Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
Cafe/Winebar Ino - Page 2 Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_rcap1 
Джесика Стоун
Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_rcap1 
Изабела
Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_rcap1 
Georgina Sparks
Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_rcap1 
Selena Sparks
Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_lcap1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Voting_bar1Cafe/Winebar Ino - Page 2 Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 Cafe/Winebar Ino

Go down 
+7
Чък Бас
Натаниъл Арчибалд
Мат Робинсън
Serena Van Der Woodsen
Aliya Rockford
Джесика Стоун
Изабела
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Мат Робинсън
Brooklyn
Мат Робинсън


Posts : 12
Join date : 29.09.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyСря Сеп 29, 2010 10:40 pm

По устните ми заигра загадъчна усмивка, докато слушах думите й. Можех да разкрия истината, но нямаше да е толкова забавно. А сега определено се забавлявах.
- Никога не съди за някого само по опаковката.
Намигнах й, взимайки чашата с капучино и отпих съвсем мъничко. Достатъчно пъти бях пробвал тази напитка и вече много добре знаех с какво върви. Така де, не бях опитвал от онзи скъп шоколад, едно блокче, от който струваше хиляда и шестотин долара, но пък бях чувал, че наистина е добра комбинация.
Затворих очи в знак на задоволство и оставих ароматната напитка пред себе си :
- Благодаря, наистина не бях пил от доста време капучино. Напоследък май го раздавам на кафе, защото трябва да съм буден, докато композирам, нали? - засмях се, - Така де, досега не бях чувал за някой, който пише песни, докато спи.
Отпуснах се назад в стола и вдигнах ръка, за да повикам сервитьорката. Момичето дойде треперещо до мен и ме погледна странно. Очевидно знаеше коя е дамата до мен и доста се чудеше какво правя аз на нейната маса.
- Едно силно кафе.
Сервитьорката изчезна, за да изпълни поръчката, а аз върнах вниманието си върху Серена.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyСря Сеп 29, 2010 10:53 pm

Отпих от капучиното и отново върнах чашата на масата. Сервитьорката дойде леко стресната. Изгледах я високомерно и се стресира още повече. Самодоволна усмивка се появи на лицето ми.
-Значи композираш, така ли? - попитах го.
Лелее, ама колко бях мила днес само, направо да не повярва човек. Дори ако видех Блеър нямаше да искам да и откъсна косата.
-И какво по-точно композираш?
Върнете се в началото Go down
Натаниъл Арчибалд
Upper East Siders
Натаниъл Арчибалд


Posts : 22
Join date : 28.09.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyСря Сеп 29, 2010 11:03 pm

Бавно се разхождах по улиците на Манхатън. Времето беше ужасно и подтискащо, но май точно в такова настроение бях и аз. Телефонът ми извъня със sms от Клюкарката:

Дъжда вали, а влюбените птички пеят.
Или пият капучино?
Толкова бързо ли забрави Нейт, Ес?
Кое e мистериозното момче с теб в "Ино"?


Трябваше да си изясня нещата със Серина и то веднага. Мислех, че преди замине беше станало нещо..което означава нещо за нея. Огледах се и видях, че въобще не бях далеч от кафене Ино.
Запътих се натам с бърза крачка и скоро отварях вратата на кафенето. Почти веднага пред погледа ми се появи русата коса на Серина, а срещу нея...седеше момче. Усетих как нещо заклокочи в гърдите ми.
Запътих се към масата им и казах, ууспешно правейки се на идиот:
-Серина? Върнала си се?
сякаш въобще не четях Клюкарката откакто замина, за да видя дали има новини за нея.
Върнете се в началото Go down
Мат Робинсън
Brooklyn
Мат Робинсън


Posts : 12
Join date : 29.09.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyСря Сеп 29, 2010 11:06 pm

- Песни.
Засмях се и вдигнах невинно рамене, когато срещнах леко раздразнения й поглед. Може би не трябваше да се дразня, но понякога не можех да се въздържам.
- Така де, повечето са рок песни. Днес започнах една, която ... не знам защо, но мисля, че може да стане хит стига да си намеря подходяща банда, която да я изсвири. Искаш ли да видиш?
Измъкнах тефтера си с многото драсканици и глупости, след което отворих на последната страница и го побутнах към нея. След доста задраскани редове следваше малко текстче, което беше написано чисто и прилежно :
*Go and don't say goodbye, my love.
Leave and don't look behind.
Run as the last time you did.
You're always on my mind.

Run and never say the last goodbye.

Не беше нещо особено, но имах чувството, че ще значи много за мен. Вдигнах поглед към нея, очаквайки коментар. Не бях от хората, които одобряват чуждото мнение, но пък бях творец и като такъв имах егоистичната нужда работата ми да бъде оценявана. Тя плъзна поглед по редовете, но беше бързо разсеяна от появата на човек, с когото май щеше да има да си каже повече, от колкото с мен. Въпреки това останах на мястото си и се усмихнах бегло :
- Добър ден и на теб. - обърнах се към русокосата, - Е, какво мислиш?
Отпих от кафето си, след което вдигнах рамене. Скоро щеше да стане време да се омитам, но исках да чуя мнението й.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyСря Сеп 29, 2010 11:17 pm

Прочетох няколкото реда от една негова песен.
-Да, хубава е. - казах.
Познавах няколко агенти, можех да му помогна, стига наистина да се бори за мечтите се и да иска да стане известен. Усмихнах се съвсем леко.
-Познавам аенти и собственици на звукозаписни компании. Стига да искаш, мога да ти помогна да запишеш песните.
-Серина? Върнала си се? - тогава зад мен чух толкова познат глас, който никога и никъде не бих сбъркала. Обърнах се рязко назад. Права бях беше Нейт. Станах и отидах към него.
-Да, отново съм тук - усмихнах му се. -Ти как разбра... Дообре, неуместен въпрос - засмях се. "Как разбра".. сякаш си нямаме човек отговарящ за всички клюки в града. Хванах Нейт за ръката и го придърпах към масата.
-Ела - казах му.
-Нейт-Мат, Мат-Нейт. - представих ги един на друг. -В случай, че някой от вас не е чувал за другия.
Върнете се в началото Go down
Натаниъл Арчибалд
Upper East Siders
Натаниъл Арчибалд


Posts : 22
Join date : 28.09.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyСря Сеп 29, 2010 11:39 pm

Тя дори ни запозна. Но изглеждаше зарадвана да ме види, което беше...добре.
-Приятно ми е. - поздрвахи момчето, едвам поглеждайки го.
Момчето изглежда ме неглижираше, но не ме интересуваше много.
-Хмм..Къде беше?
Върнете се в началото Go down
Мат Робинсън
Brooklyn
Мат Робинсън


Posts : 12
Join date : 29.09.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyСря Сеп 29, 2010 11:47 pm

Отвърнах на поздрава на Натаниъл, стискайки небрежно ръката му и върнах вниманието си върху думите на русокоската. Можеше да ме свърже с някой агент? Това не беше за изпускане. Но моментът беше неподходящ. Да, ставаше доста неуместно да стоя тук и да слушам сладките приказки между двете ... ъ, не знам дали бяха влюбени или по-скоро объркани птиченца. Затова се изправих бавно, изпивайки кафето си на една глътка. Извадих портофейла си и оставих няколко банкноти - достатъчно да покрият разходите по кафето и капучиното. Кимнах на новопоявилия се и се обърнах към Серина :
- Май не е подходящо да говорим за агенти. Предполагам, че ще се засечем някой път в училище, така че да поговорим. Пожелавам ви приятен ден.
Пъхнах тефтера в джоба на черното си палто и побързах да изляза от кафето. Исках малко чист въздух и разходка.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyСря Сеп 29, 2010 11:53 pm

Мат стана и си тръгна.
-Да, може да се засечем някъде из училище. Чао - казах му и се усмихнах.
После отново се обърнах към Нейт.
-Амии, бях извън града.. очевидно.
О боже, не спирах да дрънкам глупости откакто дойде в кафенето. Много ясно, че не бях в града...
-Малко почивка от манхатънския хайлайф - засмях се леко и отметнах косата си на една страна.
-Какво стана докато ме нямаше? И само не казвай и ти като Блеър, че не съм ти липсвала. Ще ти се обидя иначе, а аз изобщо не искам това.
Върнете се в началото Go down
Натаниъл Арчибалд
Upper East Siders
Натаниъл Арчибалд


Posts : 22
Join date : 28.09.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyЧет Сеп 30, 2010 12:19 am

Разбира се, че ми липсваше! Не съм спрял да мисля за теб...и за онази нощ, преди да заминеш..
По дяволите! Не трябваше да споменавам това!
-Виж, Нейт...
-Не! Забрави какво съм казал..
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyЧет Сеп 30, 2010 12:31 am

Наведох глава. Как успяваше винаги да открие онази страна от мен - дабрата. Когато беше наоколо забравях да се държа като кучка..
-Да забравя какво каза? - леко повиших тон, въпреки, че думите му не ми се отразиха добре. Не бях тъжна, но ми беше кофти.
-Няма как да забравя. Нито какво каза, нито какво се случи. Не мога да забравя - казах.
Върнете се в началото Go down
Натаниъл Арчибалд
Upper East Siders
Натаниъл Арчибалд


Posts : 22
Join date : 28.09.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyЧет Сеп 30, 2010 12:45 am

-Няма как да забравя. Нито какво каза, нито какво се случи. Не мога да забравя
Вдигнах поглед. Погледа й беше объркан..вдигнах леко ръка и хванах брадичката й. Наведох лицето й към моето и я целунах.
Бях забравил какво е да докосваш устните й. Сплетох езика й с моя и придърпах към себе си. Чувствах се щастлив.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyЧет Сеп 30, 2010 1:06 am

В ледващия момент Нейт ме целуна. Вече се чувствах спокойна. Когато накрая прекратихме целувката силно го прегърнах и вдишах дълбоко аромата на одеколона му.
-Липсваше ми. При това много. - казах му тихо на ухото.
Върнете се в началото Go down
Натаниъл Арчибалд
Upper East Siders
Натаниъл Арчибалд


Posts : 22
Join date : 28.09.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:26 pm

-Знам - засмях се сред водопадите от русата й коса.
Настана кратко мълчание.
-Нейт? - отдръпна се леко и ме погледна. - Какво ще кажем на Блеър?
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:35 pm

-Нейт? Какво ще кажем на Блеър? - попитах го.
От случката на стълбите.. така де, скандала на стълбите останах с впечатлението, че никак не беше въодушевена от случилото се.
-Мисля, че ми е бясна, даже бясна е меко казано. - казах му.
-Да не си го изкара и на теб... Макар, че.. тя само да има късмет! - казах тихо последните няколко думи и се усмихнах лукаво.
Върнете се в началото Go down
Чък Бас
Upper East Siders
Чък Бас


Posts : 38
Join date : 30.09.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyЧет Сеп 30, 2010 11:02 pm

Влязох в кафето и веднага забелязах Серена и Нейт. Явно бяха заедно. Приближих се към тях и чух част от разговорът им. Ставаше дума за Блеър.. Когато чух името й истръпнах.
- Здравейте - казах и те се обърнах с зяпнали усти.
- Върнах се. Как си Нейт.. сестричке - казах и се усмихнах а после седнах
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyЧет Сеп 30, 2010 11:35 pm

Чух още един познат до болка натрапчив и арогантен глас. Този на Чък, разбира се.
-Добре съм.. братко - казах възможно по-иронично последната дума. -Но ако още веднъж ме наречеш така, ти няма да си добре.
-Ии.. не мога да повярвам, че го казвам, така че слушай внимателно, защото няма да повтарям. Дори ти ми липсваше. - казах и подпрях ръка на рамото му.
Погледна ме невярващо и съмнително, след това се засмя.
-Какво каза, не чух. - започна да се занася.
-О, я стига - казах и леко го побутнах.
Върнете се в началото Go down
Чък Бас
Upper East Siders
Чък Бас


Posts : 38
Join date : 30.09.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyЧет Сеп 30, 2010 11:45 pm

Каза ,че съм и липсвал.. леле това не мога да го повярвам никога.
- на мен също ми липсваше.. -казах с ироничен глас.. макарче от части беше така.
- Как сте вие какво правите. - казах като се направих на луд. - Заедно сте .. честито - усмихнах се.
Не ме вълнуваше много .. единсвеното което вече разбрах е ,че Блеър ще е моя..
- Как е Блеър..
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyПет Окт 01, 2010 12:12 am

-Как сте вие какво правите? - попита ни Чък.
-Играем белот.. - казах иронично. -На какво ти прилича?!! Иначе аз съм добре, но недей да се правиш на толкова мил.. не го докарваш - засмях се леко.
Ех, Чък, колко бързо си вадеше заключения, по-бързо даже от Клюкарката. Един поглед и вече е решил, че с Нейт сме заедно. Е, не че бих емала нещо против, напротив..
-Заедно? Може биии... а може би нее... кой знае. - обърнах се към Нейт и се усмихнах. После попита как е Блеър. Е как да е? Ядосана.. из магазините.. или при майка си да пробва нови нейни тоалети. А и след малкото скандалче на стълбите пред Констанс едва ли искаше да чува за мен в следващите дни.
-Ами, предполагам, че е добре, предвид малкия ни скандал пред училище - казах кратко без да уточня нищо повече, като и двамата ме погледнаха въпросително, сякаш искаха повече информация.


Последната промяна е направена от Serena Van Der Woodsen на Нед Сеп 11, 2011 7:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Upper East Siders
Катрин Пиърс


Posts : 116
Join date : 01.10.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyНед Окт 10, 2010 12:42 am

Реших да пийна чаша топло кафе.Отидох там и видях че е пълно имаше само една свободна маса..Седнох и си поръчах .Извадих цигарите ми и списанието и се разглеждах.Отпих глътка от топлото кафе и настроението ми дойде. В този момент в кафето влезе едно момиче
Върнете се в началото Go down
Майкъл Джонсън
Upper East Siders
Майкъл Джонсън


Posts : 24
Join date : 09.10.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyНед Окт 10, 2010 11:41 pm

След като Серина предложи да излезем, дойдохме в Ино. -Хубавто старо Ино - засмях се. Влязохме и половината погледи се обърнаха към нас. Бях забравил какво е до теб да седи Серина Ван Дер Уудсън. Седнахме на една маса и дойде някаква сервитьорка. -Аз съм на чисто кафе - казах и погледнах въпросително Серина, очаквайки да каже своята претенциозна поръчка.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyНед Окт 10, 2010 11:46 pm

Влязохме в кафенето и доста погледи се обърнаха в нашата посока. Изгледах ги със злобен поглед казващ "Какво зяпате" и моментално половината сведоха глави. Сервитьорката дойде очаквайки поръчките ни. Майк както винаги си поръча чисто кафе, а аз се засмях.
-Знаеш, че е вредно нали. И то се числи към дрогата - вдигнах строго пръст и се засмях. После казах на сервитьорката:
-Едно лате с щипка канела и побързай!! - Майк ме изгледа леко неодобрително. -Ако обичаш - добавих и завъртях очи.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Джонсън
Upper East Siders
Майкъл Джонсън


Posts : 24
Join date : 09.10.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyНед Окт 10, 2010 11:56 pm

Серина си поръча лате. Какво толкова му харесваше не разбирам. Поръча си с леко високомерен тон, което не ми хареса особено и я погледнах неодобрително. Вярно, че беше известна, но нека не се главозамайва.
-Не бъди кралица на всички Серина. Достатъчно е, че си моята кралица - засмях се и я целунах. -И нали ти казах за дрогата.. приключих окончателно. Кафето не се брои - ухилих й се.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyПон Окт 11, 2010 12:02 am

-Не, не е достатъчно - засмях се и Майк ме целуна.
-Не бързай толкова, казах ти. - не бях сигурна дали отново искам да се върна назад в миналото и да се съберем. След малко усетих болка в главата.
-Майк, заведи ме вкъщи, не ми е добре - казах му и станах от стола, като за малко да залитна.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Джонсън
Upper East Siders
Майкъл Джонсън


Posts : 24
Join date : 09.10.2010

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyПон Окт 11, 2010 12:07 am

-Спокойно, няма да бързаме. Ще ти дам колкото време поискаш - казах й. Тогава явно нещо й стана и не се почувства добре. Стана от масата. Тръгна да залита, но я хванах внимателно. -Какво ти е? - попитах я, но не изчаках отговор. Хвърлих на масата няколко банкноти от по сто долара и излязохме от Ино. Отворих вратата на колата и помогнах на Серина да се качи. Не изглеждаше много добре, даже никак. Качих се в колата и я закарах до тях, където моментално заспа.
Върнете се в началото Go down
Jenny Humphrey
Upper East Siders
Jenny Humphrey


Posts : 28
Join date : 30.09.2010
Age : 32

Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 2:27 am

За да си част от това общество трябва да си скандален. Наистина. Така си беше. Вчерашното ми появяване на купона не бе предизвикало нито една от реакциите, които би било преди няколко месеца. Клюкарката беше права - човек е никой, докато не говорят за него. А аз като че ли бях излязла от класациите. Това едновременно ме радваше, но пък и леко ме разочароваше. Мислех, че малката Джей е по-известна, от колкото се оказа.
Съдба.
Май трябваше да се примиря.
Затворих телефона си и го оставих на масата, когато сервитьорката се приближи :
- Какво ще желаете?
За секунда се замислих, след което отвърнах :
- Италианско кафе със сметана, парченца шоколад и една лъжица захар.
Момичето ме изгледа странно, но аз просто отвърнах поглед от нея и го забих в списанието. Да си добър човек беше доста скучно. Не, че смятах да се връщам към стария си стил.
Поне не все още.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe/Winebar Ino   Cafe/Winebar Ino - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Cafe/Winebar Ino
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Manhattan :: Шопинг и забавления :: Ресторанти и заведения-
Идете на: