Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Дискотека  - Page 2 Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Дискотека  - Page 2 EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Дискотека  - Page 2 EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Дискотека  - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Дискотека  - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Дискотека  - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Дискотека  - Page 2 EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Дискотека  - Page 2 Vote_lcap1Дискотека  - Page 2 Voting_bar1Дискотека  - Page 2 Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Дискотека  - Page 2 Vote_lcap1Дискотека  - Page 2 Voting_bar1Дискотека  - Page 2 Vote_rcap1 
Изабела
Дискотека  - Page 2 Vote_lcap1Дискотека  - Page 2 Voting_bar1Дискотека  - Page 2 Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Дискотека  - Page 2 Vote_lcap1Дискотека  - Page 2 Voting_bar1Дискотека  - Page 2 Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Дискотека  - Page 2 Vote_lcap1Дискотека  - Page 2 Voting_bar1Дискотека  - Page 2 Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Дискотека  - Page 2 Vote_lcap1Дискотека  - Page 2 Voting_bar1Дискотека  - Page 2 Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Дискотека  - Page 2 Vote_lcap1Дискотека  - Page 2 Voting_bar1Дискотека  - Page 2 Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Дискотека  - Page 2 Vote_lcap1Дискотека  - Page 2 Voting_bar1Дискотека  - Page 2 Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Дискотека  - Page 2 Vote_lcap1Дискотека  - Page 2 Voting_bar1Дискотека  - Page 2 Vote_rcap1 
Selena Sparks
Дискотека  - Page 2 Vote_lcap1Дискотека  - Page 2 Voting_bar1Дискотека  - Page 2 Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Дискотека

Go down 
+9
Стеф Силвър
Lucas Scott
Катрин Пиърс
Джесика Стоун
Serena Van Der Woodsen
Georgina Sparks
Чък Бас
Блеър Уолдорф
Изабела
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyНед Окт 10, 2010 9:12 pm

- Търся си нови заниманя, а също така и приятели. Опитвам се да разширя познатите си, защото вече взе да ми става еднообразно. - отвърнах - Е, явно си намерих приятелка.. - посмях да добавя след малко и побутнах чашата й към нея. И двете отпихме, а след това се изправих и я хванах за ръката.
Задърпах я към дасинга и скоро след това се озовахме в средата. Всички погледи бяха приковани в нас, а ние се движехме в такта на музиката и даже придърпвах различни непознати младежи и танцувах с тях. Светлините от всички прожектори и от дскотопките се отразяваха навсякъде. Кънтящата музика пулсираше и се усещаше по цялото ми тяло, но това ми харесваше. Опитвах се да забравя всичко, точно в този момент исках да се почувствам като кралицата на света.
Най - после се изморихме и седнахме отново на бара. Сложих ръцете си на плота и се наведох към барманът, така че леко да дръпна надолу деколтето на роклята си. Скоро след това ни издействах безплатни питиета за цялата вечер.
- какво ще правим сега? - попитах и се усмихнах предизвикателно. - Да знаеш, че нямам намерение да скучаем. - изправих се и отново приковах всички погледи и въздишките на мъжете ме караха да се чувствам уникално.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Upper East Siders
Катрин Пиърс


Posts : 116
Join date : 01.10.2010

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyНед Окт 10, 2010 9:20 pm

Леко задъхана с чашка в ръката се засмях.
- Каквото кажеш това ще правим - казах и вдигнах тост за нас..
Вече бяхме се развихлири и се качихме на бара. Там танцувахме и всички се наредииха около него .Барманът испусна дори една бутилка уиски заради нас а ние започнахме да се смеем. Седнах на бара и каза:
- Хайде да отидем някаде другаде.. - казах и се обърнах взех една бутилка и си пийнах а сички ме гледаха странно
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyНед Окт 10, 2010 9:33 pm

- Веднага тръгваме....Само едно последно нещо! - казах, а гласът ми стана писклив заради идеята, която ми хрумна. Взех бутилката от ръцете й и още една от бара. Издърпах барманът за тениската и го бутнах да легне на плота. С маникюрът си разкъсах евтината му помучна риза и с двете бутилки започнах да го поливам обилно. След като свърших дръпнах Катрин и двете се наведохме към него и започнахме да облизваме алкохолът от тялото му..
Усещах как адреналинът му се покачва и се засмях леко. Панталоните му започваха да го стягат все повече и накрая той плъзна ръката си по коремът ми, като продължаваше да я движи все по - надолу. Бързо хванах ръката му започнах да я движа бавно по цялото си тяло.
- Както ти казах, нямамнамерение да си пропилявам вечерта! - обърнах се към Катрин и точно в този момент избутах ръката на барманът и двете напуснахме сградата като кралици. Всички погледи бяха приковани в нас, а мъжете въздишаха та чак се чуваше и извън дискотеката.
- Предлагам да се промъкнам в басейна на Констанс! - изхилих се, най- вече защото бях под влианието на алкохолът.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 9:42 pm

Пропуснах училище.Нямах настроение да изтърпявам глупостите на госпожа Маршъл или някоя от другите.
Вместо това бях на едно от любимите ми места.Дискотеката.
Допих питието си и огледах дансинга.За сега можеше да се каже,че всичко това не беше много интересно,но точно тогава две влизащи момичета приковаха вниманието ми.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 10:00 pm

Влязохме в дискотеката с гръм и трясък. Седнахме на бара..
Огледах се и забелязах едно много салдко момче да седи на бара само. Все пак исках да съм учтива и погледнах усмихнато бармана, който вероятно ме позна заради миналият път, поздрави ме и ми намигна, а аз побързах да си взема питието и да стана оттам защото се чувствах гадно заради него. Нахалникът тръгна да излиза от бара и се приближи към нен..
- Какво искаш? - попитах внимателно и някак си леко изплашено..
Върнете се в началото Go down
Стеф Силвър
Upper East Siders
Стеф Силвър


Posts : 60
Join date : 16.10.2010
Age : 27

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 10:09 pm

- С Джес влезнахме в дискотеката и седнахме на бара. Видях как огледа едно момче, да беше сладко, но щом моя приятелка го заглежда не е за мен. В Сиатъл това си беше правило " Ако твоя приятелка заглежда момче, ти не можеш да си с него". Пфф доста тъпо правило, но и без това той не ми харесваше много. Беше си изцяло за Джес.
- Какво искаш? - Джес попита уплашено барманът, който я гледаше някак си ами гадничко. Той се приближи до нея и я стисна за лакътя след което и каза нещо, което не разбрах.
- Пусни я! - беше почти като красък от моя страна. Той ми каза да не се намесвам и след това видях как онова момче което Джес загледа се приближава......
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 10:19 pm

С брюнетката от двете момичета си хвърляхме погледи.Тя беше доста секси.Пийвах от поредното си уиски,когато забелязах нещо странно.
Барманът излезе от бара и тръгна към двете момичета.Изглеждаше някак ядосан.Станах от мястото си и тръгнах към тях.
Чух как тя го пита какво иска от нея.Звучеше уплашено.Оставих чашата си на бара.Другото момиче почти изкрещя на мъжа да пусне приятелката й.Значи определено вече беше време да се намеся.Озовах се лице в лице с бармана.
-Имаш ли нещо да кажеш на някоя от двете дами? - попитах ледено.
-Това не ти влиза в работата,богаташче. - изръмжа той в моя посока.
Хванах яката на евтината му риза и разпалено казах:
-Ако имаш проблем с някоя от тях двете определено ми влиза в работата.
Още преди да усетя каквото и да било друго той стовари лапата си върху лицето ми.Е това нямаше да му се размине.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 10:33 pm

Болката от ужасната му ръка стискаща лакътят ми беше толкова силна и най - вероятно щеше да ми остане синина.
- Миналият път не казваше така! - каза стискайки лакътят ми още по силно, а аз вече не издържах и изпищях от болка. В паниката и суматохата едва чувах виковете на Стеф, която крещеше нещо от сорта "Остави я!" но определено това не помагаше.
Тъмнокосото момче се приближи и го попита какъв му е проблема.. В следващият момент единственото, което видях бе как гнусният барман го удря. Не осъзнавах какво се случва, дори бегло си спомнях какво е станало миналият път, но все пак бях длъжна да изкрещя..
- Спри моля те! - виках на непознатият младеж, който бе повалил барманът на земята и го налагаше със всичка сила. Стеф тръгна на някъде и скоро след това още двама - трима мъже дойдоха и се опитаха да ги разтърват, но без успех. Аз продължавах да крещя, но без да има никакъв смисъл, обърнах се към приятелката си, която гледаше също толкова отчаяно колкото и аз.
Чувствах се гузно от факта, че всичко това става заради мен, но нямаше какво да направя за това просто изчаках всичко да премине, но то някак си не спираше, сякаш беше минала цяла вечност..
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 10:40 pm

Удар след удар.Не мислех да стигам до там,но след като отвърнах на удара в лицето ми той не остана длъжен и така се стигна до боя.
Острани чувах как всички викаха,но три думи ми направиха най-голямо впечатление:
-Спри моля те!
Не можех.Не още.Дойдоха повече мъже.Опитваха се да ни разбранят,но никой от нас не искаше да остави другия.
И все пак накрая го пуснах.Той избърса кръвта по лицето си с ризата си и изсъска:
-Ако искаш да запазиш живота си по-добре не се връщай тук.
Бях на ръба да не започна боя отново,но само отвърнах:
-Никой не заплашва Лукас Скот...и ако си мислиш,че бих стъпнал в тази дупка отново значи си по-тъп отколкото си мислех.
Върнете се в началото Go down
Стеф Силвър
Upper East Siders
Стеф Силвър


Posts : 60
Join date : 16.10.2010
Age : 27

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 10:48 pm

Изтичах до Джес. - О Джес, добре ли си? - попитах и след това няколко сълзи се стекоха от очите ми. Не знаех защо плача, може би за новата си приятелка, но я познавах една от няколко часа. - Ела! - казах и я задърпах към тоалетните да се освежим и измием. Да боят беше свършил много преди да отидем до тоалетните. След като се върнахме Джес отиде при непознатият и го пита как е! Аз отидох след нея и се заслушах в разговорът им.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 10:55 pm

Мъжете,които ни разбраниха го изведоха някъде,за да не започнем отново.Аз отново седнах на бара,а не след дълго се появи и друг барман.
Малко по-късно при мен дойде брюнетката.
-Добре ли си? - попита тя.
-Аз...да нищо ми няма.
-Сигурен ли си?Защото тази силна струя кръв от носа ти ми казва нещо друго.
Точно щях да кажа нещо,когато приятелката й се появи.Реших,да им предложа нещо:
-Искате ли да отидем на друго място? Наистина нямам желание да се бия още веднъж...или поне не веднага.
Върнете се в началото Go down
Алисън Делакроа Уинтър
Brooklyn
Алисън Делакроа Уинтър


Posts : 12
Join date : 16.10.2010
Age : 30

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 11:18 pm

Алисън току-що бе оставила нещата си в новия апартамент,беше се преоблякла и бе излязла навън.Нямаше на идея кое къде се намира,но много бързо се ориентира къде е дискотеката.Влезе облечена с много къда дънкова пола,потниче и много високи токчета.Отиде до едно сепаре,седна и зачака да дойде сервитьорката.След секунда тя се появи и ме попита:
-Какво ще желаете?
-Един Бейлис.-каза Алисън и се усмихна бегло.След което скръсти крака и зачака.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Абрамс
Upper East Siders
Ванеса Абрамс


Posts : 122
Join date : 03.10.2010

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 11:46 pm

Не ми се стоеше в нас,затова реших да си взема такси и да обиколя градът.Стигнах до дискотеката и казах на шофьора да спре.След като го направи си платих и слязох.Запътих се вътре,нямаше много хора,затова имаше и голямо разнообразие от места.Дрехите ми бяха подходящи за дискотека.Исках да завържа приятелство,затова попитах едно момиче..
-Съжелявам,свободно ли е?-може би момичето щеше да се запита защо при мен след като има толкова места,които вече започнаха да се пълнят.Стоях до нея и чаках отговорът и..
Върнете се в началото Go down
Алисън Делакроа Уинтър
Brooklyn
Алисън Делакроа Уинтър


Posts : 12
Join date : 16.10.2010
Age : 30

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 11:53 pm

-Разбира се!-каза Алисън,усмихна се и покани момичето да седне.Супер,щеше да се запознае с някой още на първия си ден тук.Града й допадаше,местенцата в него също,а явно и хората не бяха никак лоши.Алисън размърда глава,за да се отърси от мислите и се представи:
-Между другото..аз съм Алисън!
Върнете се в началото Go down
Ванеса Абрамс
Upper East Siders
Ванеса Абрамс


Posts : 122
Join date : 03.10.2010

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 11:58 pm

-Приятно ми е Алисън,аз съм Ванеса.-усмихнах се леко и зададох следващият си въпрос.
-От коя част си?-не че имаше значение,като си спомня как се притеснявах,когато бях в по-бедните квартали.Вече нямам такива проблеми за щастие.Усетих,че съм се умълчала и реших отново да се завърна в разговора.
-Нова ли си?Май зададох повечко въпроси а?Съжалявам!-засмях се аз.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 12:02 am

Lucas Scott. написа:
Мъжете,които ни разбраниха го изведоха някъде,за да не започнем отново.Аз отново седнах на бара,а не след дълго се появи и друг барман.
Малко по-късно при мен дойде брюнетката.
-Добре ли си? - попита тя.
-Аз...да нищо ми няма.
-Сигурен ли си?Защото тази силна струя кръв от носа ти ми казва нещо друго.
Точно щях да кажа нещо,когато приятелката й се появи.Реших,да им предложа нещо:
-Искате ли да отидем на друго място? Наистина нямам желание да се бия още веднъж...или поне не веднага.

- Ами не знам дали имате покани, но ако искате можем да отидем на партито Kiss on the lips... Близо е хайде..- едва казах това, а те вече кимаха утвърдително..
Върнете се в началото Go down
Алисън Делакроа Уинтър
Brooklyn
Алисън Делакроа Уинтър


Posts : 12
Join date : 16.10.2010
Age : 30

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 12:06 am

-Ами..съвсем новаче съм..току-що се пренеох и веднага изхвърчах.-засмя се Алисън и допълни-На мен също ми е приятно!-да,понякога съвсем забравяше някои изречения и ги казваше по късно,но какво пък..Беше си шемет и това е!
-Ами ти...май не си нова,.или поне не изглежда така..
Върнете се в началото Go down
Ванеса Абрамс
Upper East Siders
Ванеса Абрамс


Posts : 122
Join date : 03.10.2010

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 12:10 am

-Еми..не съм точно като теб,но може да се каже,че не съм тукашна!-засмях се на обърканото си изречение.
-Хей,щяло да има някакво парти,искаш ли да отидем?-попитах я аз,не исках да се появявам сама,а и за нея щеше да и бъде като ново начало,както и за мен.
-Нови момчета,нови места,хайде ще бъде интересно.
Върнете се в началото Go down
Алисън Делакроа Уинтър
Brooklyn
Алисън Делакроа Уинтър


Posts : 12
Join date : 16.10.2010
Age : 30

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 12:12 am

-Ами..да,добре..-докато успее да каже това,Ванеса вече я бе завлякла към входа на дискотеката и бързо се изпариха.

Пп.Пиша на партито

Върнете се в началото Go down
Jennifer Check
Upper East Siders
Jennifer Check


Posts : 16
Join date : 10.08.2011

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 9:40 pm

Бях сама у нас и определено ми беше повече от скучно. Нямаше какво да правя, затова реших да изляза някъде. Преоблякох се и набързо напуснах къщата. Отвън имаше такси и направо се качих.
- Към най-близката дискотека. - казах на шофьора и той потегли.
След около 10 мин. се намирахме пред една дискотека. Досега май бях идвала тук само 1 или 2 пъти, което си беше доста странно. Бях посещавала всички дискотеки и нощни клубове в града по стотици пъти.
Влязох вътре и направо се запътих към бара. Настаних се и си поръчах едно питие.
Видях, че до мен стои едно момче, който беше сам. Реших да не го оставям сам и му правя компания.
- Как е? - попитах го и се обърнах към него за да видя лицето му.
Бях леко изненадана, когато го видя. Беше готин.
Върнете се в началото Go down
Mark Stone
Upper East Siders
Mark Stone


Posts : 10
Join date : 10.08.2011

Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 9:56 pm

Манхатан не беше нищо повече от поредния лъскав град, който се пръскаше по шевовете от хора, които се имаха за нещо повече от останалите. Да, бях добре запознат с псевдо идеята за "известност" на повечето обитатели на земното кълбо, повечето от тях бяха изкарали парите си по нечист начин и наистина малко хора можеха да се нарекат "звезди". Разбира се, не схващах идеята да бъдеш известен, в крайна сметка само заради фамилията си и доходите на баща ми бях сложен в едно по-високо и уж знатно общество, което обаче бе доста под нивото на обикновения човек. Може би точно заради това сега се намирах тук, като обикновен учител в гимназия без нищо лъскаво, без излишен фарс заобиколен от тийн драма, която се простира до където ми стига погледа. Трудно бе да се преподава на тийнове, които смятат, че света им е в краката само защото са Манхатан, Ъпър Ийст сайд или защото учат в Констанс Билард, където реално погледнато нивото на образование бе доста под нужната норма.
Потънал в дълбоко размишление не усетих кога до мен се беше настанило някакво момиче, първоначално я погледнах бегло, но след това отново върнах поглед на нея държейки чашата с уиски близо до устните си.
- Добре. - отвърнах на въпроса й. - Не си ли малко малка за подобни места? - попитах я тъй като изглеждаше на близо осемнадесет години, не повече, а се предполагаше , че за да пие трябва да има двадесет и една години. Така си беше по закон.

Върнете се в началото Go down
http://collegelife.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Дискотека  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Manhattan :: Нощен живот-
Идете на: