Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Сладката къща на Джорджина Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Сладката къща на Джорджина EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Сладката къща на Джорджина EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Сладката къща на Джорджина EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Сладката къща на Джорджина EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Сладката къща на Джорджина EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Сладката къща на Джорджина EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Сладката къща на Джорджина EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Сладката къща на Джорджина EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Сладката къща на Джорджина EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Сладката къща на Джорджина Vote_lcap1Сладката къща на Джорджина Voting_bar1Сладката къща на Джорджина Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Сладката къща на Джорджина Vote_lcap1Сладката къща на Джорджина Voting_bar1Сладката къща на Джорджина Vote_rcap1 
Изабела
Сладката къща на Джорджина Vote_lcap1Сладката къща на Джорджина Voting_bar1Сладката къща на Джорджина Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Сладката къща на Джорджина Vote_lcap1Сладката къща на Джорджина Voting_bar1Сладката къща на Джорджина Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Сладката къща на Джорджина Vote_lcap1Сладката къща на Джорджина Voting_bar1Сладката къща на Джорджина Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Сладката къща на Джорджина Vote_lcap1Сладката къща на Джорджина Voting_bar1Сладката къща на Джорджина Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Сладката къща на Джорджина Vote_lcap1Сладката къща на Джорджина Voting_bar1Сладката къща на Джорджина Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Сладката къща на Джорджина Vote_lcap1Сладката къща на Джорджина Voting_bar1Сладката къща на Джорджина Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Сладката къща на Джорджина Vote_lcap1Сладката къща на Джорджина Voting_bar1Сладката къща на Джорджина Vote_rcap1 
Selena Sparks
Сладката къща на Джорджина Vote_lcap1Сладката къща на Джорджина Voting_bar1Сладката къща на Джорджина Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Сладката къща на Джорджина

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Georgina Sparks
Upper East Siders
Georgina Sparks


Posts : 210
Join date : 05.10.2010
Location : Upper East Side, Manhattan, New York

Сладката къща на Джорджина Empty
ПисанеЗаглавие: Сладката къща на Джорджина   Сладката къща на Джорджина EmptyВто Окт 05, 2010 2:33 am

СЛАДКАТА МИ КЪЩА
Сладката къща на Джорджина Pic_449_bg
Хола
Сладката къща на Джорджина 2395558Z
Кухнята
Сладката къща на Джорджина Image_White
Моята баня
Сладката къща на Джорджина Bathroom-violet
Моята стая
Сладката къща на Джорджина Bova-cat09_bassa-39
Стаята на Селена
Сладката къща на Джорджина Ultra-modern-bedroom
Стаята за гости
Сладката къща на Джорджина Modern-Bedroom-colors-453x328
Банята за гости
Сладката къща на Джорджина Modern-Luxury-Interior-Design-Singapore-Residential-Property-Verdana-Villas-Bungalow-Bathroom
Ателието ми
Сладката къща на Джорджина Sewing-rooms-studio
Градината
Сладката къща на Джорджина Cast-aluminium-garden-furniture
Басейна
Сладката къща на Джорджина ModernSwimmingPools_09
Телефона ми
Сладката къща на Джорджина Iphone%204
Лаптопа ми
Сладката къща на Джорджина Laptop-apple-macintosh-colorware-pink
Колата ми
Сладката къща на Джорджина Slk



Последната промяна е направена от Georgina Sparks на Сря Окт 13, 2010 1:24 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Georgina Sparks
Upper East Siders
Georgina Sparks


Posts : 210
Join date : 05.10.2010
Location : Upper East Side, Manhattan, New York

Сладката къща на Джорджина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката къща на Джорджина   Сладката къща на Джорджина EmptyВто Окт 05, 2010 3:04 am

Реших да се преместя от скучната хотелска стая и започнах да си търся дом. След дълго обикаляне и разглеждане най-после открих перфектната къща за мен. А и беше в Upper East Side. Успях да се спазаря за цената. Бях много щастлива и веднага започнах да я обзавеждам. След някоклко седмично мъчение най-после всички мебели бяха сложени и можех да си подреда дрехите и да си почина малко. След като свърших с всичко..... Просто беше невероятно. Стана по-добре от колкото очаквах. Просто мечтаната къща.
Върнете се в началото Go down
Selena Sparks
Upper East Siders
Selena Sparks


Posts : 77
Join date : 10.10.2010

Сладката къща на Джорджина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката къща на Джорджина   Сладката къща на Джорджина EmptyПон Окт 11, 2010 1:04 am

Частният дедектив беше намерил адреса на Джорджина. Реших да отида. Взех такски. Когато стигнах бях изненадана от красивата къща. Постоях малко отстрани, защото ме беше страх за позвъня на званеца. На няколко пъти мислих да си тръгна. Но след като посъбрах малко смелост се качих на верандата и позвъних на вратата. След малко едно момиче отвори и ме погледна странно. Преди да е успяла да каже нещо и казах
-Здравей. Аз съм Селена. Селена Спаркс. Ти ли си Джорджина?
Момичето ме изгледа още по изненадано
Върнете се в началото Go down
Georgina Sparks
Upper East Siders
Georgina Sparks


Posts : 210
Join date : 05.10.2010
Location : Upper East Side, Manhattan, New York

Сладката къща на Джорджина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката къща на Джорджина   Сладката къща на Джорджина EmptyПон Окт 11, 2010 1:10 am

Бях наистина изненадана.
-Да аз съм! Защо ме търсиш?
Селена се притесни много и за малко замълча.
-Може ли да вляза имам да ти казвам нещо наистина много вахно!
Погладнах я и й разреших да влезе. Седнахме в хола
Върнете се в началото Go down
Selena Sparks
Upper East Siders
Selena Sparks


Posts : 77
Join date : 10.10.2010

Сладката къща на Джорджина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката къща на Джорджина   Сладката къща на Джорджина EmptyПон Окт 11, 2010 1:15 am

Когато влязох се притесних още повече, но и ми беше интересно да разгледам. Чудех се как ще й кажа. Ами ако не ми повярва и ме изгони. Надявах се да се зарадва от новината.
-Е защо си тук Селена? Какво толкова имаш да ми казваш?
-Ами ... аз..... не знам точно как да ти го кажа.....
-Казвай направо защо си дошла?
-Ами...ние....с теб.... сме сестри. Ти си по-малката ми сестра
Върнете се в началото Go down
Georgina Sparks
Upper East Siders
Georgina Sparks


Posts : 210
Join date : 05.10.2010
Location : Upper East Side, Manhattan, New York

Сладката къща на Джорджина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката къща на Джорджина   Сладката къща на Джорджина EmptyПон Окт 11, 2010 1:22 am

Не можех да повярвам на думите й. Трябваха ми няколко секунди,за да разбера какво става
-КАКВО!?! Чуваш ли се какво говориш? Как смееш да идваш в дома ми и да ми говориш такива измислици! Аз нямам сестра! Не знам с кого ме бъркаш, но ние двете нямаме нищо общо. Или ми обясни за какво става въпрос или веднага напусни къщата ми
Селена не знаеше какво да прави и стана. Тръгна към вратата, но след малко спря
Върнете се в началото Go down
Selena Sparks
Upper East Siders
Selena Sparks


Posts : 77
Join date : 10.10.2010

Сладката къща на Джорджина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката къща на Джорджина   Сладката къща на Джорджина EmptyПон Окт 11, 2010 1:34 am

Знаех, ме не трябва да си отивам. Затова погледнах Джорджина отново
-Успокой се. Не знам дали трябва да ти разказвам всичко сега. Но ме е страх,че няма да имам друга възможност ако не го направя днес.
-Хайде говори,докато още имам желание да те чуя.
-Ще започна малко от по-далече. Родена съм в Сан Франциско и израснах там. Имах прекрасно семейство докато един ден когато бях тийнейджърка случайно не бях чула един разговор...в него баща ми говореше с една жена... майка ти и питаше за другата си дъщеря тоест за теб. Целият ми свят се срина. Не знаех какво да правя и започнах да пия от мъка. Сърдех се на всичко и всички. Минаха няколко години. Майка ми разбра. Беше съкрошена, а аз.... аз реших да те намеря. Ти не беше виновна за ставащото, въпреки че таях страхове за това каква си, мисля че ще можем да се сприятелим и да станем истинси сестри
Върнете се в началото Go down
Georgina Sparks
Upper East Siders
Georgina Sparks


Posts : 210
Join date : 05.10.2010
Location : Upper East Side, Manhattan, New York

Сладката къща на Джорджина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката къща на Джорджина   Сладката къща на Джорджина EmptyПон Окт 11, 2010 9:15 pm

Не знаех какво да й кажа. Чувствах се много странно. От една страна исках да се махне и никога повече да не я видя , а от друга.... от една друга малка частичка се радвах, че е тук. Седяхме безмълвно няколко минути.
-Не знам какво да ти кажа Селена. Идваш и ми съобщаваш, че сме сестри и очакваш веднага да те приема като такава
Върнете се в началото Go down
Selena Sparks
Upper East Siders
Selena Sparks


Posts : 77
Join date : 10.10.2010

Сладката къща на Джорджина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката къща на Джорджина   Сладката къща на Джорджина EmptyПон Окт 11, 2010 9:21 pm

-Знам,че ти е трудно и ще ти дам колкото време искаш....имам една идея - усмихнах се - нека да поживеем заезно ще се опознаем по-бързо, а и имаме толкова много за разказване.
Джорджина ме изгледа много учудено и направи физиономия. Усещах, че се колебае
-А и няма къде да остана. Скоро трябва да се изнеса от хотела
Върнете се в началото Go down
Georgina Sparks
Upper East Siders
Georgina Sparks


Posts : 210
Join date : 05.10.2010
Location : Upper East Side, Manhattan, New York

Сладката къща на Джорджина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката къща на Джорджина   Сладката къща на Джорджина EmptyВто Окт 12, 2010 1:58 am

Настина не знаех какво точно да направя. Замислих се.
-Явно искаш да останеш. Добре, така да е. Но ще спазваш някои правила. Най-важното от тях е да не се месиш в връзките ми в Upper east side. Съгласна ли си?
Усмивка огря лицето на Селена.
-Разбера се. Съгласна съм с всичко. - и се опита да ме прегърне
-Това е другото правило. Друг път не се опитвай да ме прегръщаш- и се одръпнах назад
-Добре. Няма
-Избери си стая и се нанеси
Върнете се в началото Go down
Selena Sparks
Upper East Siders
Selena Sparks


Posts : 77
Join date : 10.10.2010

Сладката къща на Джорджина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката къща на Джорджина   Сладката къща на Джорджина EmptyВто Окт 12, 2010 9:23 pm

Чувствах, че не беше много щастлива и може би искрена, но знаех, че имаме много повече общи неща освен фамилията и кръвта и скоро всички щяха да го разберът. Избрах си една от стаите а гости. Беше много красива, а и в любимия ми цвят - лилаво.
-Ще отида да си събера нещата
-Добре- някак с пренебрежение каза Джорджина
Излязох навън.Качих в едно такси. Отидох в хотела. Прибрах си нещата и след около 1-2 часа се върнах в новия ми дом и си подредих стаята. Бях наистина щастлива,че съм под един покрив с малката ми сестричка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сладката къща на Джорджина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката къща на Джорджина   Сладката къща на Джорджина Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сладката къща на Джорджина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Manhattan :: Квартали :: The Upper east side-
Идете на: