Е.. все пак нека чуем твоята верия. - казах му и зачаках отговора му.
Майкъл Джонсън
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 9:14 pm

Заразвах се, че поне ми даде шанс да обясня. -Кокаинът не е мой! Заклевам се!!! Кълна се в чувствата си към теб - казах и я погледнах. -Майк, вече между мен и теб няма чувства.. - започна да говори. Тогава я хванах и я дръпнах плътно до мен, като страстно я целунах. -Няма ли?! Отречи това - казах и я целунах още веднъж, като с всяка целувка ставах по-настоятелен. Исках да ми прости, да ми повярва, че дрогата не е моя. Този път бях напълно искрен. Само ако ми дадеше един последен шанс, щях да се постарая да поправя всичките си грешки. Накрая я пуснах. -Е, все още ли вярваш, че между нас вече няма нищо? - попитах я. -Ноо.. ако се колебаеш.. - казах и я отново я целунах, докато я галех по рамото.
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 9:22 pm

Майк започна да ме целува и нежно да медокосва по рамото.Този път беше искрен, знаех го. Знаех, че не лъже. Винаги когато лъжеше успявах да го хвана, но не и този път. Този път казваше истината. Отговарях на целувкте му.
-Майкъл.. - успях само да кажа измежду целувките и изречението ми остана недовършено.
-Може би съм бъркала, явно все още има.. нещо между нас. Но бях ядосана, разбери... Когато отрих този кокаин в ризата ти.. имаш ъсмет, че не беше наблизо. Толкова много ти се ядосах. Мислех, че си ме излъгал.. че си ме предал.
- казах и се усмихнах.
Brooke Davis
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 9:23 pm

Сутринта след купона се чувствах ужасно. Главата ме цепеше, "пораженията" от боя с Джесика ме боляха. Определено не мина по очакваният начин. За малко да изгубя една от малкото си приятелки и то заради... някакво момче. А дори не знаех защо го целунах.
Реших да се поразведря и отидох в парка да се разходя. Взех си горещо кафе и седнах на една от пейките. Отворих Клюкарката, да видим дали вече е отразила вчерашната случка.
Стеф Силвър
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 9:33 pm

След като се събудих и се измих, се облякох в някакви черни дънки и бяла тениска която беше точно по мен. Реших да се разходя в парка. Първоначално седнах на една пейка и се загледах в небето, докато не видях онова момиче, именно момичето с което вчера Джес се би.
- Ти си онова момиче от вчера...Същото което се сби с Джесика?! - казах и след като отидох при нея. Казаното прозвуча повече като въпрос. Момичето само кимна леко и след това каза.....
Brooke Davis
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 9:36 pm

- Значи вече всички са чули? - засмях се.
- Не че се учудвам де.
Явно Клюкарката и помощниците й си знаят работата.
- Аз съм Брук. Но сигурно вече и това се знае.
Стеф Силвър
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 9:42 pm

- Казвам се Стеф, бих казала че ми е приятно, но отчасти ще е лъжа! - отвърнах и'. - Е...Ами щом си приятелка на Джес предполагам, че не мога да те мразя..или поне не много! - казах и се засмях леко. - Разбрах, че сте се сдобрили, но не проумявам защо целуна гаджето и'?! - бях учудена, как може да целуне гаджето на своя приятелка без да и' мигне окото, не че не бях такава, но все пак беше преди!!!
Brooke Davis
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 9:46 pm

- Какво да ти кажа... аз съм кучка. - казах иронично и се засмях.
- Още вчера се сдобрихме. - кимнах.
- Поне бързо ни минава. Колкото до гаджето... дълга история на име АЛКОХОЛ. Повече няма да пия коктейли. - засмях се.
- Оу... защо да ме мразиш? На теб кога успях да ти направя нещо?
Стеф Силвър
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 10:11 pm

- Не на мен, но на моя приятелка, но все едно да загърбим вчерашната случка. - предложих и Брук кимна. - Хуваво е че вече познавам още някой! - казах и се усмихнах. Аз бях новото момиче пристигнало в града и още първият си ден присъствах на скандал и два боя. Лол...трябваше да свикна.
- Искаш ли да отидем на по кафе? - попитах след което видях чашата с кафе която държеше - Или пък да хапнем нещо?
Brooke Davis
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Пон Окт 18, 2010 10:14 pm

- Хах, добро посрещане ти организирахме, а? Имам чувството, че никога не съм живяла в този град. Всичко се е променило толкова много... хората са различни. Въпреки, че интригите все още са основно занимание.
Тя предложи да хапнем нещо или да отидем на кафе.
- Не съм особено гладна, но кафе никога не отказвам. Пристрастена съм. - засмях се.
Лий Йесънг
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Чет Окт 21, 2010 9:29 pm

Беше есен.
Толкова красива и нежна, че можеше да изтръгне магически думи от душата на всеки един поет. Вървях като в някаква вълшебна приказка, докато студеният вятър правеше въздушни спирали и издигаше тъжните есенни листа постлали сивия път. Едва доловимото обещание за приближаваща зима, се издигаше на приливи и отливи, носейки със себе си някаква скрита печал. А бледата и сребриста мъгла се стелеше ниско до земята на пухкави вълма, готови всеки момент да се надигнат като приказни гиганти и да погълнат в огромната си паст всичко и всички.
Нямаше много хора.
Беше тихо и спокойно. Единственият шум, който разкъсваше наметалото на мълчанието бяха бавните ми стъпки. Обичах да съм сам сред природата, особено през есента. Любимият ми сезон. Наслаждавах се на всяка една минута прекарана в люлката на това магично време, което разпалваше въображението с огромна сила, превръщайки всяко обикновено дърво в магическо, всяка пейка в спомен от изминали години, а неизвестното пред мен - в портал към ново време. Да, определено в есента имаше някакво неразбираемо очарование, което никой друг сезон не притежаваше.
Тъкмо бях решил да поседна на някоя пейка, когато до ушите ми достигна писък, а няма и минута по-късно пред мен изникна забързана фигура. Младият мъж беше висок и внушителен, тичаше с всички сили, стискайки нещо в ръце. Нямаше как да сбъркам, че съм чул женски тембър, затова застанах предизвикателно на пътя му и зачаках да ме види. За щастие, точно преди да се блъсне в мен, гигантът се спря и сподавено ми извика :
- Махни се от пътя ми, идиот!
Присвих леко очи, но не помръднах. Непознатият, очевидно не беше доволен от този факт, защото посегна да ме удари. Жалко. Твърде жалко за него. Бяха ми достатъчни две хватки, за да го обезвредя и просна на земята като хартиена кукличка. Бях майстор на бойните изкуства и този тук просто нямаше шанс да се справи с мен. Реших да му кажа нещо, когато чух как нечии обувки тропат в далечината. Явно потърпевшата се приближаваше. Още по-добре. Изцъках с език и погледнах насмешливо тъмнокосия джебчия, който ме гледаше с очи изпълнени с ужас. Определено не беше очаквал, че освен него и момичето, наоколо ще има още някого. Уви, грешката беше негова. Приклекнах леко към поваленото момче и наклоних леко глава :
- Извини се на госпожицата и й върни чантата. Моля. - направих кратка пауза, - И не ме карай да те принуждавам да го правиш.
Изправих се бавно и се обърнах към запъхтяната тъмнокоска, която тъкмо излизаше като привидение от сивата мъгла.
И то какво привидение ...
Сарафина Дюшан
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Чет Окт 21, 2010 11:43 pm

Цял ден беше стояла на нокти. Падскачаше като подплашено зайче всеки път, когато чуеше дори и само първата буква от името си. Лицето и губеше и малката си червенина, когато някой от преподавателите кажеше "Сарафина Дюшан?" и вдигнеше поглед, любопитен кое е новото момиче в часа му. Свиваше се като уплашено животно при вида на всяко познато лице, което сещнеше или пък, когато някой задържеше погледа си върху нея дори и малко по-дълго от обичайното. Защо се държеше така? Да не би да я беше страх от старите и приятели?
Истинско облекчение за нея беше най-сетне да се освободи от задушаващите я стени на "Констънс". Още преди учителката по Литература да беше казала "До утре, ученици!", тя беше набутала вече тефтера и писалката си в чантата и без дори да затвори ципа добре беше изхвърчала от сградата на училището. Спря чак когато се озова на поне сто метра от него. А сега на къде? Какво беше казал баща и?
- Сигурно ще искаш да се приберешс приятелите си, Сара - после и беше отправил едно от неговите дяволски вбесяващи закрилнически усмивки. - Няма да пращам Бътлър да те вземе, но ако има проблем веднага ще ми се обадиш, нали?
Не искаше да говори с него. Не искаше да говори и с групичките учевици, които се изсипваха от главния вход на училището.
Покрай нея профуча едно такси, но тя успя да вдигне ръка навреме за да го хване.
- Сентръл парк.

Вятърът се виеше около Сарафина и проникваше под тънката и ризка, карайки кожата и да настръхне и тялото и да затрепера. С всяка следваща секунда високите и обувки уморяваха краката и повече и повече. Чувстваше се изцедена. И как не, след всичките тези усилия да се скрие от хората, с които беше израснала. В този ден, прекаран сред десетки познати лица, тя се беше чувствала по-сама, отколкото през целия си живот. По-сама от колкото, когато напуснаха родния и град. По сама отколкото, когато баща и напусна тях. Не беше за вярване, че толкова много се страхуваше от завръщането си. От приказките на приятелите и и клюките за нея и баща и. Откога изобщо и пукаше какво си мислят онези... онези хора? Те нищо не можеха да и направят. Нали?
Един по-силен полъх я блъсна в лицето и повдигна дългата и тъмна коса. Тя спря и се огледа - стоеше насред до болка познатата си пътека, осеяна с разноцветни листа, опадали от короните на дърветата. Но сега, като никога, там цареше зловеща тишина. Нямаше никой. Защо нямаше никой?
Сара чу тежки стъпки зад гърба си тялото и се изправи рязко. Тя се завъртя на токовете си и се озова лице в лице с някакъв мъж. Доста стряскащ на вид мъж. Преди да се е усетила той я хвана грубо и я избута назад, изтръгвайки чантата от ръцете и. В първия момент Сарафина остана втрещена. После я обля паниката. Стисна устни за да се сдържи да не се разкрещи, но в крайна сметка от гърлото и се изтръгна пронизителен писък. Мъжът се обърна, готов да се шмугне в гората, от която беше изникнал. Но преди да е изминал и няколко метра напред до ушите на Сара долетя боботещия му глас, чиито думи тя не успя да различи. След това долови звуци като от схватка и някой падна на земята. Сарафина изтича напред - трябваше да види какво става, а проклетата мъгла се сгъстяваше неуслужливо около нея.
Токчетата и се забодоха в земята, неспособни да помръднат повече.
- Извини се на госпожицата и й върни чантата. Моля. И не ме карай да те принуждавам да го правиш. - разнесе се тих заплашителен глас. Сарафина изтръпна. С треперещи ръце нападателят и и подаде кафявата чанта и тя побърза я закачи на рамото си. Чак тогава посмя да вдигне поглед към другият мъж. Но.. той не беше точно мъж. беше сямо няколко години по-голям от нея. Тя усети как бузите и се изчервяват за първи път от... и те не знаеше кога. Протегна студените си бели пръсти и докосна затоплените си страни. Направи опит да му се усмихне признателно, но не и беше никак лесно.
- Е, предпелогам, трябва да ви благодаря...

Последната промяна е направена от Сарафина Дюшан на Съб Окт 30, 2010 4:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Моника Лаброс
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Сря Окт 27, 2010 10:48 pm

Мон точно бе пристигнала в града.И какво..още от самолета си хвана такси и отиде в Сентръл Парк..Сама..
*Къде ти е ума момичеее*
Упрекваше се тя на ум.Не че я беше страх че някой може да я ''нападне'' добре се оправяше с такива типове.Просто и беше странно да излезе .. сама от дълго време и то на най-неочакваното място-Парка..Та тя даже като малка не бе се разхождала в паркове.
*Е явно е истина като казват за всичко си има първи път*
Продължи да си говори на ум.Гледаше отегчено,почти сънено, оглеждаше се.
*Леле колко интересно*
Саркастично си каза.Охх къде и беше ума..
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Сря Окт 27, 2010 11:01 pm

Хванах едно такси, като напът си взех едно капучино от "Ино" и наредих на шофьора да спре при парка. Исках да се поразходя, кой знае, може пък да видя някой приятел.. враг.. или пък бъдещ такъв. Слязох от таксито, като оставих около пет-шест двайсетачки на шофьора и токчетата ми равномерно затропаха по асвалта. Вляох в парка и се огледах.. почти нямаше хора. Нормално, в това време, беше облачно, готово да завали. Седнах на една пейка и видях някакво момиче, което погледна към мен. Направих жест с ръка да дойде. Нямах нищо против компания, или пък малка караница.. зависи как е настроена. Личеше й, че отскоро е тук, оглеждаше се, сякаш внимаваше да не се изгуби. Е, дано имаше някаква надежда не е чувала за мен и Блеър.. главо за нас двете, и да не започне да ми задава въпроси относно отминали неща.
Моника Лаброс
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Сря Окт 27, 2010 11:16 pm

Както се оглеждаше момичето забеляза друго момиче което я викаше???
Адски странно, но понеже беше нова нямаше друг избор.Можеше пък да не беше чак толкова лоша идея.Докато вървеше се чудеше коя е.
*Няма смисъл не я познаваш Мон*
Говореше си още.
-Ъм..-Присви устни.
-Да?С какво мога да ви помогна?
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Сря Окт 27, 2010 11:25 pm

Момичето се приближи и седна на пейката. Йессс!!! Не ме познаваше.
-Просто ти си сама и аз също, затова помислех, че можем да си правим компиния. - казах и се усмихнах съвсееем леко.
-Между другото, аз съм Серина Ван Дер Уудсен. Приятно ми е... може би - понижих тон. Не беше особено учтиво, но за бога, аз не можех да съм кой знае колко мила. Подвизавах се като кучка в Манхатън откакто.. откакто се помнех. Сега не му беше времето да се променям, а и за какво ми беше промяната. Така ди ми бееш добре.. богата, красива, известна, стара познайница на Клюкарката.. какво повече ми трябваше, за да имам перфектния живот в Манхатън.
-Откъде си? - попитах я, а тя ме погледна странно.
-Личи си, че не си оттук.. - казах. "щом не ме познаваш" довърших мисълта си наум.
Моника Лаброс
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Сря Окт 27, 2010 11:31 pm

Мон се засмя леко.
-Ъмм и на мен ми е приятно-Усмихна се леко..
-А относно другия ти въпрос..нали може на ти?-
*В момента се държиш наистина тъпо Мон..тя не е никак стара*
-Ъмм..От Франция съм.
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Сря Окт 27, 2010 11:38 pm

-Много хубава държава - казах и се усмихнах, като се сетих за ваканцията прекарана във Франция.
-Особено магазините. - повдигнах пръст и казах философки.
-А все пак ти как се казваш.. аз ти казах своето име. Близко е до ума, че и ти би трябвало да се представиш - казах иронично и завъртях очи.
Моника Лаброс
Upper East Siders

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   Сря Окт 27, 2010 11:43 pm

-А, да магазините са чудесни, надявам се и вие да имате такива тук-Мон стисна устни сякъш в усмивка.Погледна нагоре към небето-беше мрачно.Отново погледна момичето седящо до нея.
-Името ми...Моника Лаброс-Хмм..Каза фамилията си защото и другото момиче си я каза.Странно..
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   

...Парка...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next