Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
По коридорите Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
По коридорите EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
По коридорите EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
По коридорите EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
По коридорите EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
По коридорите EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
По коридорите EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
По коридорите EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
По коридорите EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
По коридорите EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
По коридорите Vote_lcap1По коридорите Voting_bar1По коридорите Vote_rcap1 
Джесика Стоун
По коридорите Vote_lcap1По коридорите Voting_bar1По коридорите Vote_rcap1 
Изабела
По коридорите Vote_lcap1По коридорите Voting_bar1По коридорите Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
По коридорите Vote_lcap1По коридорите Voting_bar1По коридорите Vote_rcap1 
Georgina Sparks
По коридорите Vote_lcap1По коридорите Voting_bar1По коридорите Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
По коридорите Vote_lcap1По коридорите Voting_bar1По коридорите Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
По коридорите Vote_lcap1По коридорите Voting_bar1По коридорите Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
По коридорите Vote_lcap1По коридорите Voting_bar1По коридорите Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
По коридорите Vote_lcap1По коридорите Voting_bar1По коридорите Vote_rcap1 
Selena Sparks
По коридорите Vote_lcap1По коридорите Voting_bar1По коридорите Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 По коридорите

Go down 
+2
Serena Van Der Woodsen
Изабела
6 posters
АвторСъобщение
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: По коридорите   По коридорите EmptyНед Сеп 26, 2010 12:49 pm

Разходете се по коридорите, проверете блога на Клюкарката за нещо ново...
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите EmptyПон Сеп 27, 2010 10:10 pm

След като се записах в администрацията, реших цялото училище да разбере, че отново съм тук, а именно да повървя из коридорите. Все още не знаех къде е Блеър, нито който и да е, но тя най-вероятно беше сърдита, заради историята с Нейт. По време на импровизираната ми разходка из коридорите на училището видях няколко познати лица, но не и такива, заради които си заслужава да се спра. Накрая излязох на стълбите пред входа и седнах на най-горните стъпала. Няколко ученици, които седяха там, бързо се разкараха, осигурявайки ми място. Ехх.. home, sweet home... Колко ми липсваха тези моменти. Хубаво беше всичко да е както преди.. освен отсъствието на Блеър..
Върнете се в началото Go down
Стеф Силвър
Upper East Siders
Стеф Силвър


Posts : 60
Join date : 16.10.2010
Age : 27

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите EmptyСъб Окт 16, 2010 5:24 pm

Тъкмо се записах на администрацията. Реших да огледам училището, а също така и да се запозная с някой. Реших като за начало да се разходя по коридорите. Като минавах всички ме гледаха, бяха се втренчили в мен. Беше ми странно, но пък от друга страна ми беше и забавно, че всички ме зяпат. Спрях се пред шкавчето си и го отворих. Когато прибрах някои неща там видях как едно момиче се насочва към мен и.....
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите EmptyСъб Окт 16, 2010 5:34 pm

Цялото училище говореше, че имаме нова и реших да се запозная с нея.
Най - после скучният час по химия свърши и се отправих по коридора, за да стигна до шкафчето си. Няколко момичета дойдоха и ми казаха, че новата е тук, за това се позабързах и най - после я видях.
Тръгнах към нея бавно, прибирайки телефонът си в чантата.
- Здравей! - казах и й подадох ръка. - Приятно ми е аз съм Джесика. - добавих след малко, и очаквах да ми каже името си, макар че вече бях напълно наясно как е то..
Върнете се в началото Go down
Стеф Силвър
Upper East Siders
Стеф Силвър


Posts : 60
Join date : 16.10.2010
Age : 27

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите EmptyСъб Окт 16, 2010 5:46 pm

- Приятно ми е! - казах и поех ръката на момичето.- По между другото аз съм Стеф.- представих се след което затворих шкафчето си, което бях оставила отворено. След това погледнах планът на училището, който стоеше закачен на една стена. Трябваше да намеря кабинетът в който щяхме да имаме час, но лошото беше, че дори не бях на ясно какъв час ще имаме. Реших да не се занимавам с такива дреболии и да се върна на "земята". - Е ти от къде си? - попитах я докато вървяхме по - коридорите.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите EmptyСъб Окт 16, 2010 5:55 pm

-Аз съм от тук.. Ти откъде си? - усмихнах се топло. - Какъв час имаш? - попитах след малко и погледнах програмата си. - Аз имам математика, ако искаш сед часовете можем да отидем някъде? - погледнах я въпросително. - Не искам да прозвуча нахално.. просто ми е любопитно. - добавих след малко, за да съм сигурна, че не си е изградила погрешно мнение за мен.
- Няма проблем.. - прокоментира момичето и отново се улисахме в обичайните приказки при едно запознанство, докато накрая предупредителният звънец би. - Какъв час имаш? - попитах отново понеже миналият път я прекъснах с друг въпрос и тя не можа да ми каже..
Върнете се в началото Go down
Стеф Силвър
Upper East Siders
Стеф Силвър


Posts : 60
Join date : 16.10.2010
Age : 27

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите EmptyСъб Окт 16, 2010 6:17 pm

- Какъв час имаш? - Джесика ме попита отново.
- Ами не съм много сигурна, но май и аз имам математика. - отвърнах несигурно след което взех от шкафчето си програмата и погледнах. - Да имам математика.- казах вече обедена в думите си. - Е ще отиваме ли в час? - попитах и Джесика кимна след което тръгнахме към кабинетът по математика.
Върнете се в началото Go down
Lauren Tanner

Lauren Tanner


Posts : 13
Join date : 18.10.2011
Age : 30
Location : Upper East Side

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите EmptyСъб Яну 14, 2012 7:25 am

Погледнах дисплея на телефона си.Звънецът всеки момент щеше да удари. Огледах училищните коридори.Бях учила в луксозни училища, но Констънс беше някак мистериозна...хареса ми и се усмихнах. От към края на коридора се задаваше едно много красиво момче. И тъй като беше рус нямаше как да не привлече вниманието ми. Страшно много си падах по русокосковци! Може би беше от баскетболният отбор...знам ли , защото ми изглеждаше атлетичен, нахакан и самоуверен. В последствие щях да разбера , че това бил Нейт ...някой си , дали не беше една от известните фамилии в Манхатън....Арчибалт...бях си научила урока. Той е най-големият сладур тук-веднага си помислих. Разбира се, нямаше как да не отдам заслуженато на едни добри гени или в случая на една прекрасна усмивка...Нямаше как да не спра погледа си върху очевидно най-доброто...или поне това видях засега от Констънс. Ако всички момчета тук са като този..изглежда много ще се залбавляваме...но чакайте аз имам гадже. Което зяляга над учебниците в колежа и което страшно обичам. Това разбира се не пречи да се позгаледам....
Съвсем се отнесох и забравих за Химията....предмет който никак ни ми се отдаваше. Събрах си учебниците от шкафчето и побързах към класната стая. Сградата беше типична тухлена постройка в оранжево каквито бяха и повечете училища и колежи тук.Но ме порази със стила си. Тъй като от малка си бях такава-обръщах внимание на сградите и ми харесваше да ги гледам. До тук добре. Понататък – очаквам да срещна приятели....възторжени погледи, ахвания, хиляди въпроси как съм избягала от двореца и защо съм тук....Аз съм като някоя съвременна Пепеляшка , само дето не съм толкова добра.... И очевидно това тук не е приказка.
[b]
Върнете се в началото Go down
Ангелина Чиликова

Ангелина Чиликова


Posts : 6
Join date : 18.02.2012
Age : 29

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите EmptyСъб Фев 18, 2012 1:49 am

Тъкмо се записах в администрацията. Беше ми странно да сам новото момиче предвид клюките които сам чувала за това училище.Реших да тръгна да се лутам из коридорите и да видя дали Ще срещна ли приятели тук? .. Едновременно с това се притеснявах да не плъзнат клюки за мен, но все пак си никои преди да почнат да говорят за теб нали така .. Аз не съм като другите един живот живеем.. трябва да се забавлява ме но да видим ? Докато се лутах по коридорите видях как момчетата тренират бяха доста хубави всички и си помислих тук ще е забавно и се замечтах и изведнъж би звънеца и тръгнах по коридора да си търся стаята ...
Върнете се в началото Go down
Lauren Tanner

Lauren Tanner


Posts : 13
Join date : 18.10.2011
Age : 30
Location : Upper East Side

По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am

Тъй като не познавах никого, буквално се оказах като мишка в трици Very Happy Нещеш ли забелязах едно също така объркано момиче , вървящо по коридорите. Зяпаше захласнато момчетата от отбора . Изглежда имаше тренировка-е нямаше как да знам ! Минах покрай нея и се приближих до вратата на салона. Момичето явно харесваше гледката на потни момчета, тичащи като обезумели по игрището. Бляк, казах си, предпочитах ги изтупани на някой прием. Е , явно не бях съвсем за тук. Но и това момиче изглежда беше от новите Тя ме изгледа с недоумение, а после се усмихна. Може би щеше да ми стане приятелка? Все трябваше да си вляза в група, а тя ми се стори подходяща. Rolling Eyes [/color]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





По коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите Empty

Върнете се в началото Go down
 
По коридорите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Manhattan :: Constance Billard Preparatory School-
Идете на: