Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Princess Antonova Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Princess Antonova EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Princess Antonova EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Princess Antonova EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Princess Antonova EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Princess Antonova EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Princess Antonova EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Princess Antonova EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Princess Antonova EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Princess Antonova EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Princess Antonova Vote_lcap1Princess Antonova Voting_bar1Princess Antonova Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Princess Antonova Vote_lcap1Princess Antonova Voting_bar1Princess Antonova Vote_rcap1 
Изабела
Princess Antonova Vote_lcap1Princess Antonova Voting_bar1Princess Antonova Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Princess Antonova Vote_lcap1Princess Antonova Voting_bar1Princess Antonova Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Princess Antonova Vote_lcap1Princess Antonova Voting_bar1Princess Antonova Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Princess Antonova Vote_lcap1Princess Antonova Voting_bar1Princess Antonova Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Princess Antonova Vote_lcap1Princess Antonova Voting_bar1Princess Antonova Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Princess Antonova Vote_lcap1Princess Antonova Voting_bar1Princess Antonova Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Princess Antonova Vote_lcap1Princess Antonova Voting_bar1Princess Antonova Vote_rcap1 
Selena Sparks
Princess Antonova Vote_lcap1Princess Antonova Voting_bar1Princess Antonova Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Princess Antonova

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Сарафина Дюшан
Upper East Siders
Сарафина Дюшан


Posts : 71
Join date : 19.10.2010
Age : 28
Location : Голямата Ябълка

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyЧет Окт 21, 2010 2:30 am

Лейдис енд джентълмен, поздрави от кралския двор!

Само да отбележа, че не съм толкоз егоцентрична, просто ме е хванало лигавото.
И така - здравейте! Аз съм Сара и съм от София. На четиринайсет съм и, естествено, съм осми клас. Живея в Младост и уча в Испанската гимназия (164 ГПИЕ).
Доста съм нисичка, то което често получавам комплекси, е, не точно, но така си го наричам. Просто не ми е готино да съм по-ниска от всички (висока съм 1,60). Имам дълга кестенява коса, която на слънце има някакви червеникави отенъци, на които никак не се радвам. Очите ми са тъмно кафяви. Дотук с външния вид, не искаме да се излагаме хД
Никога не съм можела да определя харектера си, обикновено давдам на другите да ми правят характеристика, но сега ще се опитам. Малко съм срамежлива, но напоследък съм загубила това си свое качество. Всички казват, че съм много умна и аз със времето явно съм им се вързала, защото вече и аз така си мисля. Винаги се опитвам да съм няква забавна и често се получава. Много често ми се случва да ме хване лигнята и тогава съм правила таквиз откачени работи, че не е за описване. Имам супер много познати и приятели, но сигурно нещо в мен е сбъркано, защото си нямам точно определена БФФ като всички на моята възраст. Много лесно възприемам разни неща от другите хора. Някакви там жестове, изрази, лафчета, клишет и т.н. - много е досадно, но съм си такава!
Такам - семейно положение. Имам си мама татко, баба, дядо, още една баба и трима братя (отделно имам и братовчеди и секви други, но няма да стигне мястото. Ако се интересувате от родословното ми дърво, обаче, венаги можете да питате хД). Тримата ми братя се казват Ивайло, Калоян и Самуил и са съответно на по 22, 20 и 12 години. Ивчо замина преди три седмици да учи в Израел и да ходи в армия и да получава гражданство, та не знам кога пак ще си се върне в България Sad . А, имам си и котка! Казва се Луси, но всички и викаме Коши (което идва от украинското кошинка - котенце). Тя сега е болна и по цял ден спи и не яде и понякога повръща, та ще я водим на ветеринар. Дано да се оправи!
Уат елс, уат елс... Да, за хобитата ми. По принцип съм се занимавала с какво ли не - свирила съм на пиано, ходила съм на художествена гимнастика, свирила на китара, танцувала съм, пяла съм... Сега точно ходя само веднъж седмично на танци, щото имам прекалено много да уча по испански, но понякога и пея. Не обичам да играя някви спортове, просто щото никак не ме бива. Иначе най-любимите ми занимявия са да чета книги, да слушам музика и да спя - в този ред. Обичам и да пиша. Много при това. Затова и започнах да се занимавам с РП. Някои ми казват, че съм добра, но аз искам да съм още по-добра.
Любимият ми цвят е синьото (в почти всички нюанси). Харесвам почти всякаква музика, главно различните видове рок, реге, рага, дръм, някои етно неща и доста шашавите японски банди, чиито стил не мога да се сетя сега. Харесвам и малко хип хоп, но това е друг въпрос. За сметка на това изобщо не си падам по поп-културата, защото се занимават повече с правене на клипове, отколкото с музика. И все пак си слушам MTV, The Voice и City, но това също е друг въпрос хД
Обичам да гледам филми и сериали с почти всякава тематика, като супер много се радвам на лигави холивудски продукции, колкото и да са тъпи (от което много се срамувам). Но повече от веднъж не мога да ги гледам. Харесвам разни там драматизми и т.н., но много си падам и по комедиите. Най-главно, обаче, обичам фентъзитата. И на книги и на филми. Хм, харесвам и Анимета, но не съм гладала много. Радавт ме, но нямам време да ги гледам. За манга-комиксите пък - доста ми е трудно да се добера до такива, а и никога не съм си падала особено по комикси, въпреки, че мангата ме радва.

Дообре, засега толкоз. Задавайте въпроси, по някое време мога и още от душата си да излея хД
Върнете се в началото Go down
Лий Йесънг
Upper East Siders
Лий Йесънг


Posts : 22
Join date : 17.10.2010

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyЧет Окт 21, 2010 2:38 am

Ами, повечето японски групи пеят поп и R&B или пък евентуално нещо като метъл. Те не си падат по тежките неща, нали са едни такива сладури. И естествено говорим за класическата японска музика с народните им инструменти (която е мн.красива, бтв).


Но стига с лирическите отклонения. Исках да питам за фентъзитата. Любимите ти книги в този жанр са ... ?
А любими рок парчета?
И любими групи в рока или съответно от "японската музика" ...


Това е засега от мене. ^^
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Upper East Siders
Сарафина Дюшан


Posts : 71
Join date : 19.10.2010
Age : 28
Location : Голямата Ябълка

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyЧет Окт 21, 2010 4:45 am

Такамм... обещанието си е общание, та ето ти каквото можах да скалъпя кат отговори хД:

Книжки, книжки... Сега започнах хрониките на Амбър; обичам хрониките на нарния (моля без да се смеете хД); откачения свят на диска, въпреки че не съм чела много от него; Оковният пръстен; една книжка с магически руни, чието име не помня, но много ми хареса; Град от кости; Толкин, въпреки че всички дет го пише ми се случва тоолкова бавно, че... и аз не знам какво; вчера прочетох Прелестни създания, много ми хареса, но това май беше защото имаше достатъчно драматизми и любовни бози хД
Обичам всякакви вампирски бози (моля не се отричайте от мен заради това хД), просто защото са... не знам, някак отпускащи и толкова наивни и глупави и безсмислени... хД
Има още много... но не съм длъжна да ги изреждам всичките, нали?
Принципно не си падам много-много по определението "любима песен", просто защото обичам наистина много песни и слушам това, което ми се слуша за момента, което в повечето случаи е различно.
Но пък групи мога да ти кажа, въпреки че списъкът е дъъъълъг:
Guns n roses, RHCP, system of a down, pink floyd, nirvana, etc., от по-новите - Paramore, Linkin park, 3OH!3, etc., слушам и малко метъл ама това вече е професионална тайна (evanescence, nightwish, him, withjin temptation etc.)
Иии... за японците. Там вече работата става сложна. Всъщност японска музика слушам от много скоро, за рназлика от другата, с която съм отраснала.
lm.c, the gazette, miyavi, aicle etc. ()
Ох, Мария ще бъде толкова горда, като разбере, че толкова бързо е успяла да внедри своите откачени японци в списъците с любимите ми групи и изпълнители! хД Наистина доста усилия и струваше, но странното е, че открих, че всъщност аз наистина ги харесвам тези групи. Ох, убиите ме, не мога да се сетя за още имена. Като ме хванете в по-трeзв час може и да ви изпея още... хД
Първия път като ги видях всичките тези споменати по-горе здравата се страснах, особено при aicle - та те приличаха на момичета! После по някакво странно стечение на обстоятелствата започнаха да ми харесват и всъщност даже ги смятах за хубави. Важното е че музиката е хубава, никой не ме кара да ги гледам иначе хД

О, аз харесвам и красическа японска музика! Ама там е мн сложно. С цитрите и тия работи хД Но наистина е много красива...
Добре, още една частица от душата ми: хД
ОБОЖАВАМ митове и легенди, не знам дали съм го споменавала. Също и прикъзки. Нямам си и на представа защо. хД Прости ги обожавам. И съм чела почти всякакви. Най-обичам келтски, скандинавски и японски. Особено скандинавските хД
Обичам и криминални истории, но понякога са ми малко тегави, защото го няма момента с фантастиката. За това обичам фантастика с криминален привкус хД
Едни от най-откачените ми мечти - искам да се науча да яздя кон, искам да стана супер-звезда като певица или пък да стана жерналистка. Искам да мога да правя магии и... другото вече е... друго.
Върнете се в началото Go down
Лий Йесънг
Upper East Siders
Лий Йесънг


Posts : 22
Join date : 17.10.2010

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyЧет Окт 21, 2010 7:49 pm

Определено добра селекция си направила. Ако ти се чете нещо забавно, стил "Хрониките на Амбър" и "Света на диска" в едно, можеш да разгледаш "Шеметен фарс" на Зелазни (автора на Хрониките.).
Та, чела ли си нещо на Ан Райс след като си почитателка на вампирите?
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Upper East Siders
Сарафина Дюшан


Posts : 71
Join date : 19.10.2010
Age : 28
Location : Голямата Ябълка

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyЧет Окт 21, 2010 7:50 pm

Почнах интервю с вампир, ама до никъде не стигнах. Иначе съм чувала че Ан Райс е най-добрия избор във вампирските бози хД
Върнете се в началото Go down
Лий Йесънг
Upper East Siders
Лий Йесънг


Posts : 22
Join date : 17.10.2010

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyЧет Окт 21, 2010 7:58 pm

Мда, определено си е майстор (за разлика от други авторки, които меко казано не понасям). Заслужава си да я прочетеш. "Вампирът Виторио" е добър избор. Има я любовната история, но е по-дарк, ако ме разбираш. И някак реалистична и доста приятна за четене. Абе, заслужава си.
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Upper East Siders
Сарафина Дюшан


Posts : 71
Join date : 19.10.2010
Age : 28
Location : Голямата Ябълка

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyЧет Окт 21, 2010 8:22 pm

Мхм, ще я видя... щом е дарк - веднага! хД
Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyПет Окт 22, 2010 2:22 am

От сега да ти кажа, много ме кефиш Very Happy Още като почнах да ти чета километричното изложение Razz То не че остана много за питане, но ако почнеш и дневник да си водиш тук, няма да ти се сърдя, забавно е. И не са те лъгали, че пишеш много хубаво. Дори когато разправяш нещица от сорта на японските банди, които май скоро и мен една приятелка ще ме накара да слушам. Very Happy
Знаеш ли за сладурския квартал Мусагеница, дето е до Младост? е, аз живея там. Very Happy
Прочете ли всички книжки на "Хрониките на Амбър"? Малко са объркващи в началото, но постепенно всичко схванах. Края няма да ти го кажа.
Обичаш ли синьо сирене? караха ме да го ям тая вечер ОТНОВО!, та се сетих да те питам.
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Upper East Siders
Сарафина Дюшан


Posts : 71
Join date : 19.10.2010
Age : 28
Location : Голямата Ябълка

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyПет Окт 22, 2010 3:24 am

Ооо, много мило! Мучас грасиас!
Естествено, че знам за Мусагеница хД Имам приятели от там. И две момичета от моя випуск са учили там... Да ти кажа честно не е много готино при съседите (хД). Не ме радва. То и в Младост не ме радва, ама не аз си избирам къде да живея... засега хД
Не, не съм ги чела всичките. Та аз тепърва започнах първата хД А напоследък чета много бавно, защото уча прекалено много по испанки хД
Синьо сирене - да, не е лошо! Ама само него не мога да ям, трябва да има и нсещо друго за мезене хД

Още, още за меен - искам да отида в Англия (мечтата ми е да живея в Лондон), в Ню Йорк, в Лос Анджелис, във Финландия, Норвегия и Холандия, Ирландия, Испания, Япония и Русия (естествено хД).
Супер много обичам да гледам сериали, за сега класацията ми оглавяват GG, TVD, Lie to me, CSI Maiami иии... май тва е засега. Ако се сетя за още ще ви пиша!
Наскоро четох Малки сладки лъжкани хД Доста е тъпичко, но поне се случва нещо. Там с тая липсващата Алисън, дет накрая се оказа жива хД
Между другото, много, много ми харесват нещото дет ги правиш! Аз сега се уча да работя с Фотошоп и Дриймуийвър. Добре се справям... горе-долу... Общо взето всеки път забравям всичко и трябва отново и отново да търся как се правеше това и онова. Всъщност май със Дриймуийвъра се справям по-добре отколкото с Фотошопа хД
Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyПет Окт 22, 2010 11:42 am

Ами лесно се свиква с Фотошопа, и на мен ми отне време. Very Happy Със Дриймуийвър пък никога не съм работила Very Happy Иначе мерси за комплимента.
А защо толкова не ми харесваш кварталчето? Много е спокойничко Very Happy
И аз искам да ходя във Лондон, обаче ми е прекалено сиво времето, за да живея там...по-скоро във Франция.
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Upper East Siders
Сарафина Дюшан


Posts : 71
Join date : 19.10.2010
Age : 28
Location : Голямата Ябълка

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 pm

Ооо, не че не го хяресвам - сладко е, но това, че е спокойничко - точно там е проблема. Както и в Младост - нищо не се случва! Можеш да си умреш от скука и никой няма да забележи най-вароятно хД Но пък предполагам в Мусагеница има повече готини хора, защото в Младост наистина има много малко хора, които да си струват или поне в Младост едно е така, за другите младости не знам.
Сериозно? Във Фаранция? И аз преди исках да отида там, също и да уча френски и т.н. френски ми ти работки, но после нещо ми умря спирита. Запознах се с прекалено много неща, които ме убедиха, че има и по-яки места от Франция. Не че тя не си струва, но пък си предпочитам англията и испанията (и финландията и русията и... хД).
Аз вече започнах някои неща да си ги правя на фотошопа без да ми се налага през пет минути да пиша на някой за спешна помощ с нещо, ни все още не мога да го използвам пълноценно.

Искахте дневник - ето ви дневник:
God, мразя вторниците! Как може да ни набутат всичките най-гадни предмети в един и също ден? Плюс бонус - цял блок с Аспарухова, направо да си умреш от кеф! След всеки такъв ден съм като изцедена.
Добре, принципно не си падам особено по прекаленото оплакване от живота, така че дотук със съмосъжъленията. Време е да чуете и нещо за мая сложен и криволичещ житейски път.
Тъй като се съмнявам да се интересувате кой знае колко от дните ми в училище ще ви предложа по-апетитната хапка - уикендите. Всяка божа събота и неделя аз съм просто пренатоварена. Не знам как го постигам, но винаги съм с насрочени триста и педесет срещи с кой знае какви хора и разни мероприятия. За капак и тази неделя от ръководството на испанската ни тръснаха някакъв измислен туризъм до някакъв мижав манастир над Лозен и обратно - очарователно нали? Е, поне не бяхме сами, а ни сложиха и с девети клас. Казвам ви - ужасно е несправедливо, че нас, милите зайци, са ни изолирали с малкоте, а всички останали от гимназията са си заедно, просто ужасно несправедливо! Та с девети клас бяхме, но това не беше кой знае какво, защото те ама изобщо не ни обръщаха никокво внимание. Просто си ходеха там в няква си групичка и се правеха на интересни. Освен това моите гениални съученици почти всичките са дивни чалгари и ме облъчваха с отвратителните си попфолк бози отвсякъде. Ако успееш да избягаш от чалгата попадаш в не много по-приятната среда на Андреа Баница и тем подобни. Уникално! Така че се изолирах и абстрахирах от тази ужасна музикална катастрофа като нон-стоп си бъбрех с някой. При някои от момичетата основната тема на разговор беше сина на г-жа Пешева, който ама хич не беше нещо толкова специално, ама те си имаха някакви си техни си въцгледи за нещата. Мен ако питате деветокласниците бяха по-хубави, но те ни изолираха та с тях не сме си приказвали. Аз си прехвърчах от групичка на групичка, когато темата на разговор ми доскучееше прекалено много и всъщност може да се каже, че ми беше.. Знам ли - забавно? На връщане пък основно се чуваха оплаквания от ляво и от дясно - как са ни убили целия ден с тъпия туризъм, как някой си закъснявал за някъде си и т.н. Аз също закъснявах, защото исках да се видя с едни приятели, а накрая така и не се видях с тях, но го преживяхме.
Иии... дотук с туризма, преди да съм ви отегчила прекалено много.
Сега ще ви разкрия плановете си за близкото бъдеще - както, предполагам, всички знаете тази неделя е... *барабани моля* Хелуииин! А аз, милата още не знам какво ще правя на тоз Хелуин. Уж ме каниха на някакъв копун, други пък организират нещо, трети искат филмов маратон със страшни класики. Но аз пък не знам какво да правя, а ще е много тъпо да си остана вкъщи, нали?
С една моя приятелка (казва се Мина) пишем нещо като роман. Много е забавно и го правим в някаква подобна на РП форма - тя си има два герия, аз си имам два героя и ги водим, като ги редуваме, а цялата история се разказва от трето лице. Наистина е много забавно и сме стигнали мой до четвърта или пета глава.

Та... толкова (толкова засега, не си мислете, че ще се отървата от мен и моите пълзнования толкова лесно и бързо). Трябва да излизам сега, та да се срещна с приятелка. Като се върна и ако имам нерви може да ви попиша още малко. А междувременно ако някой, който чете това си няма другарче за РП - пише ли му се с мен?
Върнете се в началото Go down
Моника Лаброс
Upper East Siders
Моника Лаброс


Posts : 36
Join date : 26.10.2010

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyСря Окт 27, 2010 10:56 pm

Ауу госпожице Антонова.Как сме..Какво правим.Защо ти е толкова странна фамилията на героя?И защо ми звучи като Дюшек хД
ПП: Пиши в скайп!!!
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Upper East Siders
Сарафина Дюшан


Posts : 71
Join date : 19.10.2010
Age : 28
Location : Голямата Ябълка

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyСря Окт 27, 2010 11:01 pm

xDxDxD
Ми... защото я взех от едно книжле, много сладко книжле между другото... хД И не е дюшееек! *нацупва устнички* xDxD
Върнете се в началото Go down
Моника Лаброс
Upper East Siders
Моника Лаброс


Posts : 36
Join date : 26.10.2010

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyСря Окт 27, 2010 11:04 pm

Ако ми беше задала въпросите в мойто щях да ти отговоря шушиното ми Дюшече.Wink И за да не е спам.
Защо избра тази *не я знам коя е даже не съм я видяла-демек кажи и име)
за лик.
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Upper East Siders
Сарафина Дюшан


Posts : 71
Join date : 19.10.2010
Age : 28
Location : Голямата Ябълка

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyСря Окт 27, 2010 11:08 pm

Принципно лика ми е Меган Фокс, `щото нямах по-добри идеи... хД А таз дет ми е на профила е просто снимчица, която много радва, та си я сложих тук, също и на скайпчето.
Върнете се в началото Go down
Моника Лаброс
Upper East Siders
Моника Лаброс


Posts : 36
Join date : 26.10.2010

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyСря Окт 27, 2010 11:10 pm

Да бе верно мноо кефи.Хмм..от къде я намери?
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Upper East Siders
Сарафина Дюшан


Posts : 71
Join date : 19.10.2010
Age : 28
Location : Голямата Ябълка

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova EmptyСря Окт 27, 2010 11:17 pm

Ми първо я видях в Девиантарт, когато търсех нещо тотално различно, но имаше уотърмарк, та я потърсих в гуугъл, където вече си я намерих нармална.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Antonova   Princess Antonova Empty

Върнете се в началото Go down
 
Princess Antonova
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Начало или как да навляза в елита :: Аз съм...-
Идете на: