Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Club Lust... Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Club Lust... EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Club Lust... EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Club Lust... EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Club Lust... EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Club Lust... EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Club Lust... EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Club Lust... EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Club Lust... EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Club Lust... EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Club Lust... Vote_lcap1Club Lust... Voting_bar1Club Lust... Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Club Lust... Vote_lcap1Club Lust... Voting_bar1Club Lust... Vote_rcap1 
Изабела
Club Lust... Vote_lcap1Club Lust... Voting_bar1Club Lust... Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Club Lust... Vote_lcap1Club Lust... Voting_bar1Club Lust... Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Club Lust... Vote_lcap1Club Lust... Voting_bar1Club Lust... Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Club Lust... Vote_lcap1Club Lust... Voting_bar1Club Lust... Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Club Lust... Vote_lcap1Club Lust... Voting_bar1Club Lust... Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Club Lust... Vote_lcap1Club Lust... Voting_bar1Club Lust... Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Club Lust... Vote_lcap1Club Lust... Voting_bar1Club Lust... Vote_rcap1 
Selena Sparks
Club Lust... Vote_lcap1Club Lust... Voting_bar1Club Lust... Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Club Lust...

Go down 
+10
Алисън Делакроа Уинтър
Чък Бас
Катрин Пиърс
Блеър Уолдорф
Ванеса Абрамс
Lucas Scott
Georgina Sparks
Brooke Davis
Дан Хъмпфри
Джесика Стоун
14 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 10, 2010 4:29 am

Приглушени светлини, странен аромат носещ с във въздуха и кънтяща музика до небето. Това беше "Club Lust"
Повечето ъпърийстсайдъри вдигаха огромните си и пищни купони тук.. Богаташчетата винаги се разминаваха без никакъв проблем от глобите за алкохол или дори нещо по- сериозно.. Тук нещата винаги оставаха покрити и разглезените тийнеджъри изкарваха истинската си същност на показ...както и телата си..

Club Lust... Lavo-night-club-las-vegas
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 12:05 am

Начало на Масово РП..


Последната промяна е направена от Джесика Стоун на Нед Окт 17, 2010 6:49 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 12:14 am

Набързо минахме през нас и си облякох една дълга лилава рокля с гол гръб и сравнително голяма цепка, откриваща десният ми крак, а токчетата ми бяха огромни. Излязох от нас, а Стеф и Лукас вече ме чакаха. Качихме се в колата му и след няколко минути вече бяхме пред клуба. Всички светлини и прожектори бяха включени, а музиката кънтеше и пулсираше по цялото ми тяло. Естествено нямае друг начин, за това извадихме телефоните си и показахме на охраната съобщенията от "клюкарката" за да докажем, че имаме покана..
- Влязохме! - казах доволно и най - после се усмелих да попитам момчето как се казва.. - Как се казваш? - попитах крещяйки в ухото му за да може да ме чуе..
- Лукас... - отоговри ми той и тръгнахме към дансинга.
Върнете се в началото Go down
Дан Хъмпфри
Brooklyn
Дан Хъмпфри


Posts : 36
Join date : 09.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 1:06 am

Побързах да се прибера и се приготвя за партито.Разбира се,вече бях закъснял,но все пак тичах до клуба.Спряха ме на входа и задъхан трябваше да им покажа писмото от Клюкарката.Явно не им изглеждах от елита,защото ми се наложи да обяснявам.Е,поне бях свикнал.
Когато най-после ме пуснаха,се оказа,че партито не е толкова лошо.Все още нямаше толкова много хора,но все пак атмосферата беше много приятна.Отидох до бара и си поръчах една вода,защото от това тичане се бях изморил.После се обърнах към дансинга и започнах да оглеждам за познато лице.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Upper East Siders
Brooke Davis


Posts : 60
Join date : 09.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 1:10 am

Чаках партито Kiss on the lips с нетърпение още от момента, в който получих поканата си. Това беше идеалното място да се запозная с новия "елит" на Ню Йорк.
Прекарах цял ден в приготовления. Накрая реших да облека любимата си червена рокля. Запътих се към Club Lust. На входа показах поканата си и влязох без проблем.
Имаше доста хора, но изглежда партито все още не беше в разгара си. Отправих се към бара, където си поръчах любимият коктейл - Манхатън.
Върнете се в началото Go down
Georgina Sparks
Upper East Siders
Georgina Sparks


Posts : 210
Join date : 05.10.2010
Location : Upper East Side, Manhattan, New York

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 1:45 am

Приготвих се за партито. Излязох и хванах такси. След малко бях пред входа на Club Lust. Партито Kiss on the lips беше перфектното място, на което да покажа на всички, които още не бяха разбрали, че G отново е тук. Нямах търпение да видя кой с кого и как ще дойде, а и много исках да видя старите ми познати от "елита". G беше невероятно секси и модерна, както се очакваше за такова парти. Влязох вътре и видях, че купона беше почнал. Видях и няколко познати - Дан, Джес и Брук, който бяха невероятно стилни
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 2:29 am

Влезнахме безпроблемно след,като показахме поканите си от Клюкарката.
Тръгнахме веднага към дансинга,а аз малко се приближих до брюнетката,така че да може да ме чуе:
-Аз ти казах името си...мисля,че след като се бих за теб,поне заслужавам и ти да ми кажеш своето.
-О,да напълно забравих - аз съм Джесика.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Абрамс
Upper East Siders
Ванеса Абрамс


Posts : 122
Join date : 03.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 2:32 am

Партито не бе толкова далеч от дискотеката,но все пак настоях да вземем такси.С Алисън слязохме от него и се запътихме към входа.Когато влязохме вътре,партито беше в началото.Добре,че бях с черна рокля,не много къса и черни обувки на висок ток.Когато влязохме всичко бяха с телефони в ръка.Сигурно чакаха съобщение от "клюкарката",която всеки момент щеше да пусне някоя клюка.С Алисън си взехме питиета и се заоглеждахме наоколо.
Върнете се в началото Go down
Блеър Уолдорф
Upper East Siders
Блеър Уолдорф


Posts : 178
Join date : 26.09.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 2:53 am

Шофьорът ми ме докара пред входа на клуба.Слязох,взех дамската си чанта и тръгнах към вратата,радвайки се на погледите,които привличах с късата си сребриста рокля.Имаше доста хора,но си личеше,че е началото на големия купон.Отидох и седнах на бара.
Чудех се дали Чък ще дойде,защото съвсем бях забравила да го попитам.Взех си един коктейл и заоглеждах хората.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 3:11 am

Представих се на Люк, а той ме покани да танцуваме. Помещението все още беше почти празно и купонът определено не бе започнал.
- Е, какво ще правим сега? - попита той, а аз го задърпах ктм бара.
- Едно мартини, моля! - поръчах си този път без дори да поглеждам към бармана. Люк също поръча, а Стеф се изгуби някъде, колкото и да се оглеждах не можах да я намеря, но определено не се притеснявах.. Веротно си е намерила приятна компания и в момента се забавлява някъде..
- На колко си? - обърнах се към него въпросително.
- На 18.. - отговори ми след малко.. - А, ти? - попита и поръча още по едно за себе си и едно за мен.
- Съвпадение! - засмях се, макар че смехът беше глупав и нелеп, някак си се чувствах по - различно в компанията му.. по - приятно.. - И аз съм на толкова. - засмях се и отново го погледнах..
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Upper East Siders
Brooke Davis


Posts : 60
Join date : 09.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 3:16 am

Поръчах си втори Манхатън. Огледах дансанга за познати лица.
Защо ли очаквах да познавам някого?
Тогава до мен седна Блеър.
- Би? Защо ли не се учудвам, че си тук. - засмях се.


Последната промяна е направена от Brooke Davis на Нед Окт 17, 2010 3:26 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Upper East Siders
Катрин Пиърс


Posts : 116
Join date : 01.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 3:22 am

Най-сетне бях готова и се качих в лимузината. Когато пристигнахме шофьорът ми отвори вратата а всички погледи се насочиха към мен.Бях с искрящо червена рокля и страхотни токчета. Излезнах от колата и тръгнах към входа. Когато вече бях вътре партито наистина беше страхотно.Веднага забелязах Джес и някакъв младеж до нея. Тръгнах на там.
- Здравейте сладури - казах аз и прегърнах Джес.
Върнете се в началото Go down
Чък Бас
Upper East Siders
Чък Бас


Posts : 38
Join date : 30.09.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 3:26 am

Звънах на Би да я питам къде е а тя ми каза ,че е на парти. Облякох се и излезнах. Когато бях пред клубът имаше изключително много папараци. Излязох от колата и всички се обърнаха към мен.Не ми направиха впечатление и влязох вътре. Видях че Блеър е с Брук и отидох при тях. На съседната маса имаше доста познати.
- Здравейте - казах и се усмихнах.
- Как си хубавицо - обърнах се към Блеър и я целунах
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 3:55 am

Започнаха да идват още и още хора,но аз бях съсредоточил вниманието си върху Джесика.Тя определено си беше невероятна.Разказа мии разни неща за нея,а междувременно танцувахме.
Малко по-късно обаче дойде още някаква нейна приятелка.Доста секси приятелка.Тя й се усмихна и заговори:
-Люк това е Брук,Брук това е Люк.А аз отивам за питиета понеже вече съм доста жадна.
Усмихнах се на Джес и я загледах как се отдалечава.
-Така значи.Ти си Брук.
-Брук Дейвис.
-Много си хубава,Брук.-прошепнах и въпреки силната музика знаех,че ме чу.
Погледите ни се срещнаха.Другото стана сякаш без да се замисляме.
Устните ми се впиха в нейните,а тя веднага отвърна на целувката.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Upper East Siders
Brooke Davis


Posts : 60
Join date : 09.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 4:05 am

След поредният коктейл реших да отида на дансинга. Огледах се и видях Джесика, която танцуваше с някакво момче.
- Здравейте. - усмихнах се.
Джес ме представи пред Люк, който беше наистина сладък и отиде да вземе нещо за пиене.
- Много си хубава, Брук.
Бях като хипнотизирана. В този момент действах механично, без капка мисъл. Оставих се емоциите и може би алкохола да ме водят. Усещах сладкия вкус на устните му. Вплетох пръсти в косата му и забравих за всичко останало.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Абрамс
Upper East Siders
Ванеса Абрамс


Posts : 122
Join date : 03.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 4:09 am

Чудесно,сега пък съм сама.Имаше една компанийка срещу мен.Попринцип не бях нахална,но този път май трябваше да съм,освен ако не исках да стоя сама цяла вечер.С бавна стъпка се приближих към тях.Какво се предполагаше,че трябва да им кажа.Здравейте аз съм Ванеса и искам да се запозная с някой,за да не ми е толкова скучно,едвали.Вече бях почти до тях,когато стигнах се насилих и казах..
-Здравейте,ъм-да чудесно,всички ме погледнаха.Ето ти нова тема за "Клюкарката"
-Казвам се Ванеса,и..ще давам направо,нова съм и искам да се сприятеля с някого,а и съм ви виждала.Повечето сте от Ъпър Ийст Сайд нали?-усмихнах се като тъпачка,каквото и изглеждах в момента.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 4:21 am

С усмивка на лице носех питиетата, но когато се приближих към мястото на което бях оставила Лукас и Брук тя веднага изчезна от лицето ми и на некно място се появи недовлна и мрачна физиономия. Приближих се бавно към тях и още като бях сигурна на метър от тях се разкрещях..
- Брук Дейвиис! - бясно се троснах - Какво си мислиш, че правиш!? - погледнах я злобно, а след това хвърлих съшият поглед и на него.
- Как така какво? - попита ме тя учудено и отново се приближи към него.
Не знам защо, но нещо в мен прещрака, гневът се надигна и пулсиираше по цялото ми тяло.. В момента не усещах нито музиката нито погледите на останалите втренчили се в нас тримата.
Тръгнах към нея и я хванах за косата.
- Как смееш!? Не си ли гледала филми, не си ли слушала другите момичета?! Има едва ли не златно правило да не пипаш момчето на приятелката сии! - вече и крещях и я скубех с всичка сила, а тя креще от болка. Удари ми един шамап, а аз забих ноктите си по дължината не цялата й буза и продължих по вратът й. - Ще си го получиш! - казах отнов, съборих я на земята и се хвърлих озлобено към нея.
Върнете се в началото Go down
Блеър Уолдорф
Upper East Siders
Блеър Уолдорф


Posts : 178
Join date : 26.09.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 4:53 am

След продължителната целувка с Чък,забелязах,че Брук я няма.Огледах се и я видях на дансинга.Джесика й крещеше.Обърнах се към Чък и го попитах:
-Ще ми помогнеш ли?
След това го хванах за ръката и тръгнахме към момичетата,едната от които скубеше другата.
-Брук!-извиках на приятелката си и я дръпнах на старни,а Чък се погрижи за Джес.
-Какво стана?-попитах,защото с Чък бяхме пропуснали всичко.
Върнете се в началото Go down
Чък Бас
Upper East Siders
Чък Бас


Posts : 38
Join date : 30.09.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 4:57 am

След като Би разтърва двете момичета аз оставих Джесика.Отидох при тях и хванах Брук.Бутнах я на сепарето и и казах
- Стой тук - и и подадох бутилката уиски.
Прегърнах Блеър и я дръпнах на страни.
- Какво ще правим тази вечер - казах и повдигнах вежда
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Upper East Siders
Катрин Пиърс


Posts : 116
Join date : 01.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 5:02 am

Бях седнала на бара и си говори с симпатичният бармън.Пиех си мартинито ,но изведнъж чух викове.Обърнах се и видях ,че Брук и Джес се бият . Красавецът който беше с Джес стоеше и гледаше като вцепенен.Тръгнах на там ,но вече Чък и Блеър ги бяха разтървали.
Отидох до Джес и приятелят и .
- Какво се случи - попитах я супер очудена.
- Междудругото ,аз съм Катрин . - казах и се здрависахме с новото момче.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 5:13 am

Гледах какво се случва вцепенено.Чак когато започнаха да се събират хора около нас осъзнах какво се случва.Брук и Джес се биеха.Дойдоха момче и момиче,които ги разтърваха.
А после се появи още едно момиче,което заяви,че е Катрин и всичко стана една голяма бъркотия.В бързината промърморих:
-Аз съм Лукас.
После отидох при двете момичета:
-Добре ли сте?
Знаех.че е ужасно тъпо да питам точно това,но в момента ми беше леко неловко и малко гузно понеже харесвах Джес а до преди малко бях залепен за Брук.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Upper East Siders
Brooke Davis


Posts : 60
Join date : 09.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 5:23 am

Както се целувах с Лукас, чух крясъците на Джесика. Не осъзнах, че съм награбила гаджето и, затова не обърнах внимание на истерията.
Изведнъж ме дръпна за косата, крещейки нещо за златни правила и приятелки. Ударих я, а тя издра лицето ми.
- Кучка! - извиках и двете паднахме на земята.
Нямам представа какво точно се случи, но май я уцелих в носа. Когато ни разтърваха, ръцете ми бяха в рани от ноктите и зъбите и, роклята ми беше леко скъсана, а Джесика кървеше. Чък ме избута на едно сепаре и ми каза да не мърдам.
- Ще я убия! - извиках и тръгнах към нея.
Няколко човека се спуснаха да ме хванат. Един от тях беше Лукас, който упорито питаше как сме.
- Разкарай се! - опитах да ги избутам.
Върнете се в началото Go down
Дан Хъмпфри
Brooklyn
Дан Хъмпфри


Posts : 36
Join date : 09.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 6:03 pm

Ето това се казва парти на The Upper east side.Обзалагам се,че Клюкарката ще има много материал след тази вечер.Чудех се дали да се намеся в свадата,но аз така или иначе не познавах почти никой.Видях,че Ванеса седи сама край бара и отидох до нея.Тя беше с гръб и не ме бе забелязала.
-Хей,Ви! - казах достатъчно силно за да ме чуе
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 6:55 pm

Чък и Блеър се намесиха и разтърваха мен и Брук.
- Ще я убия! - викаше и крещеше тя, а Лукас все още стоеше вцепенено и постоянно питаше как сме.
Брук отново тръгна към мен, а той глупакът тръгна към нея. Просто ми кипна.. Отново бях готова да я хвана, но няколко човека ме спряха. Лукас се отдръпна от нея и дойде при мен..
- Какво стана Джесика? - попита сякаш не разбираше нищо.
- Бил си по - глупав отколкото мислех! - изкрещях в лицето му да се разкара, но той стоеше на мястото си и нямаше никакво намерене да мърда от там.
- Добре какво искаш?! - казах, успокоявайки се, че след като ми каже ще се разкара и повече няма да го видя, поне тази вечер защото точно в момента бях способна да му избода очите.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... EmptyНед Окт 17, 2010 7:15 pm

Сякаш след,като тя ми извика да се разкарам всичко,което беше до този момент изчезна.Замаяността от огромното количество алкохол..Брук вече не ми се струваше толкова привлекателна,дори не знаех защо го бях направил:
-Виж...не знам наистина какво ми стана.
Тя продължаваше да ме гледа така сякаш е готова да ми избоде очите,но все пак нещо в изражението й поомекна.
-Още от както те видях в дискотеката те харесах...не знам какво ме прихвана с Брук..-и това си беше чистата истина.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club Lust... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Club Lust...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lust, Lust and Lust

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Manhattan :: Нощен живот-
Идете на: