Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Майкъл Трежър Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Майкъл Трежър EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Майкъл Трежър EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Майкъл Трежър EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Майкъл Трежър EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Майкъл Трежър EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Майкъл Трежър EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Майкъл Трежър EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Майкъл Трежър EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Майкъл Трежър EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Майкъл Трежър Vote_lcap1Майкъл Трежър Voting_bar1Майкъл Трежър Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Майкъл Трежър Vote_lcap1Майкъл Трежър Voting_bar1Майкъл Трежър Vote_rcap1 
Изабела
Майкъл Трежър Vote_lcap1Майкъл Трежър Voting_bar1Майкъл Трежър Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Майкъл Трежър Vote_lcap1Майкъл Трежър Voting_bar1Майкъл Трежър Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Майкъл Трежър Vote_lcap1Майкъл Трежър Voting_bar1Майкъл Трежър Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Майкъл Трежър Vote_lcap1Майкъл Трежър Voting_bar1Майкъл Трежър Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Майкъл Трежър Vote_lcap1Майкъл Трежър Voting_bar1Майкъл Трежър Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Майкъл Трежър Vote_lcap1Майкъл Трежър Voting_bar1Майкъл Трежър Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Майкъл Трежър Vote_lcap1Майкъл Трежър Voting_bar1Майкъл Трежър Vote_rcap1 
Selena Sparks
Майкъл Трежър Vote_lcap1Майкъл Трежър Voting_bar1Майкъл Трежър Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Майкъл Трежър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Майкъл Трежър
Brooklyn
Майкъл Трежър


Posts : 10
Join date : 01.08.2011
Location : Бруклин

Майкъл Трежър Empty
ПисанеЗаглавие: Майкъл Трежър   Майкъл Трежър EmptyПон Авг 01, 2011 5:32 pm

Майкъл Трежър 2526167I
Да ви се представя ли?Нима това е нужно..Имайки предвид, че повечето от вас с гордост се кичат с понятието "елита на Манхатън", името на едно бруклинско момче едва ли ще се запамети трайно във фризираните ви главици.От друга страна бруклинските ми съседи ме познават до болка.Може би защото честно и почтено си спечелих титлата "хулигана на квартала".Няколко метнати балона по колата на съседите, един два счупени прозорци на магазини..и един подпален простор с пране, на който по случайност се оказаха закачени най-ценните чорапи на съседа Бил Уорънс...и ето че името Майкъл Трежър стана всеобщо известно.Не ме съдете, бях само на пет.Май и затова се разминах само с дълга лекция, която ми изнесе баща ми Майкъл Трежър Старши.Той притежаваше малка фабрика за маратонки..Байк.Ментето на Найк..Единствените маратонки, които са точно и напълно неразличимо копие на оригинала...как да не се гордее човек с такъв бизнес.
Една слънчева утрин, когато главата ми най-после спря да минава безпроблемно под масата, с баща ми седнахме на корнфлекс и мляко със съмнително кисел вкус.В паметната утрин той реши, че е време да ме въведе в бизнеса.За жалост, бях едва на девет..и единственото ми желание бе да стана звезден рейнджър и да браня планетата ни от зли меркурианци.Баща ми го прие твърде лично...
Няколко години по-късно баскетболът бе изместил желанието ми да браня пранетата.Само за няколко години и спонсорската подкрепа на фирма Байк, се бях превърнал в младата звезда на местния отбор.Няколко пъти манхатънският отбор бе разбит от моя милост и съотборници.Богаташките хлапета явно го приемаха твърде лично...Да не пропускаме и частта, в която станах рекламно лице на фирмата на баща ми.Навърших коронните 16 и баща ми отново реши да проведе с мен онзи разговор.Корнфлейксът бе заменен от протеинов шейк, ала думите му бяха същите.Още един отказ от моя страна, този път подбуден от желанието ми да се метна на вълната на баскетбола.Старши явно се засегна много...но не каза нищо.
И така няколко години по-късно от хлапето с хулигански наклонностти, не бе останало нищо.На негово място се мъдреше вече порасналият Майкъл.С цели и желания, колкото и странно да звучи.Майка ми никога не ми възлагаше особено големи надежди и не го прикриваше.Постоянно ме сочеше с пръст и повтаряше " нехранимайко като баща си ще станеш...какво по дяволите си мислеше като навря скейтбърда си в пощенската кутия на Уорънр!?".Е, сега с гордост признава, че винаги е знаела, че ще успея...Дрън, дрън..Празни приказки от празни родителски глави.Не ги виня, сигурно и аз щях да изперкам толкова, ако бях жена на Байк-бос и четири деца.Като батко на всички ми оставаше само едно...да бягам от отговорност.Отново ще ви помоля да не ме съдите.Не е лесно да сте батко на цели три по-малки сестри.А и да не говорим, че се научих да си връзвам връзките чак когато станах на 15 и единствената причина бе, че се счупих крака, когото за пореден път малките гадини се заплетоха във веригата на колелото ми.
А стигнахме до съществената част...Името и е Сам..Саманта.Имам я откакто станах на 12 и спечелих в томбола от дъвки.Обичам я повече от всичко..а тя отвръща на чувствата ми, водейки ме където поискам.Да не си помислите нещо-говоря за колело.
В свободното си време работя в гараж като механик..А в оплътненото ми се налага да симулирам дейност зад чина в класната стая.Записаха ме в училище в Манхатън.И точно тук идва забавната част..Никой не знае кой е Майкъл Трежър..Но извън класната стая...
Нещата определено седят по разлчен начин.

Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Майкъл Трежър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майкъл Трежър   Майкъл Трежър EmptyПон Авг 01, 2011 5:45 pm

Одобрен (:
Върнете се в началото Go down
Майкъл Трежър
Brooklyn
Майкъл Трежър


Posts : 10
Join date : 01.08.2011
Location : Бруклин

Майкъл Трежър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майкъл Трежър   Майкъл Трежър EmptyПон Авг 01, 2011 5:46 pm

Мерси =]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Майкъл Трежър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майкъл Трежър   Майкъл Трежър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Майкъл Трежър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Майкъл Джонсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Начало или как да навляза в елита :: Направи си герой-
Идете на: