Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Кой филм гледахте последно? Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Кой филм гледахте последно? EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Кой филм гледахте последно? EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Кой филм гледахте последно? EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Кой филм гледахте последно? EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Кой филм гледахте последно? EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Кой филм гледахте последно? EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Кой филм гледахте последно? EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Кой филм гледахте последно? EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Кой филм гледахте последно? EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Кой филм гледахте последно? Vote_lcap1Кой филм гледахте последно? Voting_bar1Кой филм гледахте последно? Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Кой филм гледахте последно? Vote_lcap1Кой филм гледахте последно? Voting_bar1Кой филм гледахте последно? Vote_rcap1 
Изабела
Кой филм гледахте последно? Vote_lcap1Кой филм гледахте последно? Voting_bar1Кой филм гледахте последно? Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Кой филм гледахте последно? Vote_lcap1Кой филм гледахте последно? Voting_bar1Кой филм гледахте последно? Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Кой филм гледахте последно? Vote_lcap1Кой филм гледахте последно? Voting_bar1Кой филм гледахте последно? Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Кой филм гледахте последно? Vote_lcap1Кой филм гледахте последно? Voting_bar1Кой филм гледахте последно? Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Кой филм гледахте последно? Vote_lcap1Кой филм гледахте последно? Voting_bar1Кой филм гледахте последно? Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Кой филм гледахте последно? Vote_lcap1Кой филм гледахте последно? Voting_bar1Кой филм гледахте последно? Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Кой филм гледахте последно? Vote_lcap1Кой филм гледахте последно? Voting_bar1Кой филм гледахте последно? Vote_rcap1 
Selena Sparks
Кой филм гледахте последно? Vote_lcap1Кой филм гледахте последно? Voting_bar1Кой филм гледахте последно? Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Кой филм гледахте последно?

Go down 
+2
Оксана.
Изабела
6 posters
АвторСъобщение
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Кой филм гледахте последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой филм гледахте последно?   Кой филм гледахте последно? EmptyВто Авг 09, 2011 12:40 am

Палавата класна..
Определено не съм очарована от филма..
Върнете се в началото Go down
Оксана.
Brooklyn
Оксана.


Posts : 47
Join date : 06.08.2011

Кой филм гледахте последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм гледахте последно?   Кой филм гледахте последно? EmptyВто Авг 09, 2011 1:00 am

Hanna
Ох, имам чувството, че ще му трябва още едно гледане, за да кажа окончателно дали ще ми влезе в листата с любимите филми или не, но така или иначе е за препоръка. Джо малко е разчупил жанра, попринцип съм свикнала на по-спокойните му и затрогващи филми (Pride and prejudice;; Atonement;; The Soloist), но все пак е успял да вкара толкова красиви кадри в един екшън, което май го отличава от подобните му. Саундтракът също е страхотен. На Сорша малко не й достига да ми стане любимка, ще следя развитието й с интерес, но тук се справя отлично. Кейт Бланшет на моменти стряска в психозата си, поне аз я усетих като истинска, но си е все същата лисичка през останалото време. Ерик Бана ми е неприятен като цяло, но се търпи. Дори имаше няколко кратки Джейсън-момента, които ме стоплиха. <3

И е много хубаво, че когато героите се намират в Германия, говорят на немски, а не се оказва изведнъж, че всички германци предпочитат да говорят английски и т.н. Обичам, когато режисьора и актьорите са си направили труда да погледнат тези подробности. Като в "Копилетата" на Тарантино, но да не се отклонявам много. Всъщност ще се чуят и други езици, макар и за кратко, всички галят ухото. (:

Като цяло, съветвам да го гледате, дори да не сте фенове на екшъна. Всъщност е по-вероятно да се разочаровате, ако сте именно фенове. Но все едно - не смятам, че ще загубите много от времето си.

Jane Eyre
Тазгодишната екранизация. Миа Васиковска ми е напълно неподходяща за ролята на Джейн - да, придава й някаква невзрачност, но и липсва силата на образа. Майкъл е чуден Рочестър, въпреки че е далеч от представите ми. Май просто е хубав за гледане и затова го казвам. Не съм гледала старите версии, макар че съм чела, че в тази от '07 мистър Рочестър е най-добре подбран; може и да гледам, за да съпоставя.
Джуди Денч е гарантиран плюс, нищо ново.
Като цяло - две-три красиви картини, много сивота и мрачност и някаква недостатъчност, че да ми хареса.


Последната промяна е направена от Оксана. на Вто Авг 09, 2011 3:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

Кой филм гледахте последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм гледахте последно?   Кой филм гледахте последно? EmptyВто Авг 09, 2011 1:01 am

I'm number four xDDD За стотен път хД
Върнете се в началото Go down
Рикард Блекуел
Модератор
Рикард Блекуел


Posts : 220
Join date : 01.08.2011

Кой филм гледахте последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм гледахте последно?   Кой филм гледахте последно? EmptyВто Авг 09, 2011 3:43 am

Aliya Rockford написа:
I'm number four xDDD За стотен път хД

Да...ето как една киносбирка бе провелена от инатливия характер на ДВДто ми.и единственото, което тръгна бе ..този наскоропоявил се фентъзи екшън хДД Прозвучах почти като филмов критик..шегата настрана.Филмът не е лош.А когато Али е наблизо и повтаря всяка реплика, добива странен чар хД
Подбора за главна женска роля обаче не е особено добър.Нямам нищо против Диана, просто не ми се връзва с образа и на моменти ми идеше да натисна големия червен бутон хД
Върнете се в началото Go down
Alison DiLaurentis
Upper East Siders
Alison DiLaurentis


Posts : 38
Join date : 16.08.2011

Кой филм гледахте последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм гледахте последно?   Кой филм гледахте последно? EmptyПон Авг 22, 2011 3:57 pm

the usual suspects
Върнете се в началото Go down
Бенямин Линкълн

Бенямин Линкълн


Posts : 18
Join date : 19.08.2011

Кой филм гледахте последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм гледахте последно?   Кой филм гледахте последно? EmptyПон Авг 22, 2011 6:19 pm

Капитан Америка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой филм гледахте последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм гледахте последно?   Кой филм гледахте последно? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой филм гледахте последно?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: In the real world :: Книги, музика и филми-
Идете на: