Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Club Lust... - Page 2 Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Club Lust... - Page 2 EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Club Lust... - Page 2 EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Club Lust... - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Club Lust... - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Club Lust... - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Club Lust... - Page 2 EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Club Lust... - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Club Lust... - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Club Lust... - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Club Lust... - Page 2 Vote_lcap1Club Lust... - Page 2 Voting_bar1Club Lust... - Page 2 Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Club Lust... - Page 2 Vote_lcap1Club Lust... - Page 2 Voting_bar1Club Lust... - Page 2 Vote_rcap1 
Изабела
Club Lust... - Page 2 Vote_lcap1Club Lust... - Page 2 Voting_bar1Club Lust... - Page 2 Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Club Lust... - Page 2 Vote_lcap1Club Lust... - Page 2 Voting_bar1Club Lust... - Page 2 Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Club Lust... - Page 2 Vote_lcap1Club Lust... - Page 2 Voting_bar1Club Lust... - Page 2 Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Club Lust... - Page 2 Vote_lcap1Club Lust... - Page 2 Voting_bar1Club Lust... - Page 2 Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Club Lust... - Page 2 Vote_lcap1Club Lust... - Page 2 Voting_bar1Club Lust... - Page 2 Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Club Lust... - Page 2 Vote_lcap1Club Lust... - Page 2 Voting_bar1Club Lust... - Page 2 Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Club Lust... - Page 2 Vote_lcap1Club Lust... - Page 2 Voting_bar1Club Lust... - Page 2 Vote_rcap1 
Selena Sparks
Club Lust... - Page 2 Vote_lcap1Club Lust... - Page 2 Voting_bar1Club Lust... - Page 2 Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Club Lust...

Go down 
+10
Алисън Делакроа Уинтър
Чък Бас
Катрин Пиърс
Блеър Уолдорф
Ванеса Абрамс
Lucas Scott
Georgina Sparks
Brooke Davis
Дан Хъмпфри
Джесика Стоун
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Алисън Делакроа Уинтър
Brooklyn
Алисън Делакроа Уинтър


Posts : 12
Join date : 16.10.2010
Age : 30

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 7:32 pm

Парти-тази дума привлече като с магнит Алисън и тя се запъти към клуб "Lust".Вярно,не познаваше никой,а и всички там бяха все от елита,но не й пречеше да пробва..
Влезе в клуба.Беше облякла тази рокля и тези обувки.Бавно и грациозно тръгна напред.Приличаше на кукличка,гримирана и фризирана невероятно.Но нали трябваше да се слее с обстановката.Дали някой щеше да я забележи..Е,поне щеше да опита.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 7:44 pm

Последните думи на Лукас ме накараха да смекча малко настроението си, но все още му бях бясна. Мъжете, които ме държаха ме пуснаха, а Стеф се опита да ме успокои, но аз се изтрелях, прекосявайки целият дансинг и се отправих към изходът, но за да се добави още нещо към "уникалният" ми късмет тази вечер се бутнах в някакво момиче.
- Извинете.. - казах и се опитах да я подмина, но тя ме заговори:
- Аз също съжелявам, казвам се Алисън..
- Джесика, приятно ми е... - здрависахме се и отново тръгнах към изхода, но явно момичето ме беше забавило достатъчно, защото Люк ме настигна и ме хвана леко за китката.
- Джесика! Спри! Казах ти, че съжелявам и не исках... - прозвуча някак си разкаяно, но не си позволих да се размекна от думите му отново.
- Да беше помислил за това преди да те заваря да се натискаш със една от най - добрите ми приятелки! - отново не се сдържах и изкрещях в лицето му, а и явно не можах да скрия и емоциите си.. За капак на всичко сълза се стече бо бузата ми и колкото и банално да изглеждаше просто не можах да го прикрия.


Последната промяна е направена от Джесика Стоун на Нед Окт 17, 2010 8:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Upper East Siders
Brooke Davis


Posts : 60
Join date : 09.10.2010

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 7:53 pm

Все още имаше хора между нас, които не ми позволяваха да се добера до нея.
- Психарка! Какво й става, по дяволите?! - продължавах да крещя.
- Как какво? Натискаш се с гаджето й! - извика някой от тълпата.
"Мамка му!" ... помислих се. Най-после дойдох на себе си. Ъх, повече няма да пия! Видях как Джесика се отправя към изхода. Трябваше да й се извиня, още повече, че тя беше една от малкото ми приятелки тук. Тръгнах към нея, а някакво момче ме хвана.
- Разкарай се, че и ти ще го отнесеш! - изкрещях в лицето му.
- Джесика! Джес, спри! - извиках след нея.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 8:49 pm

-Джес ...
Не знаех какво повече да кажа. Щеше да звучи
или като клише или вече го бях казал. И въпреки всичко
все пак трябваше да направя нещо. С крайчеца на окото си
забелязах,че Брук идва към нас...което незнайно защо ми
даде идея какви ми могло да направя.
Джесика още стоеше пред мен с ръце на хълбоците и гледане бясно.
-Лукас най-добре слезе вътре и ме остави на...-започна да казва тя.
Но аз се наведох към нея и я прекъснах с целувка. Сега или всичко щеше
да се оправи или щеше да ми зашлевят шамар.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 9:01 pm

В главата ми се въртеше само едно изречение заедно с едно действие и те бяха "Веднага ми се разкарай от погледа, нещастник такъв", а след това с огромен кеф щях да му зашлевя един, но все пак за да бъде по смекчено и по - мило казах:
- Лукас най-добре слезе вътре и ме остави на... - "мира" беше думата с която исках да завърша изречението си, да изчакам Брук да дойде и да й се озъбя още веднъж, а после да напусна ужасното парти и да не с спомням нищо от него.
Но точно в този момент се случи нещото, което най - малко очаквах и вместо да се вбеся настроението ми започна да се оправя все повече и все повече. Той долепи устни до моите и ме придърпа към себе си.
Абсолютно забравих всичко и не знаех какво да правя..
- Аз.. - отдръпнах се за секунда от него, но после осъзнах че точно в този момент няма какво да му кажа и го придърпах бързо към себе си.
В следващият момент бързо се отдръпнах и избягах в тоалетната..
Върнете се в началото Go down
Стеф Силвър
Upper East Siders
Стеф Силвър


Posts : 60
Join date : 16.10.2010
Age : 27

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 9:10 pm

Тъкмо пристигнах на партито и докато се осъзная Джес се биеше с някакво момиче и всички се втърнахме да ги разтърваваме. Джес избяга към тоалетните и аз я последвах. Беше нанесла доста щети на момичето, а също и то на нея. - Какво стана...Добре ли си? - попитах като я настигнах. Май само това щях да питам новата си приятелка дали е добре. Зачаках тихомълком отговорът и'.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Upper East Siders
Brooke Davis


Posts : 60
Join date : 09.10.2010

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 10:06 pm

Докато тичах към Джесика, видях как Люк я целуна. Спрях се за момент. Честно казано очаквах да му забие шамар, но тя просто избяга към тоалетните. И таз добра! Сега из целия клуб ли трябва да я гоня?! Когато влязох в тоалетната, там имаше някакво момиче.
- Ще ни оставиш ли сами?
Тя ме погледна с объркан поглед.
- Свърши се с боя, спокойно. Остави ни. Искам да поговоря с Джесика.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 10:47 pm

Така и не разбрах какво стана.Тя ме остави сам насред все по нарастващата тълпа зяпачи.Отвърна на целувката ми,а след това избяга.
Хората наоколо продължаваха да гледат и накрая не издържах:
-Няма нищо за гледане...намерете си живот!
Блъснах няколко човека и влезнах отново вътре.От Джесика нямаше и следа,а и не мислех,че в момента иска да ме види,затова прекосих дансинга и седнах сам на бара.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 10:55 pm

Влязох в тоалетната и седнах на плота на мивката без да се интересувам от нищо. Стеф се намъкна след мен, а аз й обясних че всичко е наред и че искам да остана за малко сама. В същият момент Брук също влезе. Бях готова да стана от плота, но тя каза че повече няма да се бие и помоли приятелката ми да напусне, тя ме погледна въпросително, а аз само кимнах и след миг тя се изпари.
- Аз.. Джес, съжелявам.. - запона тя. - не исках.. Точно в този момент не мислех, а прсто действах
- Брук.. - започнах, но тя продължаваше да ми се извинява.. - Брук! Аз също съжелявам.. Не исках да стане така, просто наистина го харесвам. - добавих и най - вече го признах пред себе си, а не пред нея.
- Знам.. отвърна тя. - За това й съжелявам.
- Толкова ли е очевидно? - попитах и се засмях, бършейки сълзите си. Тя само кимна и ми подаде ръка..
- Приятелки? - попита отпранително, а аз скочих и я прегърнах.. - Нека повече да не правим така.. Първо ще се разбираме.. - добавих без да уточнявам, но съм сигурна че тя ме разбра..
Изправихме се и отворихме широко вратата.
- Идвам след малко.. - казах и започнах да се оглеждам..
Тръгнах към Лукас и седнах до него на бара..
- Съжелявам.. - единствено добавих.. - определено вината ми не беше колкото неговата, но все пак реагирах остро..
Върнете се в началото Go down
Ванеса Абрамс
Upper East Siders
Ванеса Абрамс


Posts : 122
Join date : 03.10.2010

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 11:01 pm

Седях си сама,когато чух,че някой извика името ми.Обърнах се и видях Дан,затичах се при него и му казах..
-Хей Дан,къде се губиш?Не съм те виждала от много време!-радвах се,че го виждам.Той беше най-добрият ми приятел,макар че пред време изпитвах нещо към него!Изгоних тези мисли и допълних.
-Страхотно парти нали?-подсмихнах се леко.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 11:07 pm

Знаех ,че не трябва но все пак продължавах да пия.Ако продължавах със същото темпо съвсем скоро щях да съм пиян.
Тъкмо поръчвах следващото питие,когато на стола до мен седна някой.Погледнах натам.Джесика.
-Съжалявам.-беше единственото,което каза.
-Не,аз съжалявам.
После оставих празната чаша на бара и я придърпах към себе си.
-Нека ти покажа защо си заслужава да сме заедно.
А после я целунах.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 11:26 pm

Останах втрещена и отначало не възприемах какво се случва. Спомням си, че преди около петнадесет минути целият свят ми беше виновен и исках да избода очите на половината народ насъбрал се в клуба. Стоях вцепенено, очакваща той да си тръгне и повече да не го видя, а вместо това той ме придърпа към себе си и топлите му и гладки устни се впиха в моите.
- Остави чашата и ела с мен.. - беше единственто, което казах. Взех я и я глътнах на веднъж, а после я оставих наопаки на плота.
Все още бях леко зашеметена и вцепенена от всичко случващо се.
- Аз идвам след малко.. - каза той и пусна ръката ми. Излезе от клуба и застана за малко отвън.
- Катрин.. - извиках и отидох при нея. - Не мога да повярвам. - добавих след и се засмях.
Тя ме прегърна и отидохме на дансинга като седемгодишните, но в момента не ме интересуваше особенно белези...
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 12:23 am

Имах нужда да излезна малко навън.От всичко,което се случи тази вечер.Да се махна от силната музика и хората.Може да се каже,че не беше много скучен ден.Набих един барман,целувах се с две страхотни мацки,които след това се биха за мен,а после оправих нещата с Джес...Джес,беше просто страхотна.
Докато си мислех към мен се приближи едно момче,което явно също беше излезнало от вътре.Застана до мен и дръпна няколко пъти от цигарата си.
-Искаш ли? - попита заеквайки.
Явно беше доста пийнал,а това в ръката му определено не беше обикновена цигара.А на мен изпития до тук алкохол ми беше достатъчен да се правя на идиот.Принципно,но бих приел,но тази вечер нямаше да стане така:
-Не,не мисля..
Той вдигна вежди и се обърна на другата страна,а аз реших,че искам пак да видя Джесика.
Влезнах вътре и я затърсих с поглед.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Upper East Siders
Brooke Davis


Posts : 60
Join date : 09.10.2010

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 1:08 am

След като се сдобрих с Джесика и измих лицето и ръцете си (това момиче наистина може да драска), излязох и се огледах. Искаше ми се да намеря Люк, за да се разбера и с него. Видях го на входа и се запътих към него.
- Хей, Люк. - усмихнах се и леко присвих рамене.
- Виж, аз... не знам какво ми стана, но... беше грешка. Не трябваше да те целувам...
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper East Siders
Lucas Scott


Posts : 74
Join date : 16.10.2010

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 1:17 am

Тъкмо влизах ,когато попаднах на Брук.
-Хей,Люк...Виж, аз... не знам какво ми стана, но... беше грешка.
И аз се усмихнах леко и кимнах:
-Да,наистина беше грешка.Нека се престорим ,че нищо не е станало,защото то не означаваше нищо.Съгласна?
-Да.-отвърна тя веднага-Хайде да започнем от начало.
-Лукас Скот.Приятно ми е.-казах развеселено.
-Брук Дейвис.-поде и тя.
-Искаш ли да отидем да намерим Джес?
-Да.
Двамата тръгнахме през множеството пияни младежи.Беше чудо,че и двамате се държахме и мислехме горе долу трезво.
Върнете се в началото Go down
Джесика Стоун
Администратор
Джесика Стоун


Posts : 336
Join date : 27.09.2010
Age : 26

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 1:29 am

Добре, вече не смятах, че партито е толкова лошо.. Даже да си призная започваше да ми харесва. С Катрин танцувахме като малки деца на дансинга, но в крайна сметка се поизморихме и решихме да си починем. Седнахме на едно сепаре и се настанихме, а аз започнах да я целя със разни конфети разхвърляни по земята. Погледът ми постоянно беше забит във вратата.
Най - после тя се отвори, а аз чак се надигнах да погледна, Катрин не каза нищо, а само се засмя тихичко. Станах от сепарето и тръгнах към Люк и Брук. Той ми се усмихна и след около минута бяхме в обратно в сепарето.
- И сега какво? - попиатх и се усмихнах предизвикателно.
- Сега ще ти кажа.. или покажа.. - придърпа ме към себе си и отново долепи устни до моите.
Чувството беше приятно и определено не исках да свършва. Отвърнах на цеувката и се облегнахме на меките кресла..
Върнете се в началото Go down
Мариус
Upper East Siders
Мариус


Posts : 25
Join date : 07.08.2011

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Авг 07, 2011 9:22 pm

- Can't make you love mee, no matter what I do...

След като отбелязах края на песента с един поклон, отдалечавайки се от микрофона, и овациите на част от присъстващите в клуба отекнаха в слуха ми, аз свалих китарата и си поех няколко дълбоки глътки въздух. Избърсах потта от челото си и слязох от изпровизираната сцена, върху която изпълних песента, едновременно свирейки. Усмихнах се и намигнах на група момичета, които се бяха втренчили в мен с многозначителни погледи и се хилеха, сякаш съм Роби Уилямс. За съжаление и отчасти - щастие, не бях.
Прекосих дистанцията между сцената и бара с няколко бързо крачки и седнах на един от столовете. Пред мен веднага застана барманът, очаквайки поръчката ми.

- Бейлис - казах кратко.

Завъртях се настрани и погледът ми падна върху едно момиче, седящо на един метър от мен. Само. Хм, колко позната картинка...

- Кой ти е настъпил розовите очила? – попитах я, отпивайки от чашата бейлис, която барманът остави пред мен.

Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyНед Авг 07, 2011 11:28 pm

Тик-так. Тик-так.
Секундите се нижеха една след друга подобно на онези големи мъниста в ателиетата за самоизработка. Скоростта с която се влачеха изкарваше Джейд извън нерви.
Напоследък мислеше че в действията й нямаше нищо, което да й помогне да достигне своята цел. Вярно, че се бе отървала на време, ала животът тип "вълк-единак" като че ли вече не й понасяше.
Стъклената чаша изтрака тихо при срещата си с плота на масата, а прозрачната ароматизирана течност в нея се разплиска по стените й. Бе на привършване и Лайла обмисляше варианта да изпие още няколко пъти по толкова на фона на живата музика, колкото да върши нещо. И без това задникът й бе достатъчно изтръпнал от седене.
Някак автоматично ушите й игнорираха заобикалящите я звуци, ала нечии думи, очевидно насочени към нея успяха да пробият защитата й, принуждавайки я да извърне лице към източника на звука.
- Кой ти е настъпил розовите очила?
Повдигна вежди, съзирайки момчето, което блажено отпиваше от питието си. Поклати глава, а по устните й се изписа иронична усмивка.
- Аз сама.
Тя надигна чашата си, сякаш казваше "Наздраве" и изгълта наведнъж последното останало количество вътре.
Върнете се в началото Go down
Мариус
Upper East Siders
Мариус


Posts : 25
Join date : 07.08.2011

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 1:27 am

- Както и предположих – казах на себе си и вдигнах своята чаша в отговор на безмълвното й „Наздраве”.

Докато момичето унищожаваше остатъка от алкохол в своята чаша, аз се настаних на съседния стол, за да съм по-близо до нея. Сега бяха пуснали някаква музика, колкото да не стоим на тишина, докато аз си почина и смажа гласните си струни. Не трябваше да пия алкохол по време на работа и не беше хубаво за гласа, но и аз не настоявах да стоя още дълго тук...

... освен, ако не си намерех причина.

Момичето не изглеждаше на повече от двайсет и някак си не се вписваше в атмосферата на нощния клуб. Защото е сама, осъзнах след малко. Огледах и установих, че тук почти всеки си имаше някой – по масите седяха двойки, момичета, момчета, цели компании... Но не видях нито един да е сам. Обърнах се с гръб към бара и облегнах лакти на него.

- И какво прави момиче, което си е счупило розовите очила, само в място като това? – усмихнах се едва забележимо и отпих от бейлиса, гледайки към дансинга.

Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 2:03 am

- Налива се с водка и се надява да не умре от скука - Джейд хвърли небрежен поглед към момчето, вече седнало на стола до нея.
Странното в ситуацията бе, че щом нормален човек я съзреше, бягаше от нея. Може би по простата причина, че само погледът й бе някак злобен. Ала тя не бе виновна за това. Така де, то се състоеше единствено в безмълвно пъдене.
Факта, че разговаряше.. Че не бе станала театрално към другият край на бара, сам по себе си говореше че е прекалено отчаяна за да поддържа фасадата си на недостъпна. Не че някой принципно проявяваше интерес.
- Още едно! - провикна се към намусеният барман, търкащ нервно поредните коктейлни чаши.
Върна очи към събеседника си, чийто поглед все още шареше. Чашата му бе започнала да се изпразва, а леката усмивка, играеща по устните му, говореше че или ситуацията му е позната или той искрено се забавлява от положението на Джейд.
Дали го беше виждала преди? Едва ли.. Но пък имаше ли значение, при условие че се бе намерил нещастен човечец, седящ в нейната компания. А това си бе наистина много рядко срещана случка.
- Какво пиеш? - промърмори полузаинтересовано, а отнесеният й поглед показваше че внезапно се бе заслушала в музиката, колкото да е информирана.
Върнете се в началото Go down
Мариус
Upper East Siders
Мариус


Posts : 25
Join date : 07.08.2011

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 2:22 am

- Бейлис – отвърнах отнесено и погледнах към чашата си. След това изпих на екс останалите няколко глътки. Пиеше ми се още и веднага, след като барманът остави пред момичето друга чаша с алкохол, аз си поръчах още един бейлис. Какво пък? Веднъж се живее... освен ако не вярваш в Буда. – Въпреки, че не трябва.

Засмях се леко. След станалото с Виктория би трябвало никога повече да не близна алкохол, но това ставаше само по филмите, а както всички знаехме, филмите не са реални. Единственото реално нещо от тях беше смазващата вина... Осъзнах, че стоя неподвижно, стискам празната чаша и скърцам ядно със зъби, забил поглед в пода; сепнах се и внезапно се усмихнах на русокосото момиче.

- Когато прекаля с алкохола започвам да играя на „Бързи и яростни” – казах, потъпквайки мрачните мисли, които подскачаха из главата ми като скакалци, и оставих празната чаша на плота, откъдето барманът я взе.

Погледнах към дансинга.

- Случайно да ти се танцува? – попитах и стиснах преценяващо устни, заслушан в музиката.

Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 4:53 pm

Такава гледка рядко можехте да видите. Наистина рядко. До степен такава, че събитието бе достойно да бъде лепнато на 6 страница в Ню Йорк Таймс.
Непознатият господин бе удостоен с честа да стане свидетел на този рядък феномен.
Чертите по лицето на Джейд се изкривиха в учудена физиономия. Веждите й бавно се повдигнаха нагоре, а устните й бяха разтеглени в противоречива гримаса. Клепачите й мигаха на парцали, а очите й заплашваха да тупнат на пода или в най-добрият случай в купичката с ядки, превръщайки ги в специалитет с очна ябълка.
Може би се чудите кое точно играеше ролята на странното в случая. Е, детайлите също можеха да се причислят към списъка, ала стъписващото бе че фасадата на нашата героиня се пропука из основи, разкривайки емоциите по лицето й. Изненада. Да, всеки би могъл да забележи изненадата изписана по тънките гънки и извивки красящи кожата й.
Тръсна глава веднъж. После втори път. Сякаш за да прогони ужасяващ кошмар, дръзнал да се напъха в мозъка й. Ала нищо. Образът пред нея не изчезваше, а това което можеше да се прочете по челото му се изчерпваше с любопитство и още нещо, което Джейд не бе в състояние да разпознае.
- Ъм.. липсата на розови очила ме превръща в пън - изръси накрая, а очите й бяха все така втренчени.
Не бе вярвала че нещо подобно някога ще й ще случи. Честно. И бе предпочитала да не вижда подобни варианти за бъдещето. Може би заради факта че бе свикнала на други принципи.
- Сам ще си тикнеш главата в контакта ако ме подканваш да го направя. вярвай ми, не искаш да имаш десет счупени пръста на краката.
Гласът й бавно все започнал да възстановява старият си тон, а чертите й се изправиха в знак на това че бе успяла да се окопити.
Върнете се в началото Go down
Мариус
Upper East Siders
Мариус


Posts : 25
Join date : 07.08.2011

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 7:14 pm

Усмихнах се, слязох от стола и застанах точно пред момичето, поглеждайки я право в очите. Изглеждаше доста изненадана от предложението ми, сякаш много рядко се бе случвало някой да я покани на танц. Толкова рядко, че изглеждаше чак невъзможно. Е, аз пък не вярвах в невъзможните неща.

- Хайде - казах й и подадох ръката си. - Не се притеснявай, аз ще те водя. Просто трябва да се отпуснеш и всичко ще е наред.

Спомних си как танцувах аз в седми клас. Всяка, която имаше достатъчно кураж да се впусне в танц с мен, после три дни ходенето за нея беше миися невъзможна. Като пораснах още малко момичетата започнаха да ми се лепят като мухи на мен, но щом опреше до танци, благораумно стояха надалеч от потенциалната възможност да излязат на дансинга с мен. Постепенно (с цената на доста жертви... така де, в ролята на жертвите влязоха не малко пръсти на нечии крака) се научих да танцувам много добре и дори в единайсти клас спечелих един конкурс по самба.

- Помогни ми да накарам мъжете да ми завиждат - смигнах й, впускайки в действие една чаровна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyВто Авг 09, 2011 3:52 pm

Хм.. Я пак?
Танци... Нещото олицетворяващо емоциите на даден индивид чрез езика на тялото още от древността. О, боже мили!
Джейд се чудеше кой идиот, по дяволите, си бе напрегнал нищожното мозъче и с херкулесови усилия измислил танца. Да, както вече знаете тя не бе особено голям почитател на тази дисциплина. А да го направи в присъствието на хора? За да се случи нещо подобно алкохола трябваше да й дойде в повече.
- Аз.. ъъ.. Не мога - изломоти, а очите й ужасено се взираха ту в краката на непознатия, ту в нейните собствени. Накрая дори попаднаха на любопитната маса хора, наблюдаващи реакцията й, сякаш бе мишка в аквариум, подготвяна за научен експеримент.
Ала тя прекрасно знаеше че що се отнасяше до нещо подобно тя бе пън, принадлежащ на първа класа от рода. Най-малкото не смяташе да подлага себе си на това. Както и заобикалящите я Понеже бе неизбежно, те щяха да отнесат удари, за които пък Джейд нямаше да съжалява.
Завъртя глава наляво, после надясно, за зъбите й хапеха устните й в израз на паника.
Колко нетипични за нея неща се случиха само тази вечер, тя не искаше да мисли. Сякаш това щеше да промени фактите.
Погледът й отново полази по непознатия, който стоеше с неразгадаема гримаса, която можеше да се интерпретира по различни начини - умолителна, сарказтична? Е, Джейд нямаше откъде да знае.
- Моля те, не ми го причинявай - каза само с устни към него, като се стараеше да не мърда много.
Върнете се в началото Go down
Мариус
Upper East Siders
Мариус


Posts : 25
Join date : 07.08.2011

Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 EmptyСря Авг 10, 2011 1:32 am

Погледнах към момичето многозначително и си дадох сметка, че всъщност съм в неведение за името на русокосото същество пред мен. Но мислех да го науча по-късно, може би, след като изпеех още няколко песни и се чупех от този бар. И представа си нямах къде искам да ида след като свърша работа и ми заплатят, но щях да го измисля.

- И аз бях ужасен танцьор – казах й. – Момичетата не искаха да танцуват с мен, защото после в продължение на три седмици не можеха да си стъпват на краката, но с времето се научих. Просто трябва да се отпуснеш и да хванеш ритъма, това е. Иначе за какво си дошла тук сама?

Нямаше да се отърве толкова лесно от мен. Бях голяма досада, когато си наумях нещо и не се спирах, докато не се получи така, както исках аз. Всъщност, разбирах момичето и нейния страх да поразкърши хубавото си телце на дансинга, но знаех, че може да преодолее това притеснение единствено като се изправи срещу него. Пресегнах се за чашата си и изпих бейлиса на екс, след това върнах празната чаша обратно на бара.

- Хайде – подканих отново момичето, като усмивката не слизаше от лицето ми. – Само на тази песен. Тя е бавна, няма кой знае какво кълчене. А и след малко отново ще трябва да хвана китарата...

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club Lust... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club Lust...   Club Lust... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Club Lust...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lust, Lust and Lust

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Manhattan :: Нощен живот-
Идете на: