Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Анита Блейк Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Анита Блейк EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Анита Блейк EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Анита Блейк EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Анита Блейк EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Анита Блейк EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Анита Блейк EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Анита Блейк EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Анита Блейк EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Анита Блейк EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Анита Блейк Vote_lcap1Анита Блейк Voting_bar1Анита Блейк Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Анита Блейк Vote_lcap1Анита Блейк Voting_bar1Анита Блейк Vote_rcap1 
Изабела
Анита Блейк Vote_lcap1Анита Блейк Voting_bar1Анита Блейк Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Анита Блейк Vote_lcap1Анита Блейк Voting_bar1Анита Блейк Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Анита Блейк Vote_lcap1Анита Блейк Voting_bar1Анита Блейк Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Анита Блейк Vote_lcap1Анита Блейк Voting_bar1Анита Блейк Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Анита Блейк Vote_lcap1Анита Блейк Voting_bar1Анита Блейк Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Анита Блейк Vote_lcap1Анита Блейк Voting_bar1Анита Блейк Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Анита Блейк Vote_lcap1Анита Блейк Voting_bar1Анита Блейк Vote_rcap1 
Selena Sparks
Анита Блейк Vote_lcap1Анита Блейк Voting_bar1Анита Блейк Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Анита Блейк

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Анита Блейк
Upper East Siders
Анита Блейк


Posts : 11
Join date : 09.08.2011
Age : 27
Location : Севлиево

Анита Блейк Empty
ПисанеЗаглавие: Анита Блейк   Анита Блейк EmptyВто Авг 09, 2011 10:54 pm

Анита Блейк Tumblr_li8q7sbAMr1qbvel5o1_500_large
*Selena Gomez/Селена Гомез

Име:
Анита Катрин Блейк. Доста често срещана фамилия, нали? Но пък за сметка на това Анита не е толкова разпространено име. Едно от нещата, които мразя е, когато хората се обръщат към мен на галено с "Ани".. Нищо лично, просто не обичам да ми съкращават името.

Възраст:
19 години, родена 9-ти Август, 92-ра

Местоживеене;
The Upper East Side

Описание на външния вид:
Както при майка ми, аз съм с шоколадово-кафяви очи, дълбоки, способни да те накарат да ги гледаш с минути. Когато се налагаше като дете, отварях широко очи, така че да се да се превърна в олицетворението на невинността и добротата – доказана поза, която разтапя сърцата на възрастните в радиус от километър и половина. Или така наречената „кучешка муцунка”, която в повечето случаи ми е помагала да получа това, което искам. Косата ми е много тъмно кестенява, почти черна. Често я носех спусната. Кожата ми, нежна като коприна и изчистена – което ще рече, че нямам никакви белези по рождение, бенки и т.н. – не е прекалено бледа.
Не се набивам очи пред останалите си връстници, поради факта, че съм нормална колкото тях. Нямам странни изкривявания, повече очи или крака или някакви белези. Един и седемдесет висока с малко чип носле. Лицето ми е с овална форма и подчертани скули.

Стил на обличане:
Макар да не обичах да обикаля магазините с часове наред, търсейки си какво да ново да си купя, гардеробът ми приличаше на склад, пълен само с дрехи. "Само мен ме няма там", мислех си винаги, щом го отворех. Имаше си всичко, от обувките до аксесоарите.. Все пак и аз, като всяко друго момиче, обичах да се глезя от време на време и да се грижа за външния си вид.
Обичам да се обличам с по-предизвикателни, натрапчиви, дори скандални тоалети. По принцип се обличам според настроението си. Най-мрачното ми облекло е черно долнище на анцуг и голям, доста голям сив суичър, което бихте ме видели да нося само вкъщи. Не съм привърженичка на кожените панталони, якета и тем подобни, въпреки че можеше да намери и такива в гардероба си. "То какво ли не можеш?", мислех си аз глава тя.
Обичам да комбинирам дрехите си и да се обличам по свой собствен вкус. Можете да се изненадате, но не ми отнемаше много време, за да се приготвя в предвид всичките дрехи, които имам. Толкова голям избор, толкова много комбинации.. но аз винаги бях готова и знаех какво ще облека.

Характер:
И аз не съм перфектна, такъв човек няма. Всеки си има своите качества и недостатъци. Може да се каже, че аз съм с доста труден характер. По принцип много лесно се ядосвам и избухвам, но ми отминава бързо. В един момент може да съм хипер радостна, а в следващия да търся какво да счупя от яд. Не завиждам, макар живота ми да не е перфектен. Аз също имам мечти, и се радвам на хората, които са постигнали своите, вместо да се ядосвам и разстройвам от щастието им. Според приятелите ми, не съм човек, на когото можеш да се сърдиш, въпреки проблемите, които създавам. Предпочитам да съм директна - не увъртам - и откровена, вместо да лъжа някого само и само, за да не го нараня с думите си. Понякога истината боли, но това не ни оправдава, за да лъжем. За мен няма разлика между 'лъжа' и 'безобидна лъжа'. Честно казано не ме интересува какво мислят останалите за мен. Не обичам да следвам заповеди и често нарушавам правилата. Може и да съм много упорита, стига да си го поставя за цел.
Обичам да купонясвам, да се забавлявам с приятели.. Винаги съм била проблемно дете. Какво да ви кажа, правех каквото си искам. Както споменах вече - не обичам да следвам заповеди. И въпреки това бях доста добра в училище - е, не бях пълна отличничка, но все пак.

История:
Помнех всяка малка подробност от деня, когато животът ми се промени коренно. Стоях, изправена до двуетажното легло, което делях с Джулия - най-добрата ми приятелка по онова време, подръпвайки малката розовата панделчица на роклята, с която бях облечена. Косата ми, наскоро подстригана късо, беше сплетена на две малки плитчици, стърчащи настрани. Приличах на Пипи Дългото Чорапче, но според госпожица Робъртс бях сладка като малка порцеланова кукла.
Помнех, че другите деца тичаха наоколо, смееха се и забавляваха, докато аз умирах от притеснение. Дори не смеех да помръдна, страхувах се да не изцапам или измачкам рокличката си. Смятах, че ако бях безупречна досущ като порцеланова кукла, имах по-големи шансове да ме осиновят. Макар да бях на само на шест, разбирах всичко. Всеки път оставах разочарована след като поредната млада семейна двойка осиновяваше някое друго дете, но не и мен. Разбира се, радвах се за тях, но беше мъчително да гледаш как останалите си намираха семейства, майка, баща, а в някои случаи братче или сестриче, а ти оставаш, надявайки се следващият път да си ти. Повечето възрастни предпочитаха малките бебенца, пред вече порасналите деца като мен. Но въпреки това продължавах да вярвам, че някой ден и аз щях да се сдобия със семейство.
Помнех как затаих дъх, когато вратата се отвори. Всъщност, така беше всеки път. В стаята влезе госпожица Робъртс, следвана от някаква жена, стегнала русата си косата на красив елегантен кок, облечена в мръсно бяло на цвят костюмче от две части – пола и сако, и мъж, малко по висок от жената, също облечен в костюм, но сивкав на цвят. Зарадвах се, че бях в рокличка, а гащеризон или дънки с тениска както поне половината от децата.
- От тук.. – гласът на госпожица Робъртс се проближаваше, развеждайки гостите ни.
Чак когато сега се замислих, беше странно, че родителите обикаляха из стаята, оглеждайки ни сякаш бяха в магазин, а ние бяхме продуктите, които щяха да закупят. Един вид беше така, но все пак..
Помнех как се усмихнах, колкото можех по-сладко, когато непознатите минаха покрай мен, Успях да задържа погледът им, те също ми се усмихваха. Заговориха ме.
- Здравей, сладурче.. - поздрави ме жената, клякайки до мен, за да може да се изравни на моето ниво, последвана от мъжът.
- Здравейте - отвърнах аз радостно.
- Как се казваш? - попита ме мъжът.
- Анита - не свалях усмивката от лице.
- Какво хубаво име - възкликна жената. Харесаха ме. Или поне така се надявах.
- А на колко си години?
- На шест - вдигнах ръце, показвайки с шест пръста.
Помня как усмивката ми посърна, когато двамата се изправиха отново.
- Знам, че има толкова много деца.. и всички са чудесни - заговори жената. - но вече.. - погледна към мен. - решихме.
И тогава разбрах, че най-накрая беше дошъл и моят ред. Най-накрая мечтата ми се беше сбъднала - щях да имам истинско семейство. Щях да си имам майка и баща..

Допълнителна информация:
- Отличителни белези: имам белег от порязване на лявата си длан, но не се забелязва от далеко.
- Домашен любимец? Не.
- Нямам любим цвят, всичките ги харесвам.
- Не пуша.

- О, също така имам татуировка на дясната си ръка, точно на сгъвката на китката. Не ме питайте как съм се решила да си я направя..

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Изабела
Администратор
Изабела


Posts : 315
Join date : 26.09.2010

Анита Блейк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анита Блейк   Анита Блейк EmptyВто Авг 09, 2011 11:05 pm

Одобрена си. Много хубав герой (:
Върнете се в началото Go down
 
Анита Блейк
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Апартаментът на Анита&Алия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Начало или как да навляза в елита :: Направи си герой-
Идете на: