Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Cafe/Winebar Ino - Page 3 Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_rcap1 
Изабела
Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_rcap1 
Selena Sparks
Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 3 Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Cafe/Winebar Ino

Go down 
+7
Чък Бас
Натаниъл Арчибалд
Мат Робинсън
Serena Van Der Woodsen
Aliya Rockford
Джесика Стоун
Изабела
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Cafe/Winebar Ino - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyСря Окт 13, 2010 1:41 am

Бутнах вратата и влязох с гръм и трясък в кафенето. Извадих телефонът си и преди да вдигна капачето се огледах.
Навън вече се стъмваше и нямаше много хора. Тръгнах към една маса на която стоеше момиче, но не го виждах защото беше в гръб..
- Може ли да седна? - попитах и най - после застанах пред нея. - Джени?! - попитах учудено..

П.П Съжелявам, че е кратко Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Jenny Humphrey
Upper East Siders
Jenny Humphrey


Posts : 28
Join date : 30.09.2010
Age : 32

Cafe/Winebar Ino - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyСря Окт 13, 2010 1:55 am

Вдигнах глава от списанието с намерението най-учтиво да откажа, когато видях пред себе си не кой да е, ами Джесика. Устните ми се разтеглиха в огромна усмивка и аз се засмях весело :
- Разбира се, че може.
Направих жест да седне, след което побутнах списанието настрана. Явно тя беше влязла като фурия в кафенето.
- Май се учудена да ме видиш?
Загледах се заинтересовано в нея, очаквайки отговор.

П.П. Няма проблем, и аз днес страдам от липса на муза ^^
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Cafe/Winebar Ino - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyСря Окт 13, 2010 2:07 am

- Май се учудена да ме видиш? - запита тя и се ококори в мен.
- Всъщност..да. Не съм чела нищо за теб наскоро в "клюкарката".. Какво става? - запитах.. Вероятно бе малко нетактично, но днес нещо не ми беше ден и не ме интересуваше особенно да бъда дискретна..
Вероятно и тя се чувстваше гадно, че за нея не пише нищо, защото от личен опит знам, че е най - добре да си в центъра на вниманието..
- Не искам да казвам нищо, още по - малко да намеквам... но ако искаш можем да направим нещо щтуро и ще бъдеш на първите страници? - рядко предлагах помощта си от такава гледна точка, но Джени много ми харесваше, допадаше ми като характер и като излъчване. Типината бунтарка, но все пак в нея имаше нещо особенно.
Както и да е, няма да се вталясвам за това, така че се обърнах към нея любопитно, а тя мислеше...
Върнете се в началото Go down
Ванеса Абрамс
Upper East Siders
Ванеса Абрамс


Posts : 122
Join date : 03.10.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyСъб Окт 16, 2010 3:39 am

От доста време бях тук,но чак сега реших да изляза.Започнах да се разхождам и стигнах до кафене,е може би имах нужда от нещо за пиене.Влязох вътре,имаше доста хора.Да чудесно,с моят късмет оставаше и да има свободна маса.Имаше едно място,което не бе заето,то беше до едно момиче.Може би щях да завържа приятелство.Момичето разглеждаше списание.Прокашлях се леко и попитах..
-Извинявам се,но тей като това е единственото свободно място,а наистина искам да пийна нещо,..дали ще мога да седна?-не знаех дали момичето ме разбра,заради обърканият ми въпрос,но няма значение.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Upper East Siders
Катрин Пиърс


Posts : 116
Join date : 01.10.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 3 EmptyСъб Окт 16, 2010 3:53 am

След тежката вечер реших да пийна нещо.Отидох в кафето ,но преди това минах през една от бутките и си купих списание.Седнах на единсвената свободна маса и си поръчах кафе.Разглеждах си спокойно списанието и си пишех цигарата .Едно симпатично момиче влезе и дойде при мен.
- -Извинявам се,но тей като това е единственото свободно място,а наистина искам да пийна нещо,..дали ще мога да седна?- каза тя.
Бях леко объркана ,но след 30 секудни зацепих и и казах:
- Ъ да заповядай - казах и разчистих вехторийте ми от масата.
- Аз съм Катрин приятно ми е - казах и подадох ръка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Cafe/Winebar Ino - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Cafe/Winebar Ino
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Manhattan :: Шопинг и забавления :: Ресторанти и заведения-
Идете на: