Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Разтроение на личността... (: Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Разтроение на личността... (: EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Разтроение на личността... (: EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Разтроение на личността... (: EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Разтроение на личността... (: EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Разтроение на личността... (: EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Разтроение на личността... (: EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Разтроение на личността... (: EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Разтроение на личността... (: EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Разтроение на личността... (: EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Разтроение на личността... (: Vote_lcap1Разтроение на личността... (: Voting_bar1Разтроение на личността... (: Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Разтроение на личността... (: Vote_lcap1Разтроение на личността... (: Voting_bar1Разтроение на личността... (: Vote_rcap1 
Изабела
Разтроение на личността... (: Vote_lcap1Разтроение на личността... (: Voting_bar1Разтроение на личността... (: Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Разтроение на личността... (: Vote_lcap1Разтроение на личността... (: Voting_bar1Разтроение на личността... (: Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Разтроение на личността... (: Vote_lcap1Разтроение на личността... (: Voting_bar1Разтроение на личността... (: Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Разтроение на личността... (: Vote_lcap1Разтроение на личността... (: Voting_bar1Разтроение на личността... (: Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Разтроение на личността... (: Vote_lcap1Разтроение на личността... (: Voting_bar1Разтроение на личността... (: Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Разтроение на личността... (: Vote_lcap1Разтроение на личността... (: Voting_bar1Разтроение на личността... (: Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Разтроение на личността... (: Vote_lcap1Разтроение на личността... (: Voting_bar1Разтроение на личността... (: Vote_rcap1 
Selena Sparks
Разтроение на личността... (: Vote_lcap1Разтроение на личността... (: Voting_bar1Разтроение на личността... (: Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Разтроение на личността... (:

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Разтроение на личността... (: Empty
ПисанеЗаглавие: Разтроение на личността... (:   Разтроение на личността... (: EmptyЧет Окт 14, 2010 3:22 am

Здравейтее! Казвам се Мария-Магдалена (: Живея в София, обожавам да чета, да пиша в РПГ форуми (дъъъъ!), да гледам филми с Джем Кери, Джони Деп или Иън Съмърхолдъъъъъъъъъъъъъъъъър! <33333 Обичам да пиша в италик Razz

Питайте на воля!
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Upper East Siders
Катрин Пиърс


Posts : 116
Join date : 01.10.2010

Разтроение на личността... (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разтроение на личността... (:   Разтроение на личността... (: EmptyЧет Окт 14, 2010 3:42 am

Здравей от мен Smile
1. Как си ;д ?
2. Как се запали по РПГ форумите.
3. Дай твоя снимка.. ;д (ест ако може )
4. Обичаш ли да ти задават въпроси..
5 Ако трябва да избираш един от 3-мата ти любимци ,кой би избрала..
6 Харесваш ли Джъстин Бобъра?
7. Как разбра за този форум

За сега това е от мен не се сещам друго ;д Smile
Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Разтроение на личността... (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разтроение на личността... (:   Разтроение на личността... (: EmptyЧет Окт 14, 2010 10:24 pm

Здравей от мен Здрастии!
1. Как си ;д ? уморена Razz
2. Как се запали по РПГ форумите. Съвсем случайно попаднах на един за Хари потър...голяма фенка му бях и от тогава съм пристрастена
3. Дай твоя снимка.. ;д (ест ако може ) Може, може Разтроение на личността... (: 35996_132940346734233_100000548041217_258118_2781780_n
4. Обичаш ли да ти задават въпроси..Дам, чувствам се като на интервю
5 Ако трябва да избираш един от 3-мата ти любимци ,кой би избрала..ох, ох..амииииииииииии. не мога! как така ще ме караш да избирам между Джони, Иън и Ричард Mad
6 Харесваш ли Джъстин Бобъра?луда съм по него Very Happy Very Happy бъзикам се Very Happy ужасен е.
7. Как разбра за този форум? амииии..създадох го
Върнете се в началото Go down
Georgina Sparks
Upper East Siders
Georgina Sparks


Posts : 210
Join date : 05.10.2010
Location : Upper East Side, Manhattan, New York

Разтроение на личността... (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разтроение на личността... (:   Разтроение на личността... (: EmptyЧет Окт 14, 2010 11:55 pm

1-в кой сериал искаш да участваш
2-като каква
3-на колко си
4-кой ти е любимия цвят
5-кой ти е любимия филм
Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Разтроение на личността... (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разтроение на личността... (:   Разтроение на личността... (: EmptyЧет Окт 14, 2010 11:59 pm

1-в кой сериал искаш да участваш - лелеее...това е трудно. Ами избирам Дневниците <3
2-като каква амиии не схванах точно, но ще отговоря като себе си. уникална съм Very Happy и съм голямнарцис, очевидно Very Happy
3-на колко си - 14 годинкии
4-кой ти е любимия цвят - лилавооо
5-кой ти е любимия филм - Хубава жена - Ричард и Джулия <333

Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Разтроение на личността... (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разтроение на личността... (:   Разтроение на личността... (: EmptyПет Окт 15, 2010 1:41 am


Айде малко да те затрудня Марс.. Very Happy
1. Болна си и не можеш да говориш...Имаш три табелки, какво щеше да напишеш на тях?
2. Какво ще направиш, ако откриеш, че през времето, през което с най - добрата ти приятелка сте прекарали заедно, тя те е лъгала?
3. Кое ще е първото нещо, което ще направиш, ако се озовеш сама на безлюден остров?
4. Имаш право на едно единствено желание. Не можеш да си пожелаеш повече желания...Как ще използваш златния си шанс??
5. Любим герой (от филм, книга...такива) и защо е на 1во място?
6. Конструираш машина на времето, но нещо не е наред и можеш да я ползваш само веднъж. Какво ще се върнеш да промениш в миналото и какво би искала да видиш от бъдещето?
Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Разтроение на личността... (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разтроение на личността... (:   Разтроение на личността... (: EmptyПет Окт 15, 2010 2:42 am

1. Болна си и не можеш да говориш...Имаш три табелки, какво щеше да напишеш на тях?
-Секс, наркотици и рок ен рол!
2. Какво ще направиш, ако откриеш, че през времето, през което с най - добрата ти приятелка сте прекарали заедно, тя те е лъгала?
-Ами случвало ми се е вече...казах й, че ме отвращава.
3. Кое ще е първото нещо, което ще направиш, ако се озовеш сама на безлюден остров?
-ще се изкъпя в моретооо! не. вссъщност едва ли. Ще си направя подслон и ще си намеря храна..някви кокоси там.
4. Имаш право на едно единствено желание. Не можеш да си пожелаеш повече желания...Как ще използваш златния си шанс??
-чисто и просто нямам представа
5. Любим герой (от филм, книга...такива) и защо е на 1во място?
-Матилда от "Матилда". Razz ами..защото е Матилда. Това беше книга, която адски много ми помогна когато бях някъде пети клас. Абсолютни всички в класа ми ме мразеха, подиграваха ми се, защото носех очила и шини (мале, като си спомня) и най-вече, защото четях постоянно (какви идиоти). И тогава я прочетох..и просто спря да ми пука (и свалих шините. УРА!). Тогава ми смениха диоптъра и си купих нови рамки, които не бяха така идотски и вече абсолютно се бях абстрахирала от мнението на другите. Матилда ми промени живота (:
6. Конструираш машина на времето, но нещо не е наред и можеш да я ползваш само веднъж. Какво ще се върнеш да промениш в миналото и какво би искала да видиш от бъдещето?
-Ох. Ами в миналото си нищо не бих променила. А в бъдещето бих искала само да видя как изглежда всичко. Дали сме си унищожили планетата или сме се усъвършенствали. Дори няма да погледна живота си в това бъдеще.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разтроение на личността... (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разтроение на личността... (:   Разтроение на личността... (: Empty

Върнете се в началото Go down
 
Разтроение на личността... (:
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Начало или как да навляза в елита :: Аз съм...-
Идете на: