Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Добре дошли в първият РПГ форум на Клюкарката. Създайте си герой, изберете си място за живеене и започнете с интригите.
Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума
...Парка... Bgtop-logo
Latest topics
» Да станем приятели!
...Парка... EmptyСря Юли 25, 2012 3:42 am by Рони Милър

» Предложения
...Парка... EmptyЧет Апр 19, 2012 9:24 pm by TheWhiteLotus

» задължителният спам ^^
...Парка... EmptyВто Апр 10, 2012 3:08 am by Aliya Rockford

» Trouble in paradise?
...Парка... EmptyВто Апр 10, 2012 1:04 am by Aliya Rockford

» ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
...Парка... EmptyВто Апр 10, 2012 12:53 am by Aliya Rockford

» Клюкарката Сезон 2
...Парка... EmptyПон Мар 12, 2012 6:54 am by x.o.x.o

» По коридорите
...Парка... EmptyСъб Фев 18, 2012 5:28 am by Lauren Tanner

» Търся някой..?
...Парка... EmptyСъб Фев 18, 2012 5:11 am by Lauren Tanner

» I'm back.
...Парка... EmptyСъб Фев 18, 2012 2:01 am by Ангелина Чиликова

Top posters
Aliya Rockford
...Парка... Vote_lcap1...Парка... Voting_bar1...Парка... Vote_rcap1 
Джесика Стоун
...Парка... Vote_lcap1...Парка... Voting_bar1...Парка... Vote_rcap1 
Изабела
...Парка... Vote_lcap1...Парка... Voting_bar1...Парка... Vote_rcap1 
Рикард Блекуел
...Парка... Vote_lcap1...Парка... Voting_bar1...Парка... Vote_rcap1 
Georgina Sparks
...Парка... Vote_lcap1...Парка... Voting_bar1...Парка... Vote_rcap1 
Serena Van Der Woodsen
...Парка... Vote_lcap1...Парка... Voting_bar1...Парка... Vote_rcap1 
Блеър Уолдорф
...Парка... Vote_lcap1...Парка... Voting_bar1...Парка... Vote_rcap1 
Ванеса Абрамс
...Парка... Vote_lcap1...Парка... Voting_bar1...Парка... Vote_rcap1 
Катрин Пиърс
...Парка... Vote_lcap1...Парка... Voting_bar1...Парка... Vote_rcap1 
Selena Sparks
...Парка... Vote_lcap1...Парка... Voting_bar1...Парка... Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 156, на Съб Фев 06, 2021 10:14 pm

 

 ...Парка...

Go down 
+8
Brooke Davis
Майкъл Джонсън
Дан Хъмпфри
Jenny Humphrey
Georgina Sparks
Serena Van Der Woodsen
Натаниъл Арчибалд
Aliya Rockford
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: ...Парка...   ...Парка... EmptyПет Окт 01, 2010 1:28 am

...Парка... Centra10


Последната промяна е направена от Дара Лау на Пет Окт 01, 2010 7:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyПет Окт 01, 2010 3:22 am

Не обичах да се мотая много навън. Навик ми беше да си стоя в скапания пансион и да чета стари весници, от които нямаше никаква пололза. Но сега ми трябваше малко въздух, трябваше да премисля всичко което се случи до този момент. А със сигурност нещата за отмятане си бяха доста. Сведох поглед към чисто новите ми, маркови и определено адски скъпи черни сандали на висок ток. Висок... висок.. 11 сантиметра. Момичетата с които не отдавна се бях запознала ми бяха купили или дали към четири чифта маркови (ама от най известните марки) обуки, струващи не по малко от 400 - 500 долара. И въпреки това, краката страшно ме боляха. Въздъханх и събух коварните сандали. Другото което бе. Те със сигурност щяха да дойдат отново и да ме завлекат в някоя световна верига за дрехи или така наречените парцалки...
Грр ама въобще не исках да се замесвах в това. нацупих се и със скръстени ръца седнат на мократа трева.
Върнете се в началото Go down
Натаниъл Арчибалд
Upper East Siders
Натаниъл Арчибалд


Posts : 22
Join date : 28.09.2010

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyПет Окт 01, 2010 3:33 am

Чувствах се като пълен глупак. Бях толкова раздвоен между Блеър и Серина..обичах и двете, но просто не знаех какво да правя. Разхождах се из парка, опитвайки се да прочистя ума си.
Тогава видях, момиче седнало на тревата, гледайки нещастно чифт обувки. Някой който се чувстваше като мен. Приближих се и седнах до нея, без въобще да се замисля за марковия ми панталон.
-Здравей-поздравих я без да се замислям. Беше красива. обикновенна..нормална.
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyПет Окт 01, 2010 7:09 pm

- Здравей - изтръгна ме от мислите ми нечий глас.
- Ъъ здравей - отвърнах автоматично, като гледах стреснато момчето седнало на тревата до мен.
Познавах ли го? Наистина изглеждаше ми познат,но не можех да се сетя от къде...
- Обувките протестират срещу теб? Или ти протестираш срещу тях? - попита и кимна към сандалите - убийци срещу мен.
- Ам... и двете - ухилих се, но усмивката ми замръзна щом се сетих че утре щях да бъда подложена на същото мъчение
Върнете се в началото Go down
Натаниъл Арчибалд
Upper East Siders
Натаниъл Арчибалд


Posts : 22
Join date : 28.09.2010

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyПет Окт 01, 2010 7:21 pm

-Хубави са - изкоментирах и взех една от обувките й, леко докосвайки ръката й.
-Почитател съм на високите токове, но когато се носят с мярка..а това - измерих с пръсти тока на обувката - не е нормално. - Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyПет Окт 01, 2010 10:15 pm

- Почитател съм на високите токове, но когато се носят с мярка.. а това.. не е нормално. - Засмя се.
- Именно - потвърдих и хванах с дясната си ръка едната обувка за тока, с другата - кожените каишки. Дръпнах силно. Очакваше се, тънкият ток да се прекърши, но както много малко хора знаеха, аз не бях лауреат в дисциплините, изискващи сила.
- Дай на мен - ухили се и строши набързо нещото което за малко щеше да ме убие. Не в прекият смисъл. Но до известна степен беше вярно.
Свих ръката си в юмрук, а палецът ми цъфна нагоре в знак на одобрение.
За миг си представих реакцията на Исобел или Джесика :
~ - Как можа! Та това беше уникално!~ или ~ - Ее, голяма работа, ще купим нови.~

Толкова бях объркана относно тези момичета, не ги познавах, не знаех нищичко за тях, а те какво? Държаха се все едно... абе истината бе че въобще не им пукаше...
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyСъб Окт 02, 2010 12:54 am

След като с Джени си взехме няколко дрехи от Валентино, аз все още бях разстроена и не бях в настроение. Затова реших да дойда в парка. По принцип нямаше много хора, повечето манхатънци предпочитаха баровете, заведенията и различните клубове. Беше леко тъмно, но това не ми попречи да видя Нейт с някакво момиче. Извадих от чантата втория, засега здрав телефон и му написах смс... "Обърни се... Била съм ти липсвала, така ли!!!" - токава той се обърна и ме видя седяща до едно дърво. След няколко секунди и момичето се обърна и .. чакай малко... това не беше ли сервитьорката от "Ино". Прибрах си телефона и отидох до тях. Погледнах Нейт с безразличие, колкото и трудно да ми беше, а сервитьорката изгледах лееко злобно.
-Мразя те - казах на Нейт. Гласът ми започна да трепери, от яд и тъга, събрани в едно.
След това се обърнах към сервитьорката.
-Да не те уволниха от Ино? Заповядай, аз съм щедър човек. - казах и възможно най-надменно, доколкото можех в момента й хвърлих няколко банкноти от 100 долара.
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyСъб Окт 02, 2010 1:33 am

- Какво? - хвърлих банкнотите обратно по нея - Не съм просяк!? - повиших тон без да искам. Странното бе, че не обичах караниците, но за сметка на това избухвах адски лесно.
- Така ли? - погледна ме с усмивка бликаща от фалш - Откога? - направи се на замислена. - Защото определено ще се впишеш в обстановката им..
Момчето, чието име все още дори не знаех стоеше и зяпаше едва ли не стреснато. Ситуацията която се разиграваше беше доооста странна. Това момиче, мисля че се казваше Серина (беше всеизвесна), изглежда имаше зъб на .. на момчето чието име не знаех. Изглежда така щях да го наричам.
А чакай. На госпожица "всеизвесна" какъв й беше проблемът. Ето това вече бе загадка?
- Какво искаш? - озъбих се и станах горе.
- Ооо, уличното коте се разсъска! - размаха театрално ръце. После направи престорена тъжна физиономийка и издаде долната си устна напред.
- Гррр - изръмжах ядосано - По добре си вдигай чукалата и си завлечи префързунената задница далече от мен!!
Тя повдигна вежда тип"Нима не знаеш на кого говориш?!"
- Иначе? - попита предизвикателно и щракна с пръсти.
- Иначе... Откъде да знам! Ще ти проскубя русата главица!
- Уплаши ме - каза с тъжен тон и сложи ръка на очите си.
Кимнах и скръстих ръце.
- Това беше сърказъм, сламена тикво! - изсъска и извърна поглед към момчето което още седеше на тревата.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyСъб Окт 02, 2010 1:46 am

Нейт все още седеше на тревата и ни гледаше леко очуден. Гледах да избягвам погледа му, в противен случай щеше да ми стане гадно, че му казах че го мразя. Сервитьорката гледаше ту Нейт, ту мен, май се чудеше какво общо имаме.
-Да не би да се чудиш кой е той? - попитах я.
-Да, руса, долна кучко! - каза ми иронично.
-Да се изясним. Не ми дръж такъв тон!! ЯСНА ЛИ СЪМ!!! - зашлевих й шамар, възножно по-силно и се хвана за бузата.
-Значи искаш да знаеш кой е той? Той е гаджето на Блеър Уолдорф, което преспа.. пардон, използва за секс най-добрата й приятелка, която в момента стои пред теб.
Като си помисля колко бях привлечена от него, ми идеше да тръгна към нас тичайки докато говорех такива неща за него.. че дори и той присъстваше на разговора. Не исках да казвам нищо от думите, които изръсих, но бях заслепена от гняв.
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyСъб Окт 02, 2010 3:06 am

- Значи искаш да знаеш кой е той? Той е гаджето на Блеър Уолдорф, което преспа.. пардон, използва за секс най-добрата й приятелка, която в момента стои пред теб. - избълва срещу мен.
- Ясно. - Казах простичко, все още с нотки на гняв във гласа си. - И мен това какво ме засяга? - повдигнах вежда срещу нея чакайки гениалният отговор.
Въобще не ми се искаше да се забърквам в техните интиги. Моите си ми бяха достатъчни...
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyСъб Окт 02, 2010 3:22 am

Завъртях очи.
-Какво ти става. Първо искаше да знаеш, после не те засяга. Да не би просто да измъкваш информация, както в кафенето.
Погледна ме странно и въпросително:
-Не знам за какво говориш - каза ми с лукава усмивка.
-Я стига, много добре знам кой прати смс-а до Клюкарката, за това че между мен и двете кучки в кафето е избухнал скандал - обърнах се на другата страна, като се постарах да ударя сервитьорката с чантата си. Щях да си тръгна, но реших да поспоря още малко. Обърнах се, а тя още седеше и гледаше към мен. Видях обувките със счупени токчета в ръката й и после проследих с поглед босите й крака.
-Нека позная. Скършила си ги докато си разнасяла капучино? - казах иронично.
-О, но ти беше уволнена. Което ми напомня... не ми взе парите. Доста си горда, за една проста сервитьорка. - засмях се и леко подритнах банкнотите в краката си.
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyСъб Окт 02, 2010 3:32 am

-Ами... да .. така е. Проблем? - килнах глава настрани и щракнах с пръсти. Ама много ми се отдаваше да се правя на отракана.
- Проблем? Няма проблем тук. Освен теб. Или има? Все едно. Хващай си парцалките и си затътри кирливият задник където му се мястото.
- Съжалявам, не знам къде се намира това място - замигах на парцали и направих гримаса.
- Добре. Ще те заведа - хвана косата ми и ме задърпа.
- Кучка нещастна - изтръгнах ръката й от косата си.
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyСъб Окт 02, 2010 3:48 am

-Благодаря за комплимента - казах иронично.
-Явно отново се проявявам като такава.... А като си помисля, че заради теб исках да се променя - обърнах се натъжена към Нейт, който беше безмълвен. Не че все още не исках да се променя, но се замислих дали си заслужава заради някой, който ме е използвал. После отново тръгнах към Дара със сериозно изражение и леден поглед. Хванах я за косата и след известно дърпане я бутнах на земята.
-А ти, още веднъж ме наречи кучка и наистина ще видиш тази моя страна. Нека се изясним нещо. Ако ме обидиш още веднъж, ще се погрижа.. - тогава се опита да се изправи, но с едно движение на крака, с токчето на обувката отново я бутнах обратно назад. -Ще се погрижа да ти счерня и бездруго мрачния живот, а не е добре, когато човек е настроен срещу мен.
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyНед Окт 03, 2010 5:40 pm

- О, много ме е страх, пощади ме! - заядох се и направих физиономия. Ама тя наистина ли си мислеше че ще ми казва какво да правя?
Дръпнах се леко назад и станах горе, изтупвайки се.
- Разкарай се! - казах в лицето й.
- Ха! Ха! - разхили се тя - Госпожица "Много съм смела, но ще си загубя кухата глава" ще ми казва да се разкарам. Моля те, не ме карай да ...
- Да какво? - озъбих се - Кучка! Хайде да те видим!
Върнете се в началото Go down
Serena Van Der Woodsen
Upper East Siders
Serena Van Der Woodsen


Posts : 204
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Location : Upper East Side

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyНед Окт 03, 2010 6:13 pm

-О боже мой! Защо ли изобщо се занимавам с теб. Махни се, ако обичаш... ако не обичаш пак.. - казах и я бутнах встрани от мен, за да мина, като гледах да я ударя с чантата.
-Au revoir - казах театрално на френски и й пратих въздушна целувка.
Върнете се в началото Go down
Aliya Rockford
Администратор
Aliya Rockford


Posts : 368
Join date : 26.09.2010

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyНед Окт 03, 2010 6:23 pm

- Какво трябваше да значи това? - попитах сякаш себе си, гледайки как русата фръцла си отива.
Извърнах глава към момчето чието име не знаех с поглед "какво по дяволите беше това?" Той трябваше да има поне минимална представа защо госпожица "аз съм кралица" се занимаваше с мен.
Но той само сбръчи вежди, вдигна се горе и тръгна в неясна посока без да ме поглежда.
Странни хора бяха тези богаташи... Не исках да се забърквам с тях. Само че беше късно. Джесика и Исобел вече ме бяха въвлекли в проблемите си. Един от които бе Серина Ван Дер Уудсен.
Върнете се в началото Go down
Georgina Sparks
Upper East Siders
Georgina Sparks


Posts : 210
Join date : 05.10.2010
Location : Upper East Side, Manhattan, New York

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyНед Окт 10, 2010 4:22 am

Беше ми скучно вкъщи и затова реших да се поразходя. Тръгнах по улицата и докато се осъзная бях в Сентрал Парк. Купих си кафе и седнах на една пейка да наблюдавам кой минава. Изведнъж видях една позната блондинка. "О, това е Джени"-казах си аз. Реших да отида при нея. Доближих се, усмихнах се и казах:
-Хей, Джени! Как си? Какво правиш тук?
Върнете се в началото Go down
Jenny Humphrey
Upper East Siders
Jenny Humphrey


Posts : 28
Join date : 30.09.2010
Age : 32

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyНед Окт 10, 2010 4:29 am

От колко време не я бях виждала? Може би месеци. Наистина, като че ли тя не се беше променила. Усмихнах се в отговор и й помахах весело :
- Здрасти, Джи. Ами ... какво да ти кажа. Всичко е перфектно.
Вдигнах малкия скицник, който носех със себе си и го посочих :
- Излязох малко навън, за да порисувам. Нали разбираш, искаше ми се нещо свързано с природата. Харесва ли ти ?
Посочих роклята, която рисувах досега.
Върнете се в началото Go down
Georgina Sparks
Upper East Siders
Georgina Sparks


Posts : 210
Join date : 05.10.2010
Location : Upper East Side, Manhattan, New York

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyНед Окт 10, 2010 4:36 am

-Прекрасна е Джей. А къде се губи брат ти още не съм го виждала откакто се върнах?
- Джей още ли си приятелка с Блеър? Тя сигурно не е щастлива от завръщането ми
Решихме да поседнем за малко. Мястото беше хубаво точно до езерото. Джени се позамисли малко. Но после с ведра усмивка отговори
Върнете се в началото Go down
Jenny Humphrey
Upper East Siders
Jenny Humphrey


Posts : 28
Join date : 30.09.2010
Age : 32

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyНед Окт 10, 2010 4:42 am

Седнах на тревата без да се притеснявам за дрехите - днес бях избрала просто къси дънки и риза, които да са ми удобни за в парка. Обърнах се към Джорджина и изслушах въпросите й. За секунда се замислих, след което отвърнах весело :
- Ами, може да се каже. - направих пауза, - Тоест, не знам. Мисля, че всичко е наред. А за това, че не е много щастлива ... е, знаеш я, това е Блеър все пак. Настроенията й се менят като дрехите.
Засмях се отново и я попитах :
- А ти от кога си в града? Видяхте ли се вече със Серина? Мисля, че ще има нужда от близка приятелка в момента.
Върнете се в началото Go down
Дан Хъмпфри
Brooklyn
Дан Хъмпфри


Posts : 36
Join date : 09.10.2010

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyНед Окт 10, 2010 4:46 am

Реших,че дълга разходка в парка ще ми оправи настроението,което ме беше налегнало от дни.Бях взел една от дебелите книги,които бях пропуснал да прочета през лятото и смятах да си намеря някоя самотна пейка,когато забелязах сестра ми да говори с момиче,което не виждах добре.Щом се приближих достатъчно забелязах,че това е именно Джорджина Спаркс.''Това ще е интересно''-помислих си и отидох до тях.
-Ъм..здравейте момичета!
Върнете се в началото Go down
Georgina Sparks
Upper East Siders
Georgina Sparks


Posts : 210
Join date : 05.10.2010
Location : Upper East Side, Manhattan, New York

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyНед Окт 10, 2010 4:51 am

- Здравей Дан - с усмивка каза Джорджи и допълни
-От 2 седмици и най.после си намерих дом. Със Серина се видяхме наскоро. Засякохме се в дискотеката. А кокво се е случило с Ес? И къде се губиш Дан?
Бях изненадана, защото не бях много информирана за последните събития. От толкова разопаковане не ми беше останало време да погледам сайта на Клюкарката. Джи беше много щастлива, че видя Дан
Върнете се в началото Go down
Jenny Humphrey
Upper East Siders
Jenny Humphrey


Posts : 28
Join date : 30.09.2010
Age : 32

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyНед Окт 10, 2010 5:00 am

Засмях се и помахах весело на Дан, който както винаги носеше със себе си една от онези ужасни книги, които май си беше поставил за цел да изчете в близките седмици.
- Ела при нас! - кимнах му и потупах земята до себе си, след което се обърнах към Джорджина, - Ами, разбираш ли ... може би не е много добре да го научаваш от мен, но така или иначе Клюкарката вече го е разпространила навсякъде. Серина си има проблеми с Нейт и Блеър. С Би се скараха доста жестоко, а с Нейт ... - вдигнах рамене, - май той ги върти и двете.
Наистина доста гадна ситуация. Спомних си унилото изражение на Серина онзи ден, когато видя публикацията на Клюкарката. Никога не я бях виждала така.
Върнете се в началото Go down
Georgina Sparks
Upper East Siders
Georgina Sparks


Posts : 210
Join date : 05.10.2010
Location : Upper East Side, Manhattan, New York

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyНед Окт 10, 2010 5:08 am

-Това е ужасно. Горката Серина. Никога не съм мислила,че доброто момче Нейт Арчибалд ще си играе с кралиците на училището. Ес трябва да го забрави, а и около нея винаги ще има някой.
Поспогледахме се малко тримата и се усмихнахме удобрително
-Джей какво стана с работата за Елинор? Руфъс одобри ли я?
Дан надигна поглед от огромната книга и се засмя
Върнете се в началото Go down
Jenny Humphrey
Upper East Siders
Jenny Humphrey


Posts : 28
Join date : 30.09.2010
Age : 32

...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... EmptyНед Окт 10, 2010 5:24 am

Вдигнах рамене и въздъхнах. Татко трудно одобряваше каквото и да е, свързано със света на "богатите", така че не беше много щастлив. По-скоро беше доволен, че съм си намерила някакво занимание, а не се шлая насам-натам.
- Ами ... горе-долу. Но няма да миряса. Такъв си е. - засмях се, - Но това не е проблем. Тоест, смятам съвсем скоро на някой моден подиум да носят дрехи с моето име за марка, така че ...
Обърнах се към Дан :
- Ама ти наистина си се зачел сериозно в тая книга.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





...Парка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Парка...   ...Парка... Empty

Върнете се в началото Go down
 
...Парка...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Manhattan :: Сентръл Парк-
Идете на: